Jump to content

Co dalej?


WojownikAdanosa
 Share

Recommended Posts

Postanowiłem że zrobię sobie główną linie fabularną (bo znudziło mnie trochę  szukanie tego i owego), i tak robię i robię i doszedłem do spełniacza życzeń. Jak już jestem na miejscu zobaczymy co się stanie, a tu mam życzenie "chcę być bogaty" i koniec gry :(. Pytanie, mam się teraz wracać, czy co mam zrobić aby zrobić więcej misji, jest jakieś przejście, albo alternatywne zakończenia gry? Bo coś szybko (za szybko) ukończyłem to OP-2.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pisz proszę zgodnie z zasadami ortografii i interpunkcji ojczystego języka.

Gratuluję - właśnie jako pierwszy na tym Forum odkryłeś najbardziej niestandardowe zakończenie OP-2:D Wróć do zapisu sprzed wypowiedzenia życzenia i graj dalej.

Jaką główną linię fabularną chcesz ukończyć? Soljanki czy OP-2?

  • Dodatnia 2
Link to comment
Share on other sites

Tak to jest jak się piszę i przechodzi na szybko ;) Ogólnie , chyba najpierw fabułę Soljanki a następnie OP-2 . Z jednej strony się zirytowałem na zadania typu znajdź dokumenty poza granicą mapy ... , I zacząłem robić zdania  zwykłego S.A.T.A.L.K.E.R.'A.  Dam save, aby ktoś kto zechciał by mi pomóc fabularnie wiedział na czym skończyłem ...  Liczę na waszą pomoc :smile_bogat:
Uwaga troll: "mod na wiele miesięcy mówili, dużo wątków fabularnych mówili"  :)

szybki koniec.sav

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, WojownikAdanosa napisał:

mod na wiele miesięcy mówili, dużo wątków fabularnych mówili"

A mówili żeby przeczytać najpierw poradniki, które wychowały tyle Graczy którzy szczęśliwie ukończyli najpierw Soljanke a później OP-2? Poniżej poradnik jak ukończyć:

10 minut temu, WojownikAdanosa napisał:

zdania  zwykłego S.A.T.A.L.K.E.R.'A.

 

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Mówisz o zakończeniach do podstawki jest ich kilka po wypowiedzeniu życzenia.

Druga możliwość:

Nie wypowiadaj życzenia - Wróć się. Zejdź po drabinkach na sam dół i przejdź do głównego korytarza. Idź w lewo lub w prawo (nie ma znaczenia). Odnajdź wnękę z drabinką w górę. Wejdź na wyższy poziom. Na nim w prawo będziesz miał drzwi z zamkiem cyfrowym. Dalej fabuła Ciebie poprowadzi do Świadomości - Z.
NIE ZGADZAJ SIĘ NA ICH PROPOZYCJĘ. Graj dalej :) 

Podstawka (SoC) kończyła się albo wypowiedzeniem życzenia albo grą po spotkaniu ze Świadomością - Z i rozwałką aż do ostatniego teleportu.
Soljanka kończyła linią z Błyskawicą i przejściem z Martwego Miasta na Zaton 
Soljanka OP-2 w tym miejscu ciągnie dalej fabułę i kończy się na Zatonie.

  • Dodatnia 2
Link to comment
Share on other sites

@kazik Dzięki za odpowiedź, chyba skorzystam z opcji nr 2 ;)

@Anton Gorodecki Ta jak  można coś zepsuć (w tym pozytywnym sensie też ) to ja to zrobię :hammer:Tak tak poradniki... Muszę chyba skorzystać , początkowo myślałem, że twórcy moda nie dadzą  mi ukończyć gry, bez zobaczenia większości zwartości moda, coś w stylu nie wejdziesz do Pyrpeci jak nie zrobisz czegoś i czegoś (albo nie uruchomisz spełniacza bez czegoś)  :033:Ogólnie nie lubię iść krok w krok za poradnikiem (ponieważ lubię niestandardowe "własne" ścieżki, dlatego gry z otwartym światem i możliwością wyboru należą do moich ulubionych ) , ale najwyraźniej nie mam wyjścia, jeśli chce zobaczyć "całą" zawartość moda :) 

Ubaw pewnie mieliście ze mnie pewnie świetny , ale cóż śmiech to zdrowie :laugh:

PS.

@pacjent1972 Nie umieraj przydasz się jeszcze na tym forum, kto poda nowości ze świata modów ;)

  • Dodatnia 2
Link to comment
Share on other sites

Wojowniku mój najmilszy - lepiej zapytać niż później żałować prawda? Wybacz nam ale po prostu rozbawiła mnie (nas) ta OPCJA :D

Tylko zastanawia mnie jedno - jeśli lubisz (tak jak i ja zresztą) chodzić własnymi nomen omen "tajnymi ścieżkami":) dlaczego nie zrezygnowałeś z wypowiedzenia życzenia i nie kontynuowałeś ( z wiedzą że możesz się zawsze cofnąć do bezpiecznego zapisu) gry dalej? Przecież powinieneś już mieć zadania, które kierują chcąc nie chcąc na Czarnobyl-2? Zwykła przezorność czy namieszałeś coś z zadaniami?

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie mnie tez zaskoczyła ta sytuacja i tez się z niej śmieje :D , a rzecz jest prosta. Lekko poirytowany szukaniem czegoś i chodzeniem po 3-4 lokacjach w "tej we we w te" postanowiłem iść prosto przed siebie. Co tam dla mnie armia monolitu itp itd, co tam misje szedłem prosto przed siebie, aż moje zapasy amunicji się prawie skończyły .. I tak doszedłem do spełniacza życzeń. Mam save zapasowe nawet dużo... Po prostu zrobiłem sobie takiego "speed runa" :041:

 

Edited by WojownikAdanosa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity