Jump to content

Solianka - Przeczytaj przed pierwszą wizytą na CEA-1!


The Emperor
 Share

Recommended Posts

Witam, piszę tytułem uzupełnienia tematu przewodnika Solijanki, który pomimo kompleksowego opisania poszczególnych etapów gry, w sposób wyraźny nie informuje nas nt. zachowania rezerwy czasu podczas pierwszego wejścia na CEA-1, ponieważ bardzo często zdarza się, iż z braku wiedzy, ten czas jest wykorzystywany na rekonesans tamtego rejonu, później wykonując zadanie z montażem bloku monitoringu na CEA-1 czy zadanie z Duchem, podczas drogi na Generatory - mamy problem związany z morderczą emisją, która już nie ulegnie wyłączeniu, jeśli czas zostanie wyzerowany przy pierwszej wizycie. W związku z powyższym:

 

Ważna informacja dotycząca pierwszej wizyty na CEA-1, otóż wykonując misję na wspomnianej lokacji, należy zostawić sobie co najmniej 10-15 minut dla możliwości jej późniejszego wyłączenia oraz wykonywania zadań, które zleci nam Sacharow (montaż bloku monitoringu) oraz Duch (przejście na Generatory). Nie należy doprowadzić do wyzerowania licznika! Zignorowanie ostrzeżenia będzie mieć konsekwencje, o których można przeczytać w tematach temat1 oraz temat2, wiążące się z trudnościami w ukończeniu gry a w najlepszym razie - wczytywaniem wcześniejszych zapisów sprzed pierwszej wizyty na CEA-1.

 

Dla administracji:

 

P.S - jeśli władze forum w oparciu o powyższe wskazówki oraz nadmienione tematy [1,2] zawierające powtarzające się problemy - stwierdzą, iż temat i związane z nim informacje - są zbędne, proszę o jego usunięcie. Wskazówki  tu zawarte mają na celu zamieszczenie informacji o w/w problemie na etapie umożliwiającym jego rozwiązanie oraz ograniczenie podobnych wątków na forum w przyszłości.

  • Positive 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity