Skocz do zawartości

Problem z modami modyfikującymi grafikę i tekstury


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam problem jak w temacie, a teraz troche szczegółów:

 

Po zainstalowaniu moda Call Of Pripyat Complete wszystko jest ok, nie zacina się działa i wygląda nieźle.

Ale od momentu gdy "fabularnie zahaczę o Prypeć" zaczynają się schody. Mianowicie gra nie wczytuje się, podczas wędrówki z przewodnikami ekran robi się czarny i tyle..., czasami wystepuje zwiecha przy zapisywaniu.

 

Postanowiłem na własną ręke sklecić moda skaldającego się z Absolute Nature, Atmosfear2 i jeszcze paru modyfikujących texturki niektórych "ulubionych" spluw.

To samo. Po odwiedzeniu Prypeci - cuda z saveami.

Dla ścisłości przed Prypecią żadnego crasha mi nie zaliczył ani na własnym zlepku AN i AF2 ani na COP:Compete.

 

Co ciekawe:

  • [*]podczas zwiech przy wczytywaniu nie pojawia się BugTrap. [*]saveów nie moge wczytac ale grę od nowa zawsze się da (i ta dziala do czasu przejścia do Prypeci) [*]po usunieciu modów AF2 i AN te same niby uszkodzone savey łapią - wczytują się i gra działa ok [*]w Prypeci podczas przechodzenia (ładowania się gry) do X8 zalicza zwiechę

Info o moim sprzęcie:

Intel Core 2 Quad Q8200 

4GB ram

GeForce GTX 660 Ti

Windows 7  x64 Ultimate

Wspomnę na koniec że na COP:Complete lub COP + zlepek modów gra działa absolutnie na full detalach pzy rozdzielczości 1920x1080

 

Prosze o pomoc lub wskazówki w rozwiązaniu mojego problemu

Z góry dziękuję

Edytowane przez lmichal55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawową informacją dotyczącą wszelkich problemów z grą jest podanie loga.

Nieoceniony w tej sytuacji jest ten wątek, z którym warto się zapoznać dla ułatwienia pracy z poszukiwaniem błędu - tak sobie jaki i kolegom, którzy z ochotą pomogą - jeśli będzie to w zakresie możliwości niezależnych, od przekraczających modderskie kompetencje - modyfikacji plików silnika gry, tak więc...czekamy na wpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.