Skocz do zawartości

Brat cienia monolitu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanowiło mnie w tym zadaniu, że na bazie Wolności wszyscy byli na zielono. Samotnicy w chutorze i w kotlince byli czerwoni. Czy to błąd u mnie czy może przesłanka, że Wolność współpracuje z Monolitem?. W bazie bandytów wszyscy byli czerwoni a w Barze tylko Myśliwi byli zieloni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Wolności te zmiany orientacji są trochę pokręcone, i to nie od dzisiaj. Potrafią bez powodu zrobić się wrodzy, potrafią też być zieloni w stosunku do Monolitu czy też najemników. Przyjmijmy, że masz u nich tak wysoką reputację, że nawet twoje przystąpienie do sekty nie naruszyło więzów przyjaźni.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Wybaczcie za odkop, ale szkoda zakładać nowy temat dla jednego pytania.

Pytanie owe brzmi: co dostajemy za quest z wysadzeniem Sidora? Nie miałem przy sobie żadnej "efki" i questa nie mogłem zaliczyć od razu, więc przyszedłem go wykonać trochę później (już jako samotnik). Niestety, Brat Cienia zniknął. :dry:
Czy spotkam go gdzieś jeszcze?

Z góry dziękuję za odpowiedź :biggrin:

Edytowane przez Theon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Theon napisał:

Wybaczcie za odkop, ale szkoda zakładać nowy temat dla jednego pytania.

Pytanie owe brzmi: co dostajemy za quest z wysadzeniem Sidora? Nie miałem przy sobie żadnej "efki" i questa nie mogłem zaliczyć od razu, więc przyszedłem go wykonać trochę później (już jako samotnik). Niestety, Brat Cienia zniknął. :dry:
Czy spotkam go gdzieś jeszcze?

Z góry dziękuję za odpowiedź :biggrin:

Niestety nie spotkasz. 
Musisz zadanie zrobić tak jak w filmie powyżej jest to KONIECZNE do kontynuowania fabuły.  

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Theon napisał:

Ja niestety nie dostałem :confused:
No nic... jeśli nie ma za ten quest żadnych recept ani przejść, to nie ma co płakać.

Niestety jest co płakać...

Skoro robiłeś zadania dla Brata Cienia Monolitu to znaczy że wysłał Cię do niego Cień Monolitu który zabrał Ci towar który zrabowałeś w Zbrojowni Monolitu.
Chodzi o sejf dla Gónika i remzestawy dla Sidorowicza. Jeżeli nie wypełnisz do końca zdań dla Cienia jego brat w labiryncie nie odda Ci sejfu który masz oddać Górnikowi. Jeśli nie oddasz sejfu Górnikowi ucinasz linię zdań =Poszukiwania tajemniczego stalkera. na Niebadanych Terenach a bez tego
(myślę bo nie próbowałem) zablokujesz fabułę. Poczytaj dokładnie poradnik do starej wersji Soljanki:

https://stalkerteam.pl/topic/967-przewodnik-po-narodnoj-soliance/   

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Quest z sejfem nie łączy się z questem na wysadzenie Sidora :)

Wysadzenie jest questem dodatkowym i nie jest potrzebne do posunięciu się dalej w fabule. Wiem to, bo jestem już w linii questów z Błyskawicą, a zadanie z sejfem wykonywałem już bardzo dawno temu.

Jeśli nie wypełnisz tego zadania to tak jak kolega opisał nie otrzymasz sejfu od Cienia Monolitu, a co za tym idzie nie odnajdziesz Kła i nie wypełnisz zadań na Warlab nie znajdziesz Muchy, nie poznasz Pantery (twojej miłości w grze :laugh:) i Czarnego Doktora naprawdę długa nitka scenariusza, ja na twoim miejscu cofnął bym się w zapisach i albo spawnerem dodał sobie F1 skołował od jakiegoś handlarza.

Edytowane przez carlopapa
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A nie masz otwartego przejścia na CAE-2 w Sarkofagu za monolitem ? 
Jeśli te drzwi powinny być otwarte to możesz spróbować tego sposobu:
 

Sposób na pewno działa. Broń im krótsza tym lepiej bo może utknąć w ścianie ;) 
ss_oldman_12-21-17_12-36-04_(l12u_control_monolith).thumb.jpg.89ea099065b521718c1906fea6248290.jpg
Przy pierwszych drzwiach zajęło mi to około 50 rzutów przy drugich 3 :)  

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.