Jump to content

M.S.O. i Atmosfear 3 Problem


Recommended Posts

Siemanko ! mam nadzieje że chociaż ten sposób na zwrócenie uwagi wszystkich stalkerów żeby ktoś mi pomógł. No wiec mam wersje gry 1.6.02. i 2 mody M.S.O. i Atmosfear 3 zainstalowałem i grałem po 1 grania pisze że zbliża sie burza psioniczna chowam sie i gdy już ma sie zakończyć wywala do pulpitu i pisze:

  FATAL ERROR     [error]Expression : !m_error_code  [error]Function : raii_guard::~raii_guard  [error]File : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp  [error]Line : 748  [error]Description : ....k.e.r. zew prypecigamedatascriptsxr_logic.script:620: attempt to call field '?' (a nil value)

i jest to za każdym razem jak nie emisja to deszcze i tak to wyskakuje jedyny sposób to przespać sie wiec prosze pomóżcie mi ! to jest już irytujące. Szukałem wszedzie ale jeszcze tego problemu nie znalazłem.No sory że zawracam dupe ale czekam już z miesiac na odpowiedzi i nic chociarz te opcje tematu można napisać.Wiec ludzie prosze pomóżcie PROSZE !!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Problem leży w skryptach, pewnie rozchodzi się o jakiś odnośnik/string którego nie ma - jasno z tego wynika że te mody nie są ze sobą kompatybilne bez adaptacji. Z nicku wnioskuję, że masz 15 lat, więc powinieneś już umieć pisać, szczególnie że pisząc posta masz podkreślone wyrazy w których są błędy - używanie polskich znaków i czytanie regulaminu nie boli.

 • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

@Sebastik98
Piszesz już 4 razy ten sam post w związku z błędem - myślisz, że brak odpowiedzi jest wynikiem ignorowania twojego posta/problemu, a może raczej to brak sugestii jak rozwiązać błąd, hmm? Powinieneś dostać kilka warnów za IMO spam w związku z w/w błędem, który stał się powodem bezsensownej nadaktywności (3 posty tej samej treści! - nie liczę obecnego tematu). Jeśli przez pół roku nie będzie odzewu - napiszesz 100 postów, hmm? Zrobimy tak, napiszesz PW do moderatora/admina o usunięcie poprzednich postów, które zdublowałeś - prócz tego, posprzątasz po sobie - jeśli znajdę poprzednie posty zostaniesz odpowiednio nagrodzony...tymczasem wyślij na dowolny bezpłatny hosting pliki: skrypt(y) xr_logic.script - nie mam MSO ani tym bardziej Atmosfear'a, więc nie wiem czy w obu tych modyfikacjach występuje ten plik, sprawdzę skrypty mając wersje z obu modyfikacji - dopiero wtedy można będzie coś powiedzieć. Masz tylko te 2 modyfikacje, czy instalowałeś dodatkowy składnik do kompilacji? Pliki umieść w odpowiednio nazwanych folderach, abym nie musiał domyślać się, który pochodzi z MSO a który z Atmosfear'a 3 - przy założeniu występowania obu plików w tychże modyfikacjach.
 
Posty stanowiące owy bałagan, wspomniany uprzednio: 1/2/3

Przypominam o obowiązującym Cię regulaminie, złamanym w pkt. 3.1
 • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

 • Meta locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.