Skocz do zawartości

Adrenalina


Rekomendowane odpowiedzi

                    W związku z tym iż ostatnimi czasy byłem - niestety- bardzo ograniczony czasowo -nie miałem możliwości "popukać' sobie w OP2. A jak już czas się znalazł - to mój leciwy komputer odmówił współpracy.Pomogła dopiero reanimacja  poprzez wymianę poszczególnych komponentów. Ot - kilka przeszczepów w postaci płyty , procka tudzież RAMu , etc....                                         Część zapisów poszła ...na wakacje.... i zostałem zmuszony do solidnego cofnięcia się wstecz. Ale ad rem - niewiadomo czemu znagła Adrenalina zrobił się czerwony , i nie chce ze mną gadać. Albo ucieka,  albo rozmawia poprzez środki masowej eksterminacji. Próbowałem poszukać odpowiednich wpisów w "game relations "- ale to chyba nie ten plik.  Czy jest możliwość naprawy naszych stosunków bez konieczności przeszukiwania wstecznych zapisów ? Odchorowałem to , że musiałem spod Limańska cofnąć się w czasy mrocznego początku - ale zaczynać  jeszcze wcześniej? - No kurna , niezbyt mi się widzi.

Pozdrawiam

 

 

            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie do zmiany stosunków między frakcjami służy właśnie game_relations. Możliwe, że zmodyfikowałeś złą kolumnę. W tym wypadku można poprawić stosunek gracza do kupca ( skrzyżowanie actor - trader ) i stosunek kupca do gracza ( skrzyżowanie trader - actor ) Nie pamiętam które jest które. Bardzo rzadko z tego korzystałem i wtedy poprawiałem po prostu obydwie wartości. Ale oczywiście jest haczyk. Na zdrowy rozum, w tym wypadku powinieneś mieć wszystkich handlarzy czerwonych. Wtedy poprawiając game_relations zmieniasz nastawienie całej grupy handlarzy do gracza. Jeśli to tylko Adrenalina jest czerwony to może być coś popsutego. Nie wiem co, ale spotkałem się już z takimi przypadkami w soliance. Głównie chodziło zawsze o załogę Wolności na Barierze, która ni z gruszki ni z pietruszki robiła sie wroga i żadne game_relations nie pomagało. Bodajże nawet zapłacenie działki Sidorowiczowi nie pomagało. W takim wypadku tylko cofanie się w sejwach.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobalu

Musze sie przyznać że .... zacząłem jeszcze raz :005:.Jakoś przeżyłem konieczność ponownego przewleczenia odwłoka przez początki tego Mokrego Snu Exterminatora Mutantów.

W kwestii grzebania w plikach "game relations" - pzredstawiam krótki zarys sytuacji

- Adrenalina "cxzerwony"- zmiana nastawienia poprzez wiadomy plik

- Adrenalina robi sie "zielony" - oddaję Dysk - quest sie rozlicza OK

- wychodzę z lokacji i  zaraz wracam z powrotem  >> Adrenalina znów jest "czerwony ??????? - co ciekawe tylko Adrenalina mnie nie lubi , reszta handlarzy - normalne stosunki ( sprawdzałem z Kulinarem i Woronem.)

Nie wnikałem w przyczyny - zacząłem jeszcze "kurna" raz.....

Pozdrawiam

 BTW : mam nieodparte wrażenie że coś się zmieniła w gameplayu - z jednej strony jakby łatwiej poruszać sie po lokacjach - mutanty jakieś takie "spokojniejsze" - przygody w X-16 były bułką z masłem - i nie ta ilość i nie ta agresywność ( wręcz z lekka pustką wiało)-, z drugiej strony zauważyłem trudność w "obsłudze" ichnich wojaków - jacyś tacy Rambo , a i "krokodyle " precyzyjnie sadzą rakietami , a BTR-y to wręcz "snajpierskie dieła"- nawet jak nie widzą to widzą. Ale co mi tam - z uśmiechem na twarzy pokonamy wszelkie trudności:033:

 

 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.