Skocz do zawartości

Chyba nie ukończę Soljanki...


Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za post pod postem ale..

Trzy krótkie pytania moża ktoś wie:

1. Gdzie można zdobyć lub jak się nazywają jako przedmioty:
embrion pseudopsa i embrion ślepego psa? Nie mam recepty na nie. Obszukałem wszystkie miejsca które przyszły mi do głowy bez skutku.
2. Zacząlem robić zadanie "Wojna mutantów" wziąłem od Noego zlecenie na plecaki i ebmriony
Od tego czasu przychodzą mi wiadomości (nie sms - są białą czcionką ) w stylu "Wróć do Noego" "Porozmawiaj z Powinnością" itd.. Czy coś trzeba z tym robić ? Nie zdążyłem nawet pozbierać embrionów...
3. Gdy zacząłem robić zadania dla Noego otrzymuję również białą czcionką jakieś wiadomości (nie sms) "myśli" Fenrira.
O co chodzi skoro on niby martwy leży na Jupiterze ? Mam wszystkie elemety trzeciej recepty ale nie pojawia się komunikat 
o zakończeniu ich zbierania...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@kobal to aktualny sejw.

maria.sav

Czekam z niecierpliwością bo wciągnęła mnie ta "Wojna mutantów" ;)

 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz. Możesz iść i pogadać z Gilem. Twoje radioaktywne artefakty zostawiłem w schowku u Sidorowicza. 

 

uwolnienie grupy gila 1.sav

 

Embrion czarnobylskiego psa - dog_cocoon

Embrion psa psionicznego - psydog_cocoon

Embrion Czarnobylskiego pseudopsa - psevdodog_cocoon

Smsami się nie przejmuj. Odnośnie trzeciej części recepty, a jak dostałeś się do artefaktu? Mógł tam być założony restryktor. Jeżeli oszukiwałeś to gra ci tego nie zaliczyła. Przyjrze się jeszcze temu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki !

Odnośnie trzeciej części recepty Enceladus znalazłem w Limańsku w schowku ale zauważyłem jedną rzecz.
Wczoraj jak robiłem zadanie dla Aaza "Zniszcz skład paliwa" na Jupiterze i za szybko odbiegłem od miejsca ekspolzji sms o powrocie do niego się nie pojawiał trzeba było chwilę postać w pobliżu.

No cóż... Pora ruszać w Zonę

JESZCZE RAZ 100krotne  DZIĘKS :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozwiązanie twojego problemu z zdaniem questu na 3 część recepty. Banalne, po prostu artefakty " Żywe Serce" nie mogą być kupione czy też spawnowane. Trzeba je samemu stworzyć z pomocą artmodyfikatora, korzystając z odpowiedniego przepisu. Czyli te swoje, nielegalne, "Żywe Serca"  zostaw w schowku. Stwórz jak się należy 5 nowych "Żywych Serc" a zadanie bez problemu się zaliczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, kobal napisał:

Mam rozwiązanie twojego problemu z zdaniem questu na 3 część recepty. Banalne, po prostu artefakty " Żywe Serce" nie mogą być kupione czy też spawnowane. Trzeba je samemu stworzyć z pomocą artmodyfikatora, korzystając z odpowiedniego przepisu. Czyli te swoje, nielegalne, "Żywe Serca"  zostaw w schowku. Stwórz jak się należy 5 nowych "Żywych Serc" a zadanie bez problemu się zaliczy.

Chodziło dokładnie o to,  atrefakty kupiłem u Sacharowa.

PORZEBNA JEST JESZCZE PILNA POMOC.

Może ktoś zechce pobrać przeklikać i wkleić mojego sejwa:

oświadczyny - zakończone.sav

Lokacja Zaton.
Trzeba tylko podejść do Babaluki (tego co opowiada kawały) i przeklikać dialog który kończy się zleceniem na schowek.
Nitka zadań "Archiwum Video". U mnie następuje w połowie rozmowy wylot do pulpitu a w logu jest niewiele.
Pozostałe osoby na Skadowsku dają zadania bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.