Jump to content

GlucioPL

Turysta
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48 Dobry

About GlucioPL

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Ruble
  2
 • Frakcja
  Monolit
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  AKMS
 • RAM
  8 giga ddr3
 • Karta graficzna
  Gtx 750 1gb
 • System operacyjny
  Win 10 64 bit

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co to w ogóle ma być? Akcja dzieje się w 1984... ale gdzie? W Czarnobylu? Przecież w 1984 nic tam się jeszcze nie stało. W głębi ZSRR? Czy autor po prostu wziął datę 1984 bo brzmi fajnie i jest taka Orwellowska? Sam mod wygląda na fajny, atmosferę z Oblivion Losta ma, ale czytając co się tutaj dzieje to raczej podzieli los oryginalnej koncepcji, a szkoda.
 2. Pomyliło mi się, artefakt kinetyczny to ten artefakt za pomocą którego można ruszać rzeczy. Zdobyć można go (chyba) na 2 sposoby. Pierwszy to wycieczka do Med-Priboru. Po przybyciu Barman powinien powiadomić nas że potrzebuje anomalnego Wintorieza, który jest w rękach gościa z Czystego Nieba w głównym kompleksie (tam gdzie był schowek Striełoka). Po pogadaniu z gostkiem odeśle nas za bazę wojskową, gdzie znajdziemy dużo trupów stalkerów w niebieskich kombinezonach i stalkerów z płaszczami. Gdzieś w pobliżu znajdziemy czarną teczkę z artem kinetycznym. Po powrocie do kompleksu czeka nas komitet powitalny złożony z całej hordy mutantów, poczynając od zombi kończąc na chimerach, więc się przygotuj. Gościu z CN zginie a my możemy zabrać jego pukawkę. Weż trochę antyradów bo koło teczki jest dużo promieniowania. Drugi sposób na który nie jestem w 100% pewny to odwiedzenie Starucha w X18. Bodajże będzie teraz siedział tam gdzie ratowaliśmy artem kinetycznym jakiegoś samotnika podczas pierwszej wizyty. Jeśli mnie pamięć nie myli to za któryś z artów grawitacyjnych (nie pamiętam który) możemy kupić od niego art kinetyczny lub strzelbę na bolty.
 3. Z oficjalnej strony moda na VK (przetłumaczone z rosyjskiego google tłumaczem)
 4. Nie wiem, przeszedłem OLR dwa razy i nie przypominam sobie że ktoś sprzedawał Grawi-arty.
 5. Artefakt kinetyczny to inaczej Silny artefakt grawitacyjny Robisz go w transmuterze artefaktów z 1 słabego i 1 normalnego grawi arta nawet łatwo możesz je znaleźć na wysypisku w stertach złomu
 6. https://smns-games.com/ru/yntervyu-s-hi_flyer-o-sozdanyy-modyfykatsyj-dlya-s-t-a-l-k-e-r/ Wywiad z twórcą OLR, hi_flyerem.
 7. Na stronie VK moda jest wiele filmików moda, głównie z 2016. tu dam najważniejsze usunięte zachowania pseudo-olbrzyma Zachowania A-Life pokazane na mapie Wideo na którym widać, co stalkerzy oglądają po godzinach - naukowe dokumentacje o zonie Nowy model Generała Powinności Nowy model Korpusu I na deser - nowa tekstura kontrolera
 8. Stary screen, bo z 2015, ale nigdzie indziej go nie widziałem, więc postuje. Mutant "Mimicry" z concept artów z 2002 roku. Miał możliwość w jakimś stopniu kontrolować ludźmi oraz (co najbardziej ciekawe) latać.
 9. Robię mały odkop, ale czy ktoś ma spolszcenie z lektorem pod tego moda, lub ogólnie pod CCZ w formie gamedaty? Ni luja nie mogę znaleźć nigdzie.
 10. Za każdym razem jak wchodzę do Ciemnej Doliny to gra mi crashuje. Oto stack trace (jest ich tam parę na tej samej linii co chyba dobrze nie znaczy): FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CScriptEngine::lua_error [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp [error]Line : 73 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : LUA error: ...:\stalker\ns16\gamedata\scripts\arhara_dialog.script:12: attempt to index field 'actor' (a nil value)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord