Skocz do zawartości

Brak Rabinowicza i Kła.


suharex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Postanowiłem założyć nowy temat gdyż nie ma tych dwóch postaci i muszę stać z fabułą w miejscu. Pomocy. Mogę nawet save podesłać , jeśli ktoś gotowy odesłać mi je już po rozmowie z tymi gostkami. Kła nie mam w momencie gdy mam oddać pierścień , a Rabinowicza nie ma gdy mam iść sie z nim spotkać pierwszy raz ;/ , HELP !!!

Edytowane przez suharex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już kilka zapytań o Rabinowicza....poszukaj w tematach tak Soljanki jak i DMX.

Bardzo prawdopodobne,  że nie spełniłeś jeszcze wszystkich warunków by te postaci zaistniały w grze. Grając 4 razy nigdy nie miałem takiego kłopotu, ale dodam tylko, że Rabinowicz pojawia się na piętrze budynku w Prypeci (prawa strona mapy) i nie należy szukać go na poziomie zerowym ulic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suharex

zastanów się nad etapem obecnej fabuły w kontekście poniższych wskazówek:

- link do posta, sekcja: Kwesty Kota albo poszukiwania Czarnego Doktora

13. Na terytorium centralnego kompleksu rozmawiamy z Patem i Pataszonem, otrzymujemy cenną informację, idziemy do Kota.
14. Dzielimy się informacją z Kotem, dowiadujemy się o Rabinowiczu i otrzymujemy zadanie odwiedzenia Kutwy, idziemy.
15. U Kutwy otrzymujemy informację, że potrzebny nam jest Skromny.
16. W wiosce pijawek znajdujemy Mruka i Dżokera, rozmawiamy. Z Dżokerem rozpijamy 3 butelki i otrzymujemy informacje o Skromnym.
17. Jeśli prawidłowo zrozumiałem ideę autorów, to w stanie "lekkiego przetrzeźwienia" GG powinien wypełnić następny kwest. Idziemy w głąb wsi, przychodzi SMS od Skromnego, znajdujemy go rannym, leczymy, rozmawiamy, otrzymujemy informacje o Rabinowiczu. Pojawia się grupa mścicieli, niszczymy ich i trzeźwiejemy.
18. Idziemy do Prypeci, znajdujemy Rabinowicza w domu z Restauracją Gastronom naprzeciwko hotelu. Radzę zapisać grę przed rozmową z Rabinowiczem.

 

Jeśli już doczytasz potrzebne info, zgłoś temat do usunięcia, ponieważ twój problem został już poruszony tutaj oraz tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jestem podpowiem....kolega dal ci skrót warunków w fabule koniecznych do pojawienia się postaci Rabinowicza w grze. Mówiąc potocznie...

By pojawił się koleś powinieneś wcześniej uwolnić ekologów na Agropromie, potem z nimi pogadać itd...aż do Rabinowicza.

Pytanie ...Czy zrobiłeś już ten fragment gdy ? 

Podobnie jest z Klem pojawia się w odpowiednim miejscu w fabule i wcześniej go nie będzie...jest związany z sejfem z Labiryntu. Ogólnie bardzo możliwe, że nie jesteś jeszcze na tyle podciągnięty w fabule z odpowiednimi wątkami by wszystko poszło dalej...to mój domysł oczywiście.

//

Kieł w grze pojawić się musi bo to główna kwestowa postać wielu elementów gry od Niezbadanych Terenów do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieł jest ale Rabinowicz nie, rozmawiałem z tymi dwoma ziomkami , później od jednego sms przyszedł , wybiłem tych mścicieli i lece do miasta i lipka. Ale to już prawie końcówka tego kwestu więc odpuszczam. Może się pojawi gdzieś kiedyś przypadkiem :) 

 

Kurde no , z tego co wyczytałem Rabinowicz jest potrzebny bym mógł z nim pogadać i akcja potoczyła się dalej , bo później mam odnieść PDA Francuza do ZAchara by uzyskać przejście do Limańska i Czerwonego Lasu. Bez tego stoję z fabułą; /

I nie mam po rozmowie z Kłem w sprawie oddania pieczęci Łukaszowi przejsc na Limańsk itd ale pieczęć przyjął. 

Edytowane przez suharex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miałem taki problem, jak nie ma Rabinowicza to nie pogadałeś z gościem z wolności który jest we wsi pijawek na Magazynach, być może też z nim nie pogadałeś, bo wlazł w anomalię i nie żyje. Info o gości też dostaje się w wiosce, tam gdzie Mruk stoi, weź wódę :). Pilnuj tego gościa on pojawia się przy tej drodze jak na posterunek najemników się idzie po lewej stronie od drogi pijawka też tam grasuje w tych ruinach.

Edytowane przez suchy1280
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.