Skocz do zawartości

problemy dialogowe i handel


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zauważyłem że czasem są dziwne błędy np.gdy handluje z Artemem Kulinarem i biore sobie tam z pięć konserw to one wracają tak jakby do jego ekwipunku i trzeba że tak powiem szybciutko się orientować aby wcisnąć handel.Drugą rzeczą są bagna i tutaj problem z dialogami gdy chce pogadać z Zimnym aby muchomory wymienić to tak jakby cały czas górowało mi pasek dialogu i taki problem jedynie na bagnach występuje bo Dan jak i Swibłow też mają ten sam problem.Czy da się coś z tym zrobić?

Pozdrawiam Bolus!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam! Zauważyłem że czasem są dziwne błędy np.gdy handluje z Artemem Kulinarem i biore sobie tam z pięć konserw to one wracają tak jakby do jego ekwipunku i trzeba że tak powiem szybciutko się orientować aby wcisnąć handel.Drugą rzeczą są bagna i tutaj problem z dialogami gdy chce pogadać z Zimnym aby muchomory wymienić to tak jakby cały czas górowało mi pasek dialogu i taki problem jedynie na bagnach występuje bo Dan jak i Swibłow też mają ten sam problem.Czy da się coś z tym zrobić?

Co do pierwszego problemu to sprawdź czy nie masz w opcjach czasem zaznaczone auto przeszukiwanie trupów, a drugi problem to miałem podobnie często musiałem po kilka razy klikać na dialogi aby zaskoczyło idzie się przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2016 o 03:09, Bolus napisał:

Witam! Zauważyłem że czasem są dziwne błędy np.gdy handluje z Artemem Kulinarem i biore sobie tam z pięć konserw to one wracają tak jakby do jego ekwipunku i trzeba że tak powiem szybciutko się orientować aby wcisnąć handel.

U handlarzy asortyment się co jakiś czas losowo zmienia. Widać trafiasz akurat na taki moment.

 

Dnia 14.02.2016 o 03:09, Bolus napisał:

Drugą rzeczą są bagna i tutaj problem z dialogami gdy chce pogadać z Zimnym aby muchomory wymienić to tak jakby cały czas górowało mi pasek dialogu i taki problem jedynie na bagnach występuje bo Dan jak i Swibłow też mają ten sam problem.Czy da się coś z tym zrobić?

Ten problem u wszystkich występuje na Bagnach (na szczęście tylko tam), więc nie masz się czym przejmować. Klikaj w potrzebny dialog do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Robię misje ''Poszukiwanie zabójców kła''. Wróciłem z lab.X10 z dokumentami dla Gwara i mam pogadać z Jakutem . Ale on nie ma opcji dialogowej po której miał by mnie wysłać do Freemana. Czy muszę skończyć jakiś inną nitkę fabularną ? (jeśli tak to którą?) , czy to problem innego typu.  

Edytowane przez zbych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.