Skocz do zawartości

TS 2 problem...ammo\5_45_ammo'


arek1972

Rekomendowane odpowiedzi

Występuje taki błąd proszę o pomoc

error]Expression    : fatal error[error]Function	  : CRender::texture_load[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrRenderTexture.cpp[error]Line		  : 295[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : Can't find texture 'psevdo_s.t.a.l.k.e.r_modammo5_45_ammo'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd brakującej tekstury - prawdopodobnie niepełna instalacja moda. Zgodnie ze ścieżką loga, znajdź folder: psevdo_s.t.a.l.k.e.r_modammo , następnie znajdź dowolną teksturę amunicji - skopiuj ją i nazwij 5_45_ammo (rozszerzenie .dds) tak nazwaną teksturę umieść w folderze j/w.
 
Ułatwię Ci zadanie, pobierz te pliki:
Dołączona grafika
Znajdziesz tam brakujący plik 5_45_ammo.dds  [gamedatatexturesPSEVDO_STALKER_MODammo].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki .Zauwarzylem ze u mnie nie ma nawet folderu psevo_stalkker_mod.

Dzieki .Zauwarzylem ze u mnie nie ma nawet folderu psevo_stalkker_mod.

Czy mam skopiowac cala gamedate od Ciebie do moda?

Dzieki .Zauwarzylem ze u mnie nie ma nawet folderu psevo_stalkker_mod.

Czy mam skopiowac cala gamedate od Ciebie do moda?

Skopiowalem Twoje pliki i dalej pokazuje sie ten sam blad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz takie błędy - to musisz zainstalować moda jeszcze raz zgodnie z tą instrukcją: link.

Drobna sugestia:

Nie wiem dlaczego cytujesz sam siebie w tym samym poście? - opcji cytuj używaj do podawania krótkich lecz istotnych fragmentów wypowiedzi, do której odnosisz się w swoim komentarzu. Nie cytuj sam siebie w tym samym poście, bo niczemu to nie służy.

Co do plików które podałem to - zgodnie z tym co pisałem, kopiujesz plik 5_45_ammo.dds - który znajdziesz w spakowanym archiwum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[error]Expression    : fatal error[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp[error]Line		  : 73[error]Description   : <no expression>[error]Arguments	 : LUA error: ... of chernobylgamedatascriptsdialog_manager.script:393: attempt to compare number with nil	 

Wyskakuje taki błąd,   przed wgraniem na nowo moda wyczyściłem wszystkie zapisy gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej wersji była gra gdy instalowałeś moda? Pytam ponieważ wiele podobnych błędów powoduje niewłaściwy względem konstrukcji moda - patch na który jest nakładana finalna postać plików. Aby potwierdzić to o czym mówię, sprawdź te tematy: link1, link2, link3. nie musi być tak w twoim przypadku, ale chciałbym wykluczyć tą opcję.

 

Edit:

niechcący wprowadziłem Cię w błąd w poście nr. 4 - dopiero teraz zwróciłem na to uwagę, w tym temacie jest uaktualniona wersja instalacji: link. Zapytam jeszcze czy jest to ostateczna wersja? Nie grałem w tego moda, więc nie wiem czym różnią się TŚ2 i TŚ2 Update Final?, ale jedna informacja jest jasna:

Gra w TS2 bez Update TT2 Final + Fix jest stanowczo niezalecana !

Krok 1 to całkowita dzeinstalacja stalkera, jeśli twój patch będzie właściwy - pozostaje poczekać na odpowiedzi innych forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa to degradacja podstawki...opis wykonania tutaj...http://stalkerteam.pl/topic/1972-degradacja-patcha-1006-na-1004/...sposób nr 2 od @Kobal zawsze się sprawdzał. Druga sprawa to mody...TS2 i TS 2 Updata Final to dwa różne mody nie należy ich mieszać... trochę inne pliki, inne spolszczenie, inny sposób instalacji.

Zapisy TS2 nie będą działać poprawnie na TS2 Updata Final. Jeżeli instalujemy/gramy dany mod piszemy w dziale odpowiednim dla każdego moda. (właśnie dlatego na forum są dwa niezależne działy)..a to dlatego, że każdy z nich może mieć inne błędy i poprawki które te błędy usuną. // Jeżeli przygotowałeś odpowiednio podstawkę dla moda i wypełniłeś wszystkie punkty opisu instalacji..mod będzie się uruchamiał poprawnie. Wszystkie błędy po starcie nowej gry modów w wersji PL są związane z błędną instalacją moda lub brakami w plikach. Braki w plikach to...źle rozpakowane/pobrane archiwum, antywirus który może zrobić nam psikus i usunąć jakiś pliczek... :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.