Jump to content

gawron

Doświadczony tłumacz
 • Content Count

  2536
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  212

gawron last won the day on September 3

gawron had the most liked content!

Community Reputation

4931 Przyjacielski

5 Followers

About gawron

 • Rank
  Pogromca
 • Birthday 04/27/1968

Profile Information

 • Ruble
  99429
 • Frakcja
  Renegaci
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

8828 profile views
 1. A ja lubię broń z okresu II wojny światowej w STALKERZE, choć w zupełności wystarczyłoby mi parę pukawek z arsenału UW, zresztą i tak używam głównie tej broni. Myślę, że jak wszędzie, w tym przypadku także ma zastosowanie, co jakiś czas cytowane przez Ciebie powiedzenie o nogach i serze
 2. Trafiłem niedawno na model pistoletu Walther P-38 zaczerpnięty z gry Day of Infamy przez niejakiego Mari (forum AMK) i przystosowany do wykorzystania w arsenale SOC. Sam model i animacja moim zdaniem godne uwagi. Zresztą jak to wszystko wygląda, można ocenić samemu, oglądając poniższe screeny i filmik. Screeny: Filmik: Link do pobrania: Walther P-38 Źródło: AMK
 3. Wszystkiego najlepszego, Smox
 4. Celny strzał, @wariat Ciekawe jest to, że Walerian cały i zdrowy siedzi na Kordonie.
 5. Sprawa dotyczy podstawowej wersji gry Czyste Niebo, i chyba jest to jedna z tajemnic Zony Czyj trup leży w Czerwonym lesie w pobliżu czołgu z teleportem? Chodzi o ważną postać.
 6. Polstram się coś wymyślić, ale trochę później
 7. Chyba chodzi o Serbina i Szakala.
 8. gawron

  OGSR Mod

  @smox, te opisy mogą być też w skryptch, nie pamiętam nazwy pliku, ale jest tak w przypadku Left To Die. Jeśli chcesz, możesz pobrać spolszczenie i sprawdzić.
 9. To chyba Wioska Pijawek, zanim dotarli tam ludzie.
 10. Stare dobre niezależne kino akcji.
 11. Wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia i uśmiechu, życzę
 12. Po skończonej grze naszła mnie pewna refleksja. Myślę, że gdyby autor był "nieco" bardziej oszczędny w informowaniu o planach i postępach z prac, a przy próbie zejścia do podziemi pod Jantarem historia nie kończyłby się wylotem, tylko np. wybuchem i oczom graczy ukazałaby się plansza z paroma zdaniami wyjaśnienia, wtedy wszystko mogłoby być, powiedzmy, że cacy - Another Story byłby pełnoprawnym modem. A tak, pozostaje pewien niesmak i rozczarowanie, trochę szkoda, że tak to się skończyło, szkoda niezłej fabuły, która zaczęła się rozkręcać. Mimo wszystko wcale nie żałuję, że odpaliłem niedokończony Anoter, choć niedokończony zapewnia dobrych parę/paręnaście godzin fajnej gry, a przy tym bije na głowę wiele tworów mających status modyfikacji fabularnej. Parę screenów z mojej gry:
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity