Skocz do zawartości

Broń


Cystic_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym zapytać czy dałoby się wyciągnąć broń(razem z animacjami) z moda ,,Winter of Death Ultimatum" i wkleić je do standardowego Stalkera ?

Bo mam problem w wyżej wymienionym modem. Mianowicie gra mi się wyłącza podczas ,,teleportu" w misji zabicia kontrolera, jest to na początku rozgrywki, a broń i jej animacje są po prostu świetne i chciałbym mieć je na podstawowej wersji gry.

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc przy zlikwidowaniu błędu w modzie lub pomoc przy broni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dało by radę, dziś go ściągnę a jutro wytnę bronie z tego moda :)

 

Ogólnie roboty będzie na 30 minut, ale dziś już nie dam rady tego zrobić bo moda będę musiał ściągnąć, więc jeśli będziesz cierpliwie czekać to jutro wieczorem będzie gotowe :)

Edit: Ten drugi mod chce się ściągać 10h, więc sobie go daruję, chyba, że masz jakiś "szybszy" link to podeślij. Ściągnę ten pierwszy mod i wytnę z niego bronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było jak by broń mieli NPC i handlarze. I miałbym pytanie tak inną drogą, grając w winter of deayh ultimatum, zwiesiłem się w zadaniu na wschodnim tunelu z tym że mam zabrać artefakt, lecz w tej lokacji nie ma żadnego artefaktu, przeszukałem po kilka razy i nic, wczytywałem grę z wcześniejszych momentów i było to samo :/   kompletnie nie mam pojęcia co z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.