Skocz do zawartości

Mega Upload


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

Chcąc pobrać repack OP-2, uruchomiłem link z MU.

Na moim dysku znalazł się plik exe, uruchomienie którego nie spowodowało pobierania moda, lecz rozpoczęło proces instalowania mi - tak przypuszczam - tego hostingu.

Ponieważ do tej pory z tego MU nie korzystałem, tych co już się z nim zapoznali, proszę o kilka wyjaśnień.

1. Co to mi się zaczęło instalować, gdzie to się wpycha i jak w razie rezygnacji z MU, to można odinstalować.

2. Jak wygląda przy posiadaniu MU na komputerze, sprawa szpiegowania, samodzielnej aktualizacji, itp.

3. Czy są, oprócz regulaminu porządkowego, jakieś zobowiązania w efekcie korzystania z tego hostingu.

4. Ile miejsca na dysku to zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ci się zainstalowało to za pewne MEGAsync :)

Możesz to odinstalować z poziomu Panelu Sterowania ( Dodaj/usun programy)

Program służy do synchronizacji wybranego dysku(folderów) które posiadasz na komputerze z wybranymi folderami na serwerach Mega

Na hostingu masz 50 GB darmowego miejsca na swoje pliki, wszystko jest bezpłatne.

Co do miejsca na dysku kilkanaście MB to max.

 

Polecam pobrać program Mega Link Downloader dzięki niemu możemy wznawiać/zatrzymywać pobieranie przy wyłączeniu komputera, co jest przydatne w przypadku dużych plików takich jak Repack. Oczywiście wszystko zależy od prędkości łącza :)

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Allen ma rację

Wystarczy kliknąć "Download through browser" podczas pobierania i nie pobierasz żadnych mega synców i tak dalej tylko sam repack. Musisz bardziej uważać na to na co klikasz

Edytowane przez Godlike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na temat bezpieczeństwa niewiele mogę powiedzieć gdyż się na tym nie znam, ale zainstalowałem ten program na służbowym kompie i nasza wewnętrzna ochrona nic nie wykrywa (a dużo spamu i prób ingerencji wyłapuje). Proces pobierania pliku 5,7Gb trwał niecałe 30min. polegał na skopiowaniu pliku na wirtualny dysk na koncie (kilka sekund) i uruchomieniu synchronizacji. Byłem pozytywnie zaskoczony szybkością pobierania. Na wszelki wypadek po zakończeniu pobierania i skopiowaniu na dysk przenośny, plik z katalogu MEGAsync usunąłem aby uniknąć ewentualnego P2P. Program MEGAsync dodaje skrót automatycznie do AUTOSTARTU, więc go usunąłem i odpalam ręcznie.

Pozdrawiam

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.