Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym zapytać czy dałoby się wyciągnąć broń(razem z animacjami) z moda ,,Winter of Death Ultimatum" i wkleić je do standardowego Stalkera ?

Bo mam problem w wyżej wymienionym modem. Mianowicie gra mi się wyłącza podczas ,,teleportu" w misji zabicia kontrolera, jest to na początku rozgrywki, a broń i jej animacje są po prostu świetne i chciałbym mieć je na podstawowej wersji gry.

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc przy zlikwidowaniu błędu w modzie lub pomoc przy broni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powitać.

O jakie bronie Ci konkretnie chodzi? Napisałeś, że:

Chciałbym zapytać czy dałoby się wyciągnąć broń(razem z animacjami) z moda ,,Winter of Death Ultimatum" i wkleić je do standardowego Stalkera ?

Więc chodzi i daną broń, czy całe arsenał podstawowy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dało by radę, dziś go ściągnę a jutro wytnę bronie z tego moda :)

Ogólnie roboty będzie na 30 minut, ale dziś już nie dam rady tego zrobić bo moda będę musiał ściągnąć, więc jeśli będziesz cierpliwie czekać to jutro wieczorem będzie gotowe :)

Edit: Ten drugi mod chce się ściągać 10h, więc sobie go daruję, chyba, że masz jakiś "szybszy" link to podeślij. Ściągnę ten pierwszy mod i wytnę z niego bronie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można dać do NPC jak i handlarzy, jeśli chcesz to mogę dodać tu i tu lub wedle uznania.

///

Broń mają mieć NPC i handlarze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze by było jak by broń mieli NPC i handlarze. I miałbym pytanie tak inną drogą, grając w winter of deayh ultimatum, zwiesiłem się w zadaniu na wschodnim tunelu z tym że mam zabrać artefakt, lecz w tej lokacji nie ma żadnego artefaktu, przeszukałem po kilka razy i nic, wczytywałem grę z wcześniejszych momentów i było to samo :/   kompletnie nie mam pojęcia co z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi