Skocz do zawartości

Mody do podstawki.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym przypomnieć sobie fabułę, z podstawki. Poszukuje modów, które nie zmienią samej fabuły, a jedynie ją upiększą.

Myślę nad czymś, w stylu, Atmosfear 3.0 + Absolute texture pack 3 + coś na dodatkowe bronię, chodzi głównie o to, że nie mam zielonego pojęcia o tych wszystkich modach itp. dlatego zwracam się z pomocą do was, macie jakieś pomysły co do tego trzeciego moda, aby był w 100% kompatybilny z resztą i nie powodował crash'ów gry, lub macie może własne paczki modów tego typu.

Oczywiście modów może być więcej na lepsze tekstury, oświetlenie ( coś w stylu ENB do innych gier ), mam porządny komputer i chciałbym, aby ta gra wyglądała jak najlepiej.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i rozumiem czego szukasz, ale chciałbym (jeśli oczywiście czujesz się na siłach) zaproponować abyś przygodę z modami zacząć od poniższego moda wskazanego w linku, mianowicie - "SPECTRUM PROJECT: Droga we mgle". Instalacja moda jest prosta jak konstrukcja cepa, sama rozgrywka nie jest trudna, więc gra się bardzo przyjemnie (mod jest bardzo dobrze zoptymalizowany) a i jest na czym oko zawiesić. W razie pytań służymy zawsze pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.