Skocz do zawartości

najdrok

Weteran
 • Zawartość

  110
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O najdrok

 • Tytuł
  Wędrowiec

Informacje

 • Ruble
  136

Ostatnie wizyty

714 wyświetleń profilu
 1. najdrok

  Call of Chernobyl: Hybrid PL

  Czy patch można wgrać na bieżącą rozgrywkę, czy konieczna gra od początku ?
 2. najdrok

  KRWAWY ZACHÓD 2.0

  Pytanie do Agraela :), postanowiłem powrócić do Moda Krwawy Zachód 2 i może nie miał takich problemów jak ja (sen i wykrywacz artefaktów), albo sobie z nimi poradził, chętnie skorzystałbym z jego rad :) . Może jest sposób aby podmienić pliki na oryginalne z Czystego Nieba dla wykrywacza, ale nie wiem jak się nazywają i gdzie są umieszczone w gamedata.
 3. najdrok

  Znajdź tajne laboratorium znacznik jest na CEA 2

  Sam sobie odpowiem to zmyłka, na CEA 2 nie ma tajnego laboratorium.
 4. Mam spotkać się z "lalkarzami", z trudem docieram (na przełaj) do oznaczonego punktu i nic tam nie ma, ani nikt nie czeka. Znacznik jest na poziomie ziemi. Czy ktoś miał to zadanie i wie co robię źle ? W poradniku na forum chyba nie ma tego zadania. Może powinienem dotrzeć tam teleportem ?
 5. najdrok

  Pytanie o tłumaczenie tekstu z cyrylicy

  Dziękuję :) otworzyłem notepad++
 6. Pamiętam, że kiedyś znalazłem poradę jak (chyba) w notatniku zmienić ustawienia, aby tekst pisany cyrylicą a rozkodowany w notatniku (txt) w jakiś dziwnych krzaczkach i robaczkach zmienić na oryginalną pisownię. Niestety nie mogę nic wygooglać - może jakaś życzliwa dusza podzieli się instrukcją
 7. X-18 nieumarły stalker zadanie na odnalezienie 3 artefaktów: Brukowiec, Świetlik i Kameleon artefakt - Świetlik Bajoro z Dezerterem, artefakt - Bułyżnik (brukowiec) na stertach złomu na Wysypisku na przeciw hangaru. Mam pytanie czy są również inne miejsca spawnu ? Kilkakrotnie byłem w deszczu na bajorze "Dezertera" i na hałdzie naprzeciwko hangaru niestety nie mam syganalizacji pojawienia się artefaktu, obok znajduję różne "normalne" arty jednak tych nie :( . Pierwszy znalazłem w czasie emisji w Parowie.
 8. najdrok

  OGSE 0.6.9.3 - Dyskusja Ogólna

  Dzięki za link do poradnika , skopiowałem go i w wyszukiwarce opis misji od Wilka zakończył mi się na samochodzie z bronią za arty na Kordonie :( . Z głównej fabuły Cienia jest tylko opis Wilk - dowódca obozu neutralnych stalkerów w Kordonie. Wysyła Gracza z misją ratowania Żwawego. Po wykonaniu misji w X18 ginie w obozie niedaleko magazynów wojskowych. Wilka zastępuje Fanatyk. Wynikałoby z tego, że mogę dalej grać bo Wilk nic nie wnosi już do gry.
 9. najdrok

  OGSE 0.6.9.3 - Dyskusja Ogólna

  Może, ktoś ma jeszcze w pamięci ten Mod , czy Wilk ma jeszcze jakieś ważne kwesty po Kordonie (ostatni miałem z dynamitem). W drodze do Baru mam info, że zginał na Kordonie - teraz nie wiem czy warto się cofać w zapisach.
 10. najdrok

  Winter Mod 3.0 By Joker

  Czy w tym modzie można spać np w Składowisku, wciskam F Spanie i nic się nie dzieje, Mod postawiłem na polskiej podstawce.
 11. najdrok

  PROBLEMY FABULARNE w Reborn Duplikat 7.63

  Kolejne pytanie do weteranów wydaje mi się, że gdzieś czytałem o lokacji Placówka (Zastawa) , że można wyłączyć sygnał z megafonów i nie ma wówczas respanu Monolitu. Może lekka podpowiedź, w którym miejscu lokacji jest ten wyłącznik - za szybko ginę. Tak obok wydawało mi się, że zabiłem wszystkich - bo nie było na PDA znacznika a i tak przy końcu lokacji dostałem jeden śmiertelny strzał :( . Chyba znalazłem rozwiązanie - trzeba strzelić do głośnika na wieży
 12. najdrok

  PROBLEMY FABULARNE w Reborn Duplikat 7.63

  Dziękuję, dałem radę skoczyć z tych drzwi .
 13. najdrok

  PROBLEMY FABULARNE w Reborn Duplikat 7.63

  Prośba do weteranów - po dłuższej przerwie postanowiłem zagrać w Duplikaty 7.63 i mam problem w Szpitalu, nie mogę się z niego wydostać. Muszę odszukać jakiś detonator, który jest przy jakimś snajperze z Monolitu (inaczej nie zlikwiduję zawału). Może ktoś przypomina sobie to zadanie. Nie wiem czy jest on w pierwszej czy tej drugiej sali - zaminowanej. Zabiłem wszystkich oprócz jednego (którego nie widzę, ani on do mnie nie strzela). Wydaje mi się, że przeszukałem w miarę dokładnie pomieszczenia z klawiszem F i nic mi się nie "podświetliło" jako detonator :( . A może jest jakiś sposób na powrót na CEA - nie bardzo mogę się wdrapać na zbocze do teleportu.
 14. najdrok

  STRACENIEC - SGM 2.2 Lost Soul Final

  A ja mam pytanie do tej wersji SGM, czy jest zadanie na utworzenie schowków dla Monolitu, oddałem w kinie walizkę dostałem nagrodę i już nie mam dialogu a teraz do "wodza" bronią dostępu strażnicy. Sam nie wiem jak ale mam PDA Monolitowca z informacją o konieczności zakładaniu schowków, ale nie mam zadania a w tym znalezionym PDA nie ma nic konkretnego. Wygląda tak, jakby tej linii zadań nie było.
 15. najdrok

  STRACENIEC - SGM 2.2 Lost Soul Final

  Ja męczę tego moda, ale stanąłem na schowkach klanu Świt. Beztrosko pozbyłem się handlując nadwyżki detektorów Weles, a teraz nie ma ich u Handlarzy (wczytuje po kilka razy na 2 lokacjach) jak i nie trafiają się przy zabitych :(. Nie mogę uruchomić spawnera (o ile jest) skrót dopisany do ścieżki nie działa. Może wie ktoś jak zmienić pliki handlarzy i dopisać detektor. Albo jakieś inne dobre porady. Sam odpowiem może się komuś przyda dopisałem do handlarza C:\Program Files (x86)\GSC World Publishing\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\gamedata\configs\misc\trade wszystkie detektory detector_simple = 1,0.99 detector_advanced = 1,0.99 detector_elite = 1,0.99 detector_scientific= 1,0.99 detector_omega = 1,0.99 detector_serafim = 1,0.99 detector_simple_up = 1,0.99 detector_advanced_up = 1,0.99 detector_elite_up = 1,0.99 detector_scientific_up = 1,0.99 detector_omega_up = 1,0.99 i działa - nie wiem skąd, ale ceny się same zaciągnęły i są adekwatne.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord