Skocz do zawartości

Pulpit-przejście z katakumb do Prypeci/inne


Ptachu

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa nr1.

Logg

[error]Expression    : no_assert
[error]Function      : CXML_IdToIndex<class CInfoPortion>::GetById
[error]File          : e:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrgame\xml_str_id_loader.h
[error]Line          : 112
[error]Description   : item not found, id
[error]Arguments     : del_yaschik

Sprawa nr2.

Po przejściu na dowloną lokacje muszę zdejmować i zakładać na nowo kombinezon. Biegam w sweterku puki tego nie założe. Tak samo ze statystykami kombinezonów. Nie wczytują się puki tego nie zrobie :)

Sprawa nr3.

Przy instalacji moda. Jechałem wg waszych skryptów. Tak jak jest w instrukcji. Po wywaleniu gamedaty z TT2 jak naklejam Update_TT2_Final wyskakują mi 4 błędy. System nie może przenieść plików bo nie wykrywa tych folderów: Crosshairs, Gravigun, M4, Scopes. Waga folder od TT2, Update-a i Spolszczenia z Fix-em zdaje się zgadzać. Jakieś pomysły ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz. Błędy 1 i 2 wyglądają na uszkodzone/brakujące pliki moda bo ja przechodziłem całego tego moda i śmigał bardzo ładnie.

Jeśli chodzi o nr3 to nie rozumiem zdania "System nie może przenieść plików bo nie wykrywa tych folderów". System przy przenoszeniu nie wykrywa żadnych folderów, każesz mu przenieść i ma wszystko wrzucić tam gdzie trzeba. Coś źle robisz, przejrzyj jeszcze raz instrukcję wgrywania ;)

 

O tej mówię - https://stalkerteam.pl/topic/3997-tajne-ścieżki-2-update-final-fix-linki-polonizacja/

Edytowane przez Godlike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może przenieść bo może masz je w zastrzeżonym folderze, do którego dostęp ma tylko administrator. Albo antywirus ci zablokował pliki podczas ściągania.

Czekaj, a jak ty grasz? Z jednej strony piszesz o zmienianiu lokacji. Z drugiej nie możesz wgrać plików moda. ??? Nic dziwnego, że cię wywala jak nie masz kompletnej gamedaty. Nowy mod, nowa gra. Żadnych starych sejwów, żadnego grania dopóki  wszystkiego nie zainstalujesz według instrukcji. I musi działać, grałem we wszelkie odmiany tego moda po kilka razy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kobal nic mi nie kasowa ale chyba coś zadziałało wreszcie po kopiowaniu od Godlike-a. Żeby było śmieszniej wcześniej przy kopiowaniu miałem ten sam błąd ale teraz coś zadziałało O.o tak czy inaczej dzięki za pomoc panowie :) narazie myślę że będzie tyle. jak coś nie zadziała to napiszę tutaj żeby nie dublować postów na forum

Edytowane przez Ptachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.