Skocz do zawartości

Nieśmiertelny Kuźniecow


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No, to pierwszy problem przede mną :)

 

Dotychczas moje stosunki z Kuźniecowem układały się znakomicie - ja mu flaszki, on mi amunicję i apteczki. Uczciwa wymiana, bo jakoś do Sidora nie chce mi się biegać. Podkusiła mnie kamienna krew na dachu wykolejonego wagonu, ale z jednej strony jest teleport, a z drugiej łazi paru sołdatów. Wytłukłem ich w pień, bezwartościowy artefakt wylądował w mojej kieszeni i posłużył do transmutacji, ale oczywiście cały posterunek spod mostu rzucił się na mnie przy kolejnej wizycie po zapasy. Kuźniecow jest nieśmiertelny, co nieszczególnie mnie teraz urządza. Pal licho jego zadania, ale w amunicję to bym się jeszcze obkupił... Da się z tym coś zrobić? Sposób z tematu o DMX niestety nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczytanie odpada niestety... U Sidora fakt, 250 tys rubli, ale na razie mam niecałe 30 i ciułam, ciułam... Nie wiem ile elektrochimer muszę pocałować w tyłek, żeby tyle dostać :)

 

Zastanawiam się czy nie zacząć grać od początku. Ewentualnie odłożyć moda na dalszą przyszłość, bo w Barze są 2-3sek zwiechy przy drodze na południowy posterunek, a potem klatki spadają tak, że da się grać, ale zaczynam się denerwować i boję się, że dalej będzie jeszcze gorzej.

 

PS: i tak nic nie przebije snu po lekarstwie Doktora, gdzie oblazło mnie chyba wszystko co możliwe, a mój ultranowoczesny sprzęt co prawda ostatecznie dał radę, ale miejscami miałem wrażenie, że albo eksploduje, albo wyleci na orbitę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@carlopapa Dzięki wielkie. Niemniej i tak zacząłem grać od początku, jakimś cudem udało mi się nawet ogarnąć schowek Wilka w tunelu (to, co się tam działo przeszło moje najśmielsze oczekiwania a wiem, że będzie jeszcze weselej :D), ale... tym razem Tolik wariuje - stanął jak słup obok krzaka przy wagonie i nie reaguje. Wygląda na to, że zacznę trzeci raz :D

 

Temat do zamknięcia w sumie, chyba że potomności może się powyższa rada przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.