Skocz do zawartości

Pytanie odnośnie Pogrzebacza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam po ponad 2 latach zacząłem znowu grać solę i jednym z kwestów który robię jest: Poszukiwanie zaginionej ekspedycji i w poradniku jest napisane:

 

1. Obszukać trupa specnazowca Andrieja, przy mostku na Kordonie. (ten mostek - to tunel pod drogą prowadzącą z wioski kotów do uszkodzonego mostu kolejowego). UWAGA: trup znika po rozmowie z Akimem na przejściu na Wysypisko 2. Znaleźć bandytę, który ukradł PDA specnazowca. Bandyta to 'symulant' wysyłający sygnał SOS, na Wysypisku, ale PDA u niego nie znajdziecie. 3. Znaleźć bandytę który ukradł PDA, to Frajer, na którego daje zadanie Woronin. (przy rożnym przechodzeniu, można go spotkać w Dolinie Mroku, na Wysypisku, na Agropromie i w podziemiach Agropromu) 4. Od Prapora na Wysypisku, za 10 naukowych apteczek dowiadujemy się, że naprawić PDA mogą ludzie barmana.

 

 

Ja jestem w punkcie 3 i pogrzebacz jest w podziemiach Agropromu zabijam go lecz nic się nie dzieje nic się nie zalicza nie pamiętam jak to było jak grałem poprzednio czy ja mam przy nim znaleźć jakieś uszkodzone PDA o którym mowa w 4 pkt. poradnika??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podziemiach jest tylko on i jak dodam do spawnera to pda Andrieja to nic się nie dzieje nic się nie zalicza :sad:

I niestety w poradniku jest błąd, ponieważ jest napisane, że:

 

Znaleźć bandytę który ukradł PDA, to Frajer, na którego daje zadanie Woronin. (przy rożnym przechodzeniu, można go spotkać w Dolinie Mroku, na Wysypisku, na Agropromie i w podziemiach Agropromu)

 

 

Tego PDA nie ma bandyta POGRZEBACZ na którego zlecenie daje Woronin, to PDA ma bandyta MNICH i siedział u mnie sobie tak poprostu w podziemiach Agropromu i posiadał właśnie to PDA, po wźięciu którego zadanie zaliczyło się i powstał dialog z Praporem odnośnie pkt. 4 poradnika, a mianowicie:

 

Od Prapora na Wysypisku, za 10 naukowych apteczek dowiadujemy się, że naprawić PDA mogą ludzie barmana.

 

 

Na dowód zamieszczam screeny zrobione z przed zabicia MNICHA.

 

http://zapodaj.net/23b7ae9422e43.jpg.html

http://zapodaj.net/79d25d8a22bbc.jpg.html

Edytowane przez carlopapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.