Skocz do zawartości

Bagienny Doktor - Odniesienie medalionu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Gram w czystą soljankę bez DMX.

 

Pojawił się kolejny  problem z Soljanką.

 

Robię kwesty: Kwesty Kła (wędrówki do Warlabu i Czerwonego lasu)

 

Według poradnika i punktu 28. Idziemy do Pieczary i zabieramy Serce Poltergeista od Górnika. Górnik oddaje art dopiero po spotkaniu z Doktorem w Prypeci i otrzymaniu od Doktora zadania odniesienia medalionu Górnikowi. Górnik także poprosi o latarki - gdzie i jak to wszystko znaleźć, opisano w innych rozdziałach PRZEWODNIKA. Gdzie znaleźć 10 kocich łbów.

 

Problem polega na tym,  że nie pojawia się żadna opcja dialogowa u Bagiennego doktora w Prypeci

poza tymi co zwykle czyli:

 

O przyjacielu psie. Doktor wspomina o Luberze więźniu bandytów  - ale u mnie Luber zginął dawno przy południowej barierze powinności. Ożywiłem go jakiś czas temu "Zywym Sercem" i teraz siedzi przy ognisku powinności (przy barierze) i też nie ma nic do powiedzenia.

Więc Striełok informuje tylko Doktora że zabili Lubera i znika okienko dialogowe 

 

O teleportacji

 

O kupnie wyposażenia

 

I to wszystko.

 

Muszę przynieść Do Warlabu art Serce Poltergeista i kocie lby i nie mam takiej możliwośći

Nie mam takiego artu w receptach itd. Nigdzie też nie spotałem się wcześniej z tym atrem.. 

 

Proszę o pomoc. 

 

EDIT:

 

Znalazłem na forum podobny temat ale nie wiedziałem czy tam mogę się "dopisać"

bo to inny mod i w dodatku podane tam wyjaśnienie u mnie nic nie wnosi...

Nie mam w moich dialogach z Doktorem nic na temat  zadania "Leczyć ludzi" o czy wspominano w tym wątku.

 

http://stalkerteam.pl/topic/5911-doktor-nie-daje-zadania-na-amulet/?hl=klonow

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadanie "Leczyć ludzi" to chyba tylko w OOP było, nie w DMX.

 

Zadanie na torbę Sacharowa zrobiłeś? Bo chyba przez to nie masz zadania na medalion... Co do artefaktu to już go miałeś  :wink:

 

Dzięki za odpowiedź :) ale niestety:

 

Zadanie na torbę Sacharowa robilem jakiś czas temu - za wykonanie dostałem (chyba) przejście z ATP a Prypeć.

Nie przypominam sobie tego artefaktu :(

 

Jeśli chodzi o zadanie "Leczyć ludzi"  to tak jak napisałem  w EDIT: wiem że to jest z innego moda i w poście dodałem że gram w wersję bez DMX.

 

Liczę na dalszą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź :)

 

1. Miałes rację art  był na samym początku i dlatego nie pamiętałem (gram w Soljankę od października 2013) ale skoro jest art to ma na pewno identyfikator i jeśli nie będzie innego wyjścia może da się go zespawnować.

 

2. Korzystałem z przejścia - znalazłem notatkę i teleport.

 

3. Nie wiem o który save chodzi ? I jeśli da się ustalić o który chodzi  to gdzie go wrzucić ?

 

DZIĘKI za chęć pomocy !

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam byłem niedawno na tym etapie gry, sprawa z medalionem załatwiona, ale nie potrafię sobie przypomnieć czy przypadkiem czegoś jeszcze nie trzeba było zrobić... 

 

No można zespawnować, poszukałem nazwy tego artefaktu i wydaje mi się, że jest to - af_part_monolit

Nie mam stuprocentowej pewności  :wink:

 

Wrzuć na jakiś hosting plików ten save, gdzie chciałeś porozmawiać z doktorem o medalionie, ale nie ma tam tej opcji dialogowej. Będę miał czas to sprawdzę, czy coś Ci nie umknęło  :smile: Może też to być błąd, też mi kiedyś wcięło jakieś zadanie, pomimo tego, że wszystkie warunki co do jego pojawienia się były spełnione.

Edytowane przez Radrif
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

To troszkę nie tak z tym spawnowaniem... spawnowanie medalionu nic nie da :(

Zadanie z medalionem i bagiennym doktorem robilem już jakiś czas temu.

W moim przypadku żeby pójść w fabule do przodu musiałbym mieć Serce Poltergeista

jednak ani Bagienny Doktor ani Górnik nie chcą ze mną rozmawiać na temat tego artu.

Save wrzuciłem: 

http://przeklej.org/file/tNaRBy/savedgames.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadanie na medalion zrobiłeś, a widzę, że nie masz go w plecaku. Jeżeli dobrze pamiętam to Bagienny Doktor nie brał od Strieloka tego medalionu tylko kazał go zanieść Górnikowi.

 

Zrobiłeś to? Bo jak nie, to chyba tutaj tkwi problem...

 

 Przejrzałem save i wychodzi na to że byłem w Pieczerze oddać medalion Górnikowi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz przechodzę to wszystko na własnych zapisach. Rzekomo ten artefakt ma się dostać po oddaniu latarek dla Górnika.

Jak nic nie pomoże to pozostanie tylko zespawnowanie tego artefaktu.

 

Odnajdujesz medalion -> idziesz do Doktora -> idziesz do Górnika -> zadanie Akima na kostkę Rubika -> odnajdujesz latarki -> idziesz do Górnika

 

edit: Jak zrobiłeś wszystko co powyżej to pozostaje tylko tamto rozwiązanie...

 

Bo ja po wykonaniu tego wszystkiego dostałem 'Serce poltergeista"...

Dołączona grafika

Edytowane przez Radrif
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

I DZIĘKUJĘ za cierpliwość. Wszystko się wyjaśniło :)

W poradniku w części: Kwesty Kła (wędrówki do Warlabu i Czerwonego lasu)         

zmylił mnie punkt 28.

Idziemy do Pieczary i zabieramy Serce Poltergeista od Górnika. Górnik oddaje art dopiero po spotkaniu z Doktorem w Prypeci i otrzymaniu od Doktora zadania odniesienia medalionu Górnikowi. Górnik także poprosi o latarki - gdzie i jak to wszystko znaleźć, opisano w innych rozdziałach PRZEWODNIKA....

 

Jak dla mnie zabrakło w tym punkcie na początku zdania "O ile nie robiłeś tego wcześniej" dodatkowo nie kojarzyłem tego artu w Zonie za dużo się dzieje ;)

Pomimo Twojego naprowadzania okazało się że mam kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem ;)

 

Najpierw zespawnowałem art  (nazwa af_part_monolit jest dobra) zadanie zostało zaliczone

ale coś mi nie dawalo spokoju i przypomniałem sobie że Serce Poltergeista umiesciłem w jednym z moich schowków

na terenie baru ;)

 

Mam jeszcze jedno pytanie.

W punkcie 29 poradnika w tej samej części Kwesty Kła (wędrówki do Warlabu i Czerwonego lasu)

napisano że powienienem dostać sms od Astronoma czy ten sms przyjdzie póżniej bo po oddaniu artów Klonowowi w Warlabie sms się nie pojawił?

 

Dziękuję jeszcze raz za pomoc ! 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja początkowo ominąłem punkty 18-29 i od razu poszedłem wykonywać zadania od punktu 31. Aktualnie jestem w punkcie 28, więc mogę sprawdzić  ;)

 

edit: też nie dostałem tego sms-a  ;)

 

Miałem totalną awarię kompa straciłem na dysku gdzie był system i Soljanka wszystkie partycje ale udało mi się je odzyskać :)

W każdym jedziemy na tym samym wózku (jeśli chodzi o fabułę ;))

Co będzie dalej dam znać.

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.