Jump to content

Tajemniczy błąd nie wywalający do puliptu.


Yurek
 Share

Recommended Posts

Po wzięciu zadania na likwidację Gawra od Freemana, po wejściu na Magazyny Wojskowe pojawia mi się dziwny błąd (screen poniżej).

Ponieważ nie było wylotu do puliptu, grałem dalej.

Robiłem dwa kwesty w tym samym czasie - poszukiwanie zaginionej ekspedycji i poszukiwanie Ducha.

Wszystko szło bez problemów, z jednym małym wyjatkiem - nie przyszedł SMS od Ducha na Magazynach Wojskowych. Mimo to w rozmowie z Jakutem dostałem najpierw polecenie udania się na Agroprom, a następnie na Radar, by spotkać się z Duchem. Obecnie odnalazłem Ducha na Radarze, dostałem od niego zadanie na kontakt z Fremenem (po odnalezieniu ekspedycji). Zaliczyło mi też zadanie - Znaleźć Ducha.

Niestety Duch nie chce ze mną gadać o zadaniu opisanym w poradniku - "Iść do Sowy na Dzicz, żeby odebrać fleszkę Zwierza od Mścicieli".

Poza tym, gdy ponownie zagadałem do Jakuta, ten ponownie wysyła mnie na Radar bym znalazł Ducha i zadania pojawia się ponownie do wykonania. O co chodzi ?

Przegladając dziś forum wpadłem na pomysł by spróbować sposobu, który opisał assassing w innym poście. Załaduję rosyjską Soliankę i spróbuję wejść na MW i zobaczę czy taki error mi wyskoczy http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wodka.png

Dobrze, że mam sejwa przed pierwszym wejściem na MW z nowym zadaniem na likwidację Gawra. Wypróbuję oba sejwy - obecny i ten wcześniejszy.

O efektach eksperymentów dam znać na forum. :P

post-301-12967682263913_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

To częsty błąd Soljanki w wersji 19.04...występował często w Pieczarze i na Generatorach. Towarzyszył mu charakterystyczny dźwięk. Lek na to był zawsze jeden ..wczytaj poprzedni zapis nie koniecznie od wejścia na lokację. Wiele razy wystarczyło po prostu wczytać poprzedni. Napisz o efektach na pewno ktoś skorzysta...http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons//wodka.png

Są dwa rodzaje tego błędu ...jeden pojawiający się i znikający po kilku sekundach wpis na ekranie...( ten jest niegroźny i można go pominąć)

Drugi rodzaj...ten sam opis na ekranie połączony z głośnym dźwiękiem ....(tego nie da się ignorować i tutaj ratunek to poprzedni zapis)

Link to comment
Share on other sites

Niestety nic ciekawego nie osiągnąłem. Błąd nadal nie rozwiązany. Najgorsze, że nie wiem jaki to będzie miało odległy wpływ na przebieg gry.

Nie pomogła próba przejścia na starym i nowym sejwie na rosyjskiej Soliance. Pojawiły się komunikaty tego samego błędu tylko po rosyjsku. :P

Nie pomogło również to, co proponuje malakas - błąd nadal wyskakuje.

Dotyczy tylko obszaru Magazynów Wojskowych (na razie http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wodka.png).

post-301-12967682265756_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

SMS od Ducha w końcu się pojawił. Prawdopodobnie za pierwszym razem nie poszło, bo miałem w tym samym czasie aktywny kwest znajdź Ducha i znajdź zaginioną ekspedycję w X10. Moja rada - starajcie się zrobić najpierw kwest na ekspedycję, a potem dopiero szukanie Ducha. Obecnie wykonuję kwest na fleszkę od Zwierza dla Ducha i wszystko jest OK. Jak na razie efektów przedstawionego przeze mnie błędu nie zauważyłem, nie stwarza problemów z dalszym postępem gry.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity