Skocz do zawartości

Jak działa spawner?


Kirai

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z @kondotier... 

jeśli masz DocX questlines tym bardziej. Zaton - bagna - zaton - bagna- jupiter - kordon... Słodki Jezu, to bieganie jest męczące jak diabli ;/

 

EDIT:

 

jak działa spawner w grze? Potrzebuję jednej rzeczy, która mi się zbugowała... 

Edytowane przez Kirai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blablabla jeszcze raz dziękuje za pomoc :)

 

To następne pytanei do ludzi, którzy mają DocX Questilines... 

Spoiler

Od samego początku miałem trzy rodzaje zadań. Zadania dodatkowe oraz zadania fabularne. Te drugie dzieliły się na zadania związane z fabułą gry i "różne" pokroju idź przynieś pozamiataj (przy czym oznaczone na żółto). Po wykonaniu zadania fabularnego (wg mojej nomenklatury) dotyczącego skrytki Striełoka w Prypeci mam już tylko zadania zwykłe i żółte "przynieś pozamiataj". Dodam że w skrytce Striełoka znalazłem pancerz, rękopis Striełoka oraz dekoder. T

Teraz moje pytanie - tak miało być i z czasem zacznę mieć normalne zadania fabularne czy coś się popędzlowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kirai napisał:

jak działa spawner w grze? Potrzebuję jednej rzeczy, która mi się zbugowała... 

  1. Do skrótu Stalker-CoC.exe dodajemy frazę -dbg.
  2. Uruchamiamy Zew Czarnobyla i w czasie gry naciskamy klawisz "ESC" a następnie "S".
  3. Pojawia się okno spałnera, gdzie wybieramy odpowiednią zakładkę z rozwijanej listy (w przypadku spałnowania przedmiotów) lub wpisujemy odpowiednie wartości w przypadku opcji zaawansowanych spałnera.
  4. W przypadku tworzenia pojazdów lub struktur odznaczamy opcję: "Utwórz obiekt w ekwipunku".

 Bez tytułu.jpg     PZnzr8I.jpg

7 minut temu, Kirai napisał:

tak miało być i z czasem zacznę mieć normalne zadania fabularne czy coś się popędzlowało?

Nie będzie "normalnych zadań fabularnych", ponieważ zadania DocaX pomijają większość zadań z Trybu Fabularnego (oprócz np. wyłączenia Mózgozwęglacza).

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.