Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem Stalker CS


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam ogromny problem, odpaliłem Stalkera kliknąłem w nową grę jednakże podczas ładowania pokazuje się tylko "ładowanie obiektów..." po czym wyskakuje informacja że program przestał działać. W pliku xray mam takie coś

FATAL ERROR  [error]Expression    : fatal error[error]Function      : CRender::texture_load[error]File          : E:stalkersourcestrunkxr_3daxrRenderTexture.cpp[error]Line          : 295 [error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : Can't find texture 'actact_green_stalker5'

 

Chciałbym zaznaczyć

- że jakiś tydzień temu grałem i nic takiego się nie działo dopiero dzisiaj coś takiego wyskoczyło

- gre mam oryginalną co prawda z cd action ale jednak ^^

- Stalker zew prypeci działa normalnie co dodatkowo mnie dziwi

 

Proszę was o szybką pomoc gdyż chciałem w te wakacje zasiąść do Zony i przejść wszystkie 3 części a przez błąd nie wiadomo skąd i dlaczego zostało mi to uniemożliwione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[error]Arguments     : Can't find texture 'actact_green_stalker5' - brak tekstury w folderze texturesact

 

Albo masz jakieś pozostałości moda, albo coś z instalacją gry nie tak. Jeżeli pierwsza możliwość to usuń katalog gamedata z gry, jeżeli ta druga to zainstaluj grę od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.