Jump to content

najdrok

Weteran
 • Content Count

  142
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About najdrok

 • Rank
  Wędrowiec

Profile Information

 • Ruble
  136

Recent Profile Visitors

968 profile views
 1. Witam, mam ogromną prośbę czy ten fix można by było zamieścić na jakimś innym dysku w chmurze ?. Dawno nie korzystałem z Yandexa, a teraz mam problem z rejestracją bez nr telefonu, wymusza na mnie wpisanie wygenerowanego kodu cyrylicą - a ja mam tylko łacinską klawiaturę.
 2. najdrok

  OP-2.1

  Witam, trochę zaczęła mnie wkurzać celność przeciwników z drugiego krańca mapy. czy może ktoś grzebał w plikach frakcji i wie jak poprawić ( w sensie) pogorszyć) parametry celności. Pamiętam , że dla COC był nawet wystawiony specjalny plik tlx w creatures zmniejszający kilkukrotnie celność (akurat dla zombiaków). Nie chodzi mi o celność konkretnej broni, bo to broń obosieczna, ani zwiększenie swojej odporności. No takie mam nietypowe wymagania . Byłbym wdzięczny za jakieś sugestie.
 3. najdrok

  OP-2.1

  Witam, postanowiłem rozpocząć przygodę z OP 2.1 - NS udało mi się przejść w 80% i musiałem 2-3 razy użyć spawnera do pozyskania kwestowych przedmiotów, dlaczego o tym piszę, gdyż nauczony doświadczeniem z NS postanowiłem dograć spawner do OP 2.1. Niestety albo robię coś źle albo może trzeba jeszcze dodać jakieś rozszerzenie do skrótu. Nie udaje mi się wywołać spawnera z pauzy gry komendą S. Mam rozpakowany Spawner dla OP 2 przystosowany do wersji 2.1: https://drive.google.com/open?id=1TRKps3WpLn6pBrNc_UWVxBJ1zUqlgG0G oraz Rozpakowane Foldery config i scripts. Może ktoś gra w OP 2.1. ze spawnerem i powie mi "łopatologicznie" co robię nie tak. Z góry dziękuję za pomoc .
 4. Dziękuję MOS na wszelki wypadek postawiłem nową grę i rozpocząłem na Twoim save. Zwiedzam lokacje, żeby zobaczyć stabilność. Na Sortowni przeszukałem piwniczkę i odetchnąłem jak zobaczyłem ulubione snajperki . Jeśli jeszcze czytasz forum to przed ostatnie pytanie oddałeś artefakt za BTR na Sortowni ( zadanie na Fabryczkę) czy normalnie pchnąłeś bramę ( nie wiem czy to nie jest przypadkiem ten 30 brakujący artefakt),
 5. Z góry dziękuję za Twój :) - proszę o to mój : uciekłem z Wysypiska na Sortownię i pomyślałem, że jak wrócę z powrotem przez Dolinę Mroku to coś się zmieni. Była "jatka" - z jakiś powodów grupa Synoptyka walczyła z Powinnością i mutantami. Niestety nic się nie zmieniło. Save z przed wejścia na Wysypisko od strony DM. dm proba.dds dm proba.sav
 6. Witam, wiem, że jestem "namolny" , ale może ma ktoś save po oddaniu manuskryptu, najlepiej tuż przed spotkaniem w Prypeci. Niestety do tej pory kombinowałem z db raz dodając raz usuwając db9. Lokacja Wysypisko była i jest dla mnie wylotowa (pozostałe bez problemów), biegałem co sił i przy zrobieniu 3 do 5 zapisów i ich wczytaniu udawało mi się ją przeskoczyć. Ale teraz jest akcja i dialogi (zapewne różnią się w wersjach z upgradem i bez) i nie mogę ich zaliczyć. A pomijając je Prypeć jest bez akcji :( .
 7. Witam, ominąłem problem dogrywając patch z db9 ale mam teraz ten sam problem co Stanley i niestety po włożeniu 5 kontenera albo mnie wywala albo usuwając db9 zalicza mi zadanie, żeby mnie wywalić chwilę pózniej. Może ktoś ma sejw po powrocie na Sortownię i udostępnił by mi go . Albo łopatologicznie mi wyjaśnił czy usuwam tymczasowo tylko db9 czy też jeszcze jakieś inne pliki. Jak tłumaczę opisy z forum rosyjskiego to jakoś tak mało zrozumiale (robię to automatem).
 8. OSTATNI STALKER Cześć - mam ten sam problem co Ty podczas wkładania 5 kontenera, zmieniłem nazwę db9 i zaliczyło  ale dalej po zabiciu snajperów za chwilę (albo na kolejnej lokalizacji) miałem wylot. Jak przywróciłem  na Wysypisku db9 to także wylot . Może masz sejwa z Sortowni po tej rozmowie o snajperce

 9. Witam, tym razem mnie dopadł błąd [ ERROR [error]Expression : I != levels().end() [error]Function : GameGraph::CHeader::level [error]File : e:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrgame\game_graph_inline.h [error]Line : 171 [error]Description : there is no specified level in the game graph : 220 Widziałem na forum, że pojawia się kiedy idzie się niezgodnie ze scenariuszem. Obecnie jestem na Sortowni po rozmowach o przywróceniu reputacji z Barmanami i zadaniu na Znaleźć Kuczmę i Odnaleźć doktora Bravermana. Więc raczej zgodnie ze scenariuszem. Poprzednio miałem taki błąd na Wysypisku jak po rozmowie z Synoptykiem chciałem pójść na Magazyny Wojskowe a nie do Sortowni przez DM i Kordon. Może ktoś ma jakiś pomysł jak obejść ten błąd.
 10. Wywołałem temat ale dzięki temu uruchomiłem przed chwilą bez problemu grę
 11. Dziękuję za szybką odpowiedz
 12. Witam, mam problem z instalacją ;( popełniam jakiś błąd interpretacyjny albo kolejności instalacji. Instaluję mod i mam folder OLR_v2.5 (na dysku D w Games) a następnie instaluję fix 19 (OLR25_fixx19_Setup.exe i olr25_fixx19_disk2.pak) i tworzy mi się folder STALKER-OLR25 (także na dysku D w Games). Nie mam zielonego pojęcia co dalej. (spolszczenie dogrywam do SSTALKER-OLR25. W folderze STALKER-OLR25. konfiguruję. Jak odpalam grę z OLR to się uruchamia ale jest po rosyjsku i bez tego fixa, jak uruchamiam z STALKER-OLR25 to się nie uruchamia. Jak wgrałem pliki z folderu fixa z zmianą do folderu OLR_v2.5 to w ogóle nie działa. Czy maja być 2 foldery, czy jeden ? Może mi ktoś tak "łopatologicznie" wyjaśni co robię źle.
 13. Czy patch można wgrać na bieżącą rozgrywkę, czy konieczna gra od początku ?
 14. Pytanie do Agraela :), postanowiłem powrócić do Moda Krwawy Zachód 2 i może nie miał takich problemów jak ja (sen i wykrywacz artefaktów), albo sobie z nimi poradził, chętnie skorzystałbym z jego rad :) . Może jest sposób aby podmienić pliki na oryginalne z Czystego Nieba dla wykrywacza, ale nie wiem jak się nazywają i gdzie są umieszczone w gamedata.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.