Skocz do zawartości

Wypad przy przejściu na Zaton


bober322

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem, mianowicie przy wejściu w teleport w Martwym Mieście, gdy przechodzimy do Zatonu występują mi 4 następujące błędy (wrzucam je wszystkie, ponieważ taką końcówkę logu mam) :

FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CScriptEngine::lua_error [error]File : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp [error]Line : 73 [error]Description : [error]Arguments : LUA error: ...ow of chernobylgamedatascriptsbind_stalker.script:881: attempt to concatenate field '?' (a nil value) stack trace: FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CScriptEngine::lua_error [error]File : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp [error]Line : 73 [error]Description : [error]Arguments : LUA error: ...r. - shadow of chernobylgamedatascriptssak.script:479: attempt to index field 'actor' (a nil value) stack trace: FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CScriptEngine::lua_error [error]File : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp [error]Line : 73 [error]Description : [error]Arguments : LUA error: ...of chernobylgamedatascriptssak_off_corpses.script:155: attempt to index field 'actor' (a nil value) stack trace: FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CScriptEngine::lua_error [error]File : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp [error]Line : 73 [error]Description : [error]Arguments : LUA error: ...adow of chernobylgamedatascriptsnew_dialog.script:382: attempt to index local 'actor' (a nil value) stack trace:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tej ilości Fatal Error - nikt nie będzie w stanie uratować tego zapisu gry, jest tu kilka nawarstwiających się problemów, które być może ciągnęły się z wcześniejszych etapów gry. Przerobienie skryptu pogorszy sprawę. Spróbuj wczytać zapis z Martwego Miasta i następnie wyjdź z gry sprawdzając log. W ten sposób będziesz wiedział czy miałeś już w Martwym Mieście Fatal Error, jeśli nie było takich wpisów, zastanów się czy masz zakończone wszystkie podstawowe zadania?, czy postacie z Martwego Miasta takie jak Norman, Doktor czy Perfumiarz - żyją? Ja przechodząc nad Zaton "wykosiłem" wszystkich w Martwym Mieście - nawet psy się nie ostały, natomiast w PDA nie miałem aktywnych zadań. Jeśli log sprzed przejścia był pozbawiony w/w wpisów, postaraj się przejść raz jeszcze nad Zaton. Widok zachodzącego słońca znad SosnoDębu jest powalający.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej mi się pojawiał wylot przy wyjęciu pozycjonera, a także jakieś 2-3 zadania mi wiszą w pda, więc to może być przyczyna tego. Co do ważnych postaci z MM to wszystkie żyją. Popróbuję jeszcze tak jak mówisz, dzięki za próbę pomocy.  Problem się rozwiązał, po "wyczyszczeniu" MM z niedobitków bandytów i wojowników Ostatniego Dnia, a także po rozmowie z Bagiennym Doktorem. Satysfakcja po dojściu na Zaton, jest duża :) 

Edytowane przez bober322
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.