Skocz do zawartości

Moja "medytacja" w Zonie


Anton Gorodecki

Rekomendowane odpowiedzi

"Meditation" Moooocna rzecz. Słucham od kilku lat. Doskonały klimat na zadumę czy kontemplację. Dziwaczne a i inne niźli muzyka stricte medytacyjna a jednak.

 

Natomiast "They go long" przypomina niegdyś popularnego Jean Michel Jarre i coś jeszcze czego nie mogę sobie przypomnieć. Coś z przeszłości w każdym razie.

 

Sympatycznie że wstawiłeś. :D

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Kolejna medytacja.... jednak ta jest wyjątkowa... czy jest wyjątkowa inna - i tak i nie. W chwilach kiedy atakuje Cię cała masa potworów i "zaBIEGASZ" tylko o swoje przeżycie, w trakcie kiedy krokodyle uśmiercając po trzydziestokroć Twą postać zaczynasz naprzemiennie wgryzać się chciwie i poniewierać swą ukochaną klawiaturą, w momencie gdy byłeś o włos od upragnionej krawędzi niemożliwego do osiągnięcia miejsca - zaczynasz chcieć niekiedy być gdzieś daleko, choć przez chwilę.... bardzo daleko.... takoż w czasie jak i w przestrzeni....

 Zarówno filmu jak i ścieżki dźwiękowej do niego nie trzeba przedstawiać. Każdy z utworów ma w sobie coś co każdy z nas odbierze na swój własny sposób.... Mnie od zawsze intryguje poniższy utwór:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.