Skocz do zawartości

Czerwone części mutantów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie!

Dostałem zadanie na Lekarstwo dla ojca Adrianny, Kałamu kazał mi przynieść czerwone części mutantów: mózg kontrolera, rękę burera, macki pijawki i D-Pentenol.

Mutantów od otrzymania zadania ubiłem już z setkę ale żaden z nich nie miał czerwonych części, czy tych mutantów trzeba szukać w specjalnych miejscach i gdzie można zaszeleść te tabletki bo szpital przeszedłem kilka razy i nic nie znalazłem.

Za pomoc będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwone części mutantów, czyli macki pijawki i ręce burera znajdziesz prędzej czy później przy zwykłych mutantach. Jest to czysto losowe. Poza tym można je znaleźć w niektórych questowych schowkach. Na czerwony mózg kontrolera dostaniesz namiar od handlarza w Wschodniej Prypeci. Będzie schowany w laboratorium X-8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czerwony mózg kontrolera jest zadanie na Bagnach. Mi się tak trafiły dwa czy trzy, ale że Swibłow z CN wymienia czerwone części mutantów na arty i broń, to i tak się pozbyłem.

Ale jak napisał wyżej @kobal, idzie je znaleźć.

Jak coś, to pisz, podrzucę Ci zmodyfikowany plik jednego handlarza - będzie części mutantów i inne ciekawe rzeczy sprzedawał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

http://stalker-worlds.ru/forum/topic/3189-perekhody-v-op-2/

 

Wszystkie przejścia DO Wschodniej Prypeci. Kto daje i za co.

 

С Янтаря В Восточную Припять: дает Калмык по квесту "Ингредиенты для лекарства" по ветке экзоскелет Черного Доктора.

С Юпитера В Восточную Припять: дает лейтенант Морозко после его сопровождения по квесту "Сорвать сделку".

Со Свалки В Восточную Припять: получаем от Димака за три архива с Затона.

С Затона В Восточную Припять: получаем от Димака за три архива с Затона.

Из Центральной Припяти В Восточную Припять: выдает Котобегемот за квест "Алмазные черепа".
 
Из X-8 В Восточную Припять: получаем от Димака за три архива с Затона.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. U mnie jest wsio o Adrenaliny. Może trzeba zrobić jakieś zadania dla Adrenaliny ? Serio nie pamiętam :/

ss_adam_05-19-16_16-53-53_(l03_agroprom).jpg

 

Tu masz jeszcze raz plik od Adrenaliny, wyciągnięte z mojej gry. Z tego pliku przed chwilą zrobiłem tego screena.

gamedata.7z

 

Chociaż ja mam tyle pozmienianych różnych ustawień w plikach gry, że możliwe, że musiałbyś cały folder gamedata mieć ode mnie. Działać na pewno działa, bo posłałem całą gamedatę Cichemu, i u niego wszystko chodziło OK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki apg2312

Chyba za dużo masz zmienione bo u mnie po wrzuceniu tego pliku nic się nie zmieniło, ale i tak serdeczne dzięki bo w twoim pliku znalazłem nazwy części mutantów i mogłem je ze spamować

Jak by ktoś miał problemy podobne do mojego:

mutant_krovosos_red_jaw

mutant_burer_red_hand

red_mozg

d_pantenol

 

 

 

 

Edytowane przez tomlopag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.