Jump to content

Brak Kła w Barze


najdrok

Recommended Posts

Po ukończeniu Warlabu, pożegnaniu Pantery wyszedłem przejściem na MW i poszedłem do Baru do Kła (taka była informacja w Warlabie), wcześniejsza wypowiedź Kła z MW (przed pierścieniem najemnika) też, że idzie do Baru. W poradniku róznież jest informacja, że Kieł jest w Barze. Tam otrzymam info o przejściu oraz, że pokieruje mnie do Łukasza w celu oddania pierścienia najemnika. Jednak obszukałem cały (przynajmniej tak mi sie wydaje) Bar i nie znalazłem Kła. Tak obok (nie weim czy to błąd gry) Wolność podczas misji na kukłę psa i pancerz była zielona, więc nie było problemu z zadaniami Pantery. Czy Kieł pojawia się w Barze po zakończeniu jakiejś jeszcze nitki scenariusza - a może jest śmiertelny i mógł gdzieś zginąć?

Niestety wyście z Warlabu przez teleport do Jantaru ani bezpośredni do Baru także nie powoduje pojawienia się Kła w Barze, próba bezpośredniego oddania pierścienia Łukaszowi tez nic nie daje - nie ma dialogu, żeby oddać. W którym miejscu w Barze powinien byc Kieł - może żle szukam. Jeśli nie odnajdę Kła nie mam co robić - zostało mi tylko jedno zadanie na żywe serce :(

 

:(

Znalazłem poradę we wcześniejszych wątkach. Może ktoś jak ja szukał Kła i nie znalazł. Kieł siedzi w lokalizacji Bar przy ognisku z Pielgrzymem zaraz obok wejścia do hangaru którym idzie się na Wysypisko.

Edited by najdrok
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.