Skocz do zawartości

Jak wejść do Labiryntu?


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w Pieczarze, właśnie dostałem misję od Górnika - uwolnić więźnia, idę w stronę wejścia do Labiryntu według mapy i ... w pewnym momencie droga kończy się ścianą. Na mapie jest kontynuowana a w Pieczarze nie. Napiszę jeszcze, że na mapie jest napisane żeby iść do góry po ścianie ale w tym miejscu nie ma takiej możliwości bo ściany tworzą tunel i mają zamknięty obwód. Po drugiej stronie mojej ściany jest skrzyneczka na której pisze dynamit ale to okazuje się tylko schowkiem. Czytałem w poradniku, że wejście do Labiryntu otwiera się po dostarczeniu górnikowi latarek i dostaniu questa na odbicie więźnia. Ja żadnych latarek mu nie zanosiłem a zadanie z więźniem dostałem zaraz po odniesieniu książki z Zapomnianego Lasu. Czy trafiłem na bug, czy nie znajduję rozwiązania przez gapiostwo? Dodam jeszcze, że jestem w pomieszczeniu (jeżeli tak można to nazwać) gdzie leżał "kład". Edit: Problem już rozwiązany. Otóż moja mapa - zarówno ta w PDA jak i ta "papierowa" znaleziona w pieczarze mocno odbiega od rzeczywistości. Na PDA mam pokazane, że jestem dużym lokum a w rzeczywistości znajduje się w ciasnym korytarzyku. Korytarze często mają niewidzialne ściany które na mapach są zupełnie drożne ale podróż nimi jest niemożliwa. Nie zapamiętałem w 100% jak dotarłem do ściany na którą trzeba się wdrapać ale napiszę co zapamiętałem. Wróciłem się do korytarza "wejściowego", przebiłem przez roje mutantów mutantów do korytarza gdzie jest uskok (trzeba zeskoczyć lub zejść po pionowej ścianie w dól) i dopiero tam walcząc z mutantami i biegając bez składu dotarłem do odpowiedniej ściany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.