Skocz do zawartości

Najemnicy i nocne polowanie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem zadanie od Barmana na najemników w Dziczy, ale od wielu dni ich tam nie ma. Widocznie coś ich wykończyło, a powinienem sam to zrobić żeby zadanie zostało zaliczone.Nie da się jakoś zmodyfikować plików żeby mi zaliczyło? Próbowałem w pliku task_manager.ltx zmienić ustawić

target = agr_u_bandits i inne

albo zmienić

type = artefact

i dać jako cel znalezienie artefaktu. Zmieniłem też name w pliku storyline_info_taskmanager na z eliminate_lager na artefact ale te wszystkie zabiegi nic nie dały bo po znalezieniu odpowiedniego artefaktu albo wykończeniu bandytów w podziemiach agropromu nic się nie dzieje. Dopisałem kilka zer do linijki time, ale ostatnio zauważyłem, że zostały mi trzy dni do wykonania zadania więc ten zabieg też nie zadziałał. Ktoś wie czemu to wszystko nie zadziałało i ma jakiś pomysł co mógłbym zrobić? Nie dało by się tych najumów zespawnować jakoś? Na przykład, w którymś z dialogów dać <action>skrypt_spawnujący<action/> ?

Czy muszę znaleźć zdrajcę Pawlika? Nie ma w dialogu opcji na zadanie na niego od Łukasza, ale mam grupę Siwego zaznaczoną przed przejściem na Jantar. Można ten punkt pominąć i od razu pójść do Siwego nie biorąc zadania na Pawlika?

Skąd mam wytrzasnąc noktowizor do zadania Nocne polowanie, które mi wisi w PDA od wielu dni? Jak kupiłem od Barmana to mi się nie zaliczył punkt ze zdobyciem noktowizora.

Edytowane przez Kacper777777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper777777

              - noktowizor - kupisz u Barmana 

                      - Pawlik- po otrzymaniu questu na Pawlika podążasz za nim do miejsca wskazanego ... a dalej już poprowadzi Cię ścieżka questowa ( btw- zaznaczenie pobytu grupy Siwego bez tego questu na Pawlika będzie pustą informacją i spodziewany osobnik nie pojawi się we właściwym czasie) 

     

 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zadania pobocznego na zlikwidowanie najemników w Dziczy to rzeczeni najemnicy pojawiają się przy przejściu na stację. Tam gdzie podczas pierwszej wizyty w Dziczy natykamy sie na kilku snajperów a później obozuje tam zawsze kilku bandytów.

Odnośnie zadania "Nocne Polowanie" to oprócz noktowizora cyfrowego masz jeszcze przynieść po trzy zestawy remontowe do broni i pancerzy. Dopiero wtedy zaliczy się zadanie. Poza tym cały bajzel trzeba przynieść w nocy między pierwszą a trzecią. O innej porze Dan nie będzie z tobą gadał.

Tak, musisz załatwić się z Pawlikiem, zabić też najemnika Arę, z którym umawiał się Pawlik i zdobyć PDA Ary. Wtedy pojawi sie nowe przejście z MW na Dzicz i dopiero wtedy pojawi się najemnik Siwy na drodze z Dziczy na Jantar.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Faktycznie nie pomyślałem o tych zestawach remontowych. Ale jeśli chodzi o najumów to żadni nie pojawiają się w rzeczonym miejscu, a przechodziłem przez Dzicz już wiele razy od momentu wzięcia tego zadania. Wykończyłem sporo bandytów i najemników, a zadanie wciąż wisi w PDA. Nie wiem czy nie zostali wykończeni przez mutanty, zanim się pierwszy raz wybrałem na Dzicz. Nie da się coś w plikach pozmieniać i przechytrzyć grę? Gdyby chodziło o zadanie storyline to sprawa byłaby prosta, ale to jest ten drugi typ i nie za bardzo obczajam jak te pliki są powiązane i czemu moje próby nic nie dały.

Edytowane przez Kacper777777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz w Dziczy to zerknij na mapę. Powinieneś mieć znacznik na miejscu wykonania zadania. W tym miejscu szukaj najemników. Gdyby wybiły ich mutanty albo rzeczeni najemnicy zginęli w inny sposób to zadanie zaliczyłoby się automatycznie z chwilą wejścia na lokację. Może któryś z nich był ranny i przypadkiem go wyleczyłeś, wtedy taki najemnik zmieniłby frakcje na stalkerów. Ale to mało prawdopodobne. sądzę że gdzieś tam kręcą. A jeśli nie to prędzej czy później sie pojawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.