Jump to content

najdrok

Weteran
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About najdrok

 • Rank
  Wędrowiec

Profile Information

 • Ruble
  136

Recent Profile Visitors

830 profile views
 1. Witam, ominąłem problem dogrywając patch z db9 ale mam teraz ten sam problem co Stanley i niestety po włożeniu 5 kontenera albo mnie wywala albo usuwając db9 zalicza mi zadanie, żeby mnie wywalić chwilę pózniej. Może ktoś ma sejw po powrocie na Sortownię i udostępnił by mi go . Albo łopatologicznie mi wyjaśnił czy usuwam tymczasowo tylko db9 czy też jeszcze jakieś inne pliki. Jak tłumaczę opisy z forum rosyjskiego to jakoś tak mało zrozumiale (robię to automatem).
 2. OSTATNI STALKER Cześć - mam ten sam problem co Ty podczas wkładania 5 kontenera, zmieniłem nazwę db9 i zaliczyło  ale dalej po zabiciu snajperów za chwilę (albo na kolejnej lokalizacji) miałem wylot. Jak przywróciłem  na Wysypisku db9 to także wylot . Może masz sejwa z Sortowni po tej rozmowie o snajperce

 3. Witam, tym razem mnie dopadł błąd [ ERROR [error]Expression : I != levels().end() [error]Function : GameGraph::CHeader::level [error]File : e:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrgame\game_graph_inline.h [error]Line : 171 [error]Description : there is no specified level in the game graph : 220 Widziałem na forum, że pojawia się kiedy idzie się niezgodnie ze scenariuszem. Obecnie jestem na Sortowni po rozmowach o przywróceniu reputacji z Barmanami i zadaniu na Znaleźć Kuczmę i Odnaleźć doktora Bravermana. Więc raczej zgodnie ze scenariuszem. Poprzednio miałem taki błąd na Wysypisku jak po rozmowie z Synoptykiem chciałem pójść na Magazyny Wojskowe a nie do Sortowni przez DM i Kordon. Może ktoś ma jakiś pomysł jak obejść ten błąd.
 4. Wywołałem temat ale dzięki temu uruchomiłem przed chwilą bez problemu grę
 5. Dziękuję za szybką odpowiedz
 6. Witam, mam problem z instalacją ;( popełniam jakiś błąd interpretacyjny albo kolejności instalacji. Instaluję mod i mam folder OLR_v2.5 (na dysku D w Games) a następnie instaluję fix 19 (OLR25_fixx19_Setup.exe i olr25_fixx19_disk2.pak) i tworzy mi się folder STALKER-OLR25 (także na dysku D w Games). Nie mam zielonego pojęcia co dalej. (spolszczenie dogrywam do SSTALKER-OLR25. W folderze STALKER-OLR25. konfiguruję. Jak odpalam grę z OLR to się uruchamia ale jest po rosyjsku i bez tego fixa, jak uruchamiam z STALKER-OLR25 to się nie uruchamia. Jak wgrałem pliki z folderu fixa z zmianą do folderu OLR_v2.5 to w ogóle nie działa. Czy maja być 2 foldery, czy jeden ? Może mi ktoś tak "łopatologicznie" wyjaśni co robię źle.
 7. najdrok

  Dead Air: Hybrid PL

  Czy patch można wgrać na bieżącą rozgrywkę, czy konieczna gra od początku ?
 8. Pytanie do Agraela :), postanowiłem powrócić do Moda Krwawy Zachód 2 i może nie miał takich problemów jak ja (sen i wykrywacz artefaktów), albo sobie z nimi poradził, chętnie skorzystałbym z jego rad :) . Może jest sposób aby podmienić pliki na oryginalne z Czystego Nieba dla wykrywacza, ale nie wiem jak się nazywają i gdzie są umieszczone w gamedata.
 9. Sam sobie odpowiem to zmyłka, na CEA 2 nie ma tajnego laboratorium.
 10. Mam spotkać się z "lalkarzami", z trudem docieram (na przełaj) do oznaczonego punktu i nic tam nie ma, ani nikt nie czeka. Znacznik jest na poziomie ziemi. Czy ktoś miał to zadanie i wie co robię źle ? W poradniku na forum chyba nie ma tego zadania. Może powinienem dotrzeć tam teleportem ?
 11. Pamiętam, że kiedyś znalazłem poradę jak (chyba) w notatniku zmienić ustawienia, aby tekst pisany cyrylicą a rozkodowany w notatniku (txt) w jakiś dziwnych krzaczkach i robaczkach zmienić na oryginalną pisownię. Niestety nie mogę nic wygooglać - może jakaś życzliwa dusza podzieli się instrukcją
 12. X-18 nieumarły stalker zadanie na odnalezienie 3 artefaktów: Brukowiec, Świetlik i Kameleon artefakt - Świetlik Bajoro z Dezerterem, artefakt - Bułyżnik (brukowiec) na stertach złomu na Wysypisku na przeciw hangaru. Mam pytanie czy są również inne miejsca spawnu ? Kilkakrotnie byłem w deszczu na bajorze "Dezertera" i na hałdzie naprzeciwko hangaru niestety nie mam syganalizacji pojawienia się artefaktu, obok znajduję różne "normalne" arty jednak tych nie :( . Pierwszy znalazłem w czasie emisji w Parowie.
 13. Dzięki za link do poradnika , skopiowałem go i w wyszukiwarce opis misji od Wilka zakończył mi się na samochodzie z bronią za arty na Kordonie :( . Z głównej fabuły Cienia jest tylko opis Wilk - dowódca obozu neutralnych stalkerów w Kordonie. Wysyła Gracza z misją ratowania Żwawego. Po wykonaniu misji w X18 ginie w obozie niedaleko magazynów wojskowych. Wilka zastępuje Fanatyk. Wynikałoby z tego, że mogę dalej grać bo Wilk nic nie wnosi już do gry.
 14. Może, ktoś ma jeszcze w pamięci ten Mod , czy Wilk ma jeszcze jakieś ważne kwesty po Kordonie (ostatni miałem z dynamitem). W drodze do Baru mam info, że zginał na Kordonie - teraz nie wiem czy warto się cofać w zapisach.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord