Skocz do zawartości

Co dalej?


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem że zrobię sobie główną linie fabularną (bo znudziło mnie trochę  szukanie tego i owego), i tak robię i robię i doszedłem do spełniacza życzeń. Jak już jestem na miejscu zobaczymy co się stanie, a tu mam życzenie "chcę być bogaty" i koniec gry :(. Pytanie, mam się teraz wracać, czy co mam zrobić aby zrobić więcej misji, jest jakieś przejście, albo alternatywne zakończenia gry? Bo coś szybko (za szybko) ukończyłem to OP-2.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz proszę zgodnie z zasadami ortografii i interpunkcji ojczystego języka.

Gratuluję - właśnie jako pierwszy na tym Forum odkryłeś najbardziej niestandardowe zakończenie OP-2:D Wróć do zapisu sprzed wypowiedzenia życzenia i graj dalej.

Jaką główną linię fabularną chcesz ukończyć? Soljanki czy OP-2?

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się piszę i przechodzi na szybko ;) Ogólnie , chyba najpierw fabułę Soljanki a następnie OP-2 . Z jednej strony się zirytowałem na zadania typu znajdź dokumenty poza granicą mapy ... , I zacząłem robić zdania  zwykłego S.A.T.A.L.K.E.R.'A.  Dam save, aby ktoś kto zechciał by mi pomóc fabularnie wiedział na czym skończyłem ...  Liczę na waszą pomoc :smile_bogat:
Uwaga troll: "mod na wiele miesięcy mówili, dużo wątków fabularnych mówili"  :)

szybki koniec.sav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, WojownikAdanosa napisał:

mod na wiele miesięcy mówili, dużo wątków fabularnych mówili"

A mówili żeby przeczytać najpierw poradniki, które wychowały tyle Graczy którzy szczęśliwie ukończyli najpierw Soljanke a później OP-2? Poniżej poradnik jak ukończyć:

10 minut temu, WojownikAdanosa napisał:

zdania  zwykłego S.A.T.A.L.K.E.R.'A.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o zakończeniach do podstawki jest ich kilka po wypowiedzeniu życzenia.

Druga możliwość:

Nie wypowiadaj życzenia - Wróć się. Zejdź po drabinkach na sam dół i przejdź do głównego korytarza. Idź w lewo lub w prawo (nie ma znaczenia). Odnajdź wnękę z drabinką w górę. Wejdź na wyższy poziom. Na nim w prawo będziesz miał drzwi z zamkiem cyfrowym. Dalej fabuła Ciebie poprowadzi do Świadomości - Z.
NIE ZGADZAJ SIĘ NA ICH PROPOZYCJĘ. Graj dalej :) 

Podstawka (SoC) kończyła się albo wypowiedzeniem życzenia albo grą po spotkaniu ze Świadomością - Z i rozwałką aż do ostatniego teleportu.
Soljanka kończyła linią z Błyskawicą i przejściem z Martwego Miasta na Zaton 
Soljanka OP-2 w tym miejscu ciągnie dalej fabułę i kończy się na Zatonie.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazik Dzięki za odpowiedź, chyba skorzystam z opcji nr 2 ;)

@Anton Gorodecki Ta jak  można coś zepsuć (w tym pozytywnym sensie też ) to ja to zrobię :hammer:Tak tak poradniki... Muszę chyba skorzystać , początkowo myślałem, że twórcy moda nie dadzą  mi ukończyć gry, bez zobaczenia większości zwartości moda, coś w stylu nie wejdziesz do Pyrpeci jak nie zrobisz czegoś i czegoś (albo nie uruchomisz spełniacza bez czegoś)  :033:Ogólnie nie lubię iść krok w krok za poradnikiem (ponieważ lubię niestandardowe "własne" ścieżki, dlatego gry z otwartym światem i możliwością wyboru należą do moich ulubionych ) , ale najwyraźniej nie mam wyjścia, jeśli chce zobaczyć "całą" zawartość moda :) 

Ubaw pewnie mieliście ze mnie pewnie świetny , ale cóż śmiech to zdrowie :laugh:

PS.

@pacjent1972 Nie umieraj przydasz się jeszcze na tym forum, kto poda nowości ze świata modów ;)

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojowniku mój najmilszy - lepiej zapytać niż później żałować prawda? Wybacz nam ale po prostu rozbawiła mnie (nas) ta OPCJA :D

Tylko zastanawia mnie jedno - jeśli lubisz (tak jak i ja zresztą) chodzić własnymi nomen omen "tajnymi ścieżkami":) dlaczego nie zrezygnowałeś z wypowiedzenia życzenia i nie kontynuowałeś ( z wiedzą że możesz się zawsze cofnąć do bezpiecznego zapisu) gry dalej? Przecież powinieneś już mieć zadania, które kierują chcąc nie chcąc na Czarnobyl-2? Zwykła przezorność czy namieszałeś coś z zadaniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie mnie tez zaskoczyła ta sytuacja i tez się z niej śmieje :D , a rzecz jest prosta. Lekko poirytowany szukaniem czegoś i chodzeniem po 3-4 lokacjach w "tej we we w te" postanowiłem iść prosto przed siebie. Co tam dla mnie armia monolitu itp itd, co tam misje szedłem prosto przed siebie, aż moje zapasy amunicji się prawie skończyły .. I tak doszedłem do spełniacza życzeń. Mam save zapasowe nawet dużo... Po prostu zrobiłem sobie takiego "speed runa" :041:

 

Edytowane przez WojownikAdanosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.