Jump to content

TS 2 problem...ammo\5_45_ammo'


Recommended Posts

Występuje taki błąd proszę o pomoc

error]Expression    : fatal error[error]Function	  : CRender::texture_load[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrRenderTexture.cpp[error]Line		  : 295[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : Can't find texture 'psevdo_s.t.a.l.k.e.r_modammo5_45_ammo'
Link to comment
Share on other sites

Błąd brakującej tekstury - prawdopodobnie niepełna instalacja moda. Zgodnie ze ścieżką loga, znajdź folder: psevdo_s.t.a.l.k.e.r_modammo , następnie znajdź dowolną teksturę amunicji - skopiuj ją i nazwij 5_45_ammo (rozszerzenie .dds) tak nazwaną teksturę umieść w folderze j/w.
 
Ułatwię Ci zadanie, pobierz te pliki:
Dołączona grafika
Znajdziesz tam brakujący plik 5_45_ammo.dds  [gamedatatexturesPSEVDO_STALKER_MODammo].

Link to comment
Share on other sites

Dzieki .Zauwarzylem ze u mnie nie ma nawet folderu psevo_stalkker_mod.

Dzieki .Zauwarzylem ze u mnie nie ma nawet folderu psevo_stalkker_mod.

Czy mam skopiowac cala gamedate od Ciebie do moda?

Dzieki .Zauwarzylem ze u mnie nie ma nawet folderu psevo_stalkker_mod.

Czy mam skopiowac cala gamedate od Ciebie do moda?

Skopiowalem Twoje pliki i dalej pokazuje sie ten sam blad.

Link to comment
Share on other sites

Skoro masz takie błędy - to musisz zainstalować moda jeszcze raz zgodnie z tą instrukcją: link.

Drobna sugestia:

Nie wiem dlaczego cytujesz sam siebie w tym samym poście? - opcji cytuj używaj do podawania krótkich lecz istotnych fragmentów wypowiedzi, do której odnosisz się w swoim komentarzu. Nie cytuj sam siebie w tym samym poście, bo niczemu to nie służy.

Co do plików które podałem to - zgodnie z tym co pisałem, kopiujesz plik 5_45_ammo.dds - który znajdziesz w spakowanym archiwum.

Link to comment
Share on other sites

[error]Expression    : fatal error[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp[error]Line		  : 73[error]Description   : <no expression>[error]Arguments	 : LUA error: ... of chernobylgamedatascriptsdialog_manager.script:393: attempt to compare number with nil	 

Wyskakuje taki błąd,   przed wgraniem na nowo moda wyczyściłem wszystkie zapisy gry. 

Link to comment
Share on other sites

W jakiej wersji była gra gdy instalowałeś moda? Pytam ponieważ wiele podobnych błędów powoduje niewłaściwy względem konstrukcji moda - patch na który jest nakładana finalna postać plików. Aby potwierdzić to o czym mówię, sprawdź te tematy: link1, link2, link3. nie musi być tak w twoim przypadku, ale chciałbym wykluczyć tą opcję.

 

Edit:

niechcący wprowadziłem Cię w błąd w poście nr. 4 - dopiero teraz zwróciłem na to uwagę, w tym temacie jest uaktualniona wersja instalacji: link. Zapytam jeszcze czy jest to ostateczna wersja? Nie grałem w tego moda, więc nie wiem czym różnią się TŚ2 i TŚ2 Update Final?, ale jedna informacja jest jasna:

Gra w TS2 bez Update TT2 Final + Fix jest stanowczo niezalecana !

Krok 1 to całkowita dzeinstalacja stalkera, jeśli twój patch będzie właściwy - pozostaje poczekać na odpowiedzi innych forumowiczów.

Link to comment
Share on other sites

Pierwsza sprawa to degradacja podstawki...opis wykonania tutaj...http://stalkerteam.pl/topic/1972-degradacja-patcha-1006-na-1004/...sposób nr 2 od @Kobal zawsze się sprawdzał. Druga sprawa to mody...TS2 i TS 2 Updata Final to dwa różne mody nie należy ich mieszać... trochę inne pliki, inne spolszczenie, inny sposób instalacji.

Zapisy TS2 nie będą działać poprawnie na TS2 Updata Final. Jeżeli instalujemy/gramy dany mod piszemy w dziale odpowiednim dla każdego moda. (właśnie dlatego na forum są dwa niezależne działy)..a to dlatego, że każdy z nich może mieć inne błędy i poprawki które te błędy usuną. // Jeżeli przygotowałeś odpowiednio podstawkę dla moda i wypełniłeś wszystkie punkty opisu instalacji..mod będzie się uruchamiał poprawnie. Wszystkie błędy po starcie nowej gry modów w wersji PL są związane z błędną instalacją moda lub brakami w plikach. Braki w plikach to...źle rozpakowane/pobrane archiwum, antywirus który może zrobić nam psikus i usunąć jakiś pliczek... :smile: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.