Jump to content

najdrok

Weteran
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About najdrok

 • Rank
  Wędrowiec

Profile Information

 • Ruble
  136

Recent Profile Visitors

757 profile views
 1. Wywołałem temat ale dzięki temu uruchomiłem przed chwilą bez problemu grę
 2. Dziękuję za szybką odpowiedz
 3. Witam, mam problem z instalacją ;( popełniam jakiś błąd interpretacyjny albo kolejności instalacji. Instaluję mod i mam folder OLR_v2.5 (na dysku D w Games) a następnie instaluję fix 19 (OLR25_fixx19_Setup.exe i olr25_fixx19_disk2.pak) i tworzy mi się folder STALKER-OLR25 (także na dysku D w Games). Nie mam zielonego pojęcia co dalej. (spolszczenie dogrywam do SSTALKER-OLR25. W folderze STALKER-OLR25. konfiguruję. Jak odpalam grę z OLR to się uruchamia ale jest po rosyjsku i bez tego fixa, jak uruchamiam z STALKER-OLR25 to się nie uruchamia. Jak wgrałem pliki z folderu fixa z zmianą do folderu OLR_v2.5 to w ogóle nie działa. Czy maja być 2 foldery, czy jeden ? Może mi ktoś tak "łopatologicznie" wyjaśni co robię źle.
 4. najdrok

  Dead Air: Hybrid PL

  Czy patch można wgrać na bieżącą rozgrywkę, czy konieczna gra od początku ?
 5. Pytanie do Agraela :), postanowiłem powrócić do Moda Krwawy Zachód 2 i może nie miał takich problemów jak ja (sen i wykrywacz artefaktów), albo sobie z nimi poradził, chętnie skorzystałbym z jego rad :) . Może jest sposób aby podmienić pliki na oryginalne z Czystego Nieba dla wykrywacza, ale nie wiem jak się nazywają i gdzie są umieszczone w gamedata.
 6. Sam sobie odpowiem to zmyłka, na CEA 2 nie ma tajnego laboratorium.
 7. Mam spotkać się z "lalkarzami", z trudem docieram (na przełaj) do oznaczonego punktu i nic tam nie ma, ani nikt nie czeka. Znacznik jest na poziomie ziemi. Czy ktoś miał to zadanie i wie co robię źle ? W poradniku na forum chyba nie ma tego zadania. Może powinienem dotrzeć tam teleportem ?
 8. Pamiętam, że kiedyś znalazłem poradę jak (chyba) w notatniku zmienić ustawienia, aby tekst pisany cyrylicą a rozkodowany w notatniku (txt) w jakiś dziwnych krzaczkach i robaczkach zmienić na oryginalną pisownię. Niestety nie mogę nic wygooglać - może jakaś życzliwa dusza podzieli się instrukcją
 9. X-18 nieumarły stalker zadanie na odnalezienie 3 artefaktów: Brukowiec, Świetlik i Kameleon artefakt - Świetlik Bajoro z Dezerterem, artefakt - Bułyżnik (brukowiec) na stertach złomu na Wysypisku na przeciw hangaru. Mam pytanie czy są również inne miejsca spawnu ? Kilkakrotnie byłem w deszczu na bajorze "Dezertera" i na hałdzie naprzeciwko hangaru niestety nie mam syganalizacji pojawienia się artefaktu, obok znajduję różne "normalne" arty jednak tych nie :( . Pierwszy znalazłem w czasie emisji w Parowie.
 10. Dzięki za link do poradnika , skopiowałem go i w wyszukiwarce opis misji od Wilka zakończył mi się na samochodzie z bronią za arty na Kordonie :( . Z głównej fabuły Cienia jest tylko opis Wilk - dowódca obozu neutralnych stalkerów w Kordonie. Wysyła Gracza z misją ratowania Żwawego. Po wykonaniu misji w X18 ginie w obozie niedaleko magazynów wojskowych. Wilka zastępuje Fanatyk. Wynikałoby z tego, że mogę dalej grać bo Wilk nic nie wnosi już do gry.
 11. Może, ktoś ma jeszcze w pamięci ten Mod , czy Wilk ma jeszcze jakieś ważne kwesty po Kordonie (ostatni miałem z dynamitem). W drodze do Baru mam info, że zginał na Kordonie - teraz nie wiem czy warto się cofać w zapisach.
 12. Czy w tym modzie można spać np w Składowisku, wciskam F Spanie i nic się nie dzieje, Mod postawiłem na polskiej podstawce.
 13. Kolejne pytanie do weteranów wydaje mi się, że gdzieś czytałem o lokacji Placówka (Zastawa) , że można wyłączyć sygnał z megafonów i nie ma wówczas respanu Monolitu. Może lekka podpowiedź, w którym miejscu lokacji jest ten wyłącznik - za szybko ginę. Tak obok wydawało mi się, że zabiłem wszystkich - bo nie było na PDA znacznika a i tak przy końcu lokacji dostałem jeden śmiertelny strzał :( . Chyba znalazłem rozwiązanie - trzeba strzelić do głośnika na wieży
 14. Dziękuję, dałem radę skoczyć z tych drzwi .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord