Skocz do zawartości

gawron

Doświadczony tłumacz
 • Zawartość

  1 769
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  144

Ostatnia wygrana gawron w Rankingu w dniu 17 Październik

gawron posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

2 426 Przyjacielski

2 obserwujących

O gawron

 • Tytuł
  Przemytnik
 • Urodziny 1968.04.27

Informacje

 • Ruble
  58135
 • Frakcja
  Renegaci
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2 228 wyświetleń profilu
 1. Upadła Gwiazda Honor Najemnika

  Czkamy z niecierpliwością.
 2. NLC 7: HBM 0.9.6. PLUS VER 1.5.1 (build 6760).

  @kanon1022.Nie wiem, czy Ci pomogę, ale mam moda w wersji HBM v1.5.0 (build_6760) + Weapon pack + Patch1.5.1, wszystko śmiga, tylko moda odpalam z pliku, jak poniżej (najlepiej zrobić skrót na pulpicie):
 3. Stalker "na wesoło" :)

  A ten się zaczochrał na amen.
 4. Lokacja Dworzec w Limańsku

  @kondotier,ten mod to dość obszerna lokacja dodana do czystego Cienia Czarnobyla, żadnych ingerencji w scenariusz, żadnych nowych zadań. Największy atut to nowość, przynajmniej dla mnie i to, że jest zaludniona. Wszechobecni monolitowcy utrudniają zwiedzanie Dworca, więc jeśli Naznaczony chce spokojnie obejrzeć okolicę, musi ich najpierw wyeliminować. To by chyba było tyle. Każdy z teleportów prowadzi w inny rejon lokacji. Instalacja - wystarczy wrzucić gamedatę moda do SoC i gotowe, warto uzupełnić ją o wspomniane trochę wyżej textury od Paranoi. PS. Fajny awatar.
 5. Lokacja Dworzec w Limańsku

  U handlarzy nie sprawdzałem. Za siatkę można się dostać w kilku miejscach, tylko, albo trzeba się trochę przelecieć, albo wrócić na Kordon i wskoczyć do innego przejścia.
 6. Lokacja Dworzec w Limańsku

  Jest to naprawdę fajny dodatek do Cienia Czarnobyla. To prawda, że jest co robić, raz, że lokacja w pełni zamonolicona, dwa, jest to duża lokacja podzielona na sektory: zbiorniki, magazyny, depo, nastawnia, dworzec itd. krótko mówiąc jest co zwiedzać i z kim walczyć. Zawartość skrzynki u Sidorowicza jest chyba losowa, znalazłem w niej Kombinezon stalkera, Wintoreza i 150 szt. amunicji, która bardzo szybko się kończy. Mimo wszystko śmiało, można iść bez przygotowania, po wyczerpaniu zapasów własnych wykorzystujemy zdobyczną broń naboje i medykamenty. Każde z pięciu przejść na Kordonie prowadzi do innego miejsca na Dworcu. Szkoda tylko, że autor nie poszedł trochę w grafikę, w swojej grze wykorzystałem tekstury Paranoi, te do NS 2016 + parę drobnych zmian i tak to wygląda. Żeby wszystko było po polsku wystarczy jeden poprawuony plik: gamedata.7z
 7. Nie wiem, co można by tu jeszcze. Nie masz nic do stracenia, wywal z moda katalog pol i wrzuć ten ze spolszczenia i w gameplay zamień pliki na te z polonizacji.
 8. Nie, tylko jeśli masz na przykład wersję angielską, to część tekstu, który gra zasysa z podstawki, będziesz miał po angielsku. Tak jak np.poniżej.
 9. @wiechu666, jeśli jeszcze się nie poddałeś, to spróbujmy jeszcze raz.
 10. @_Kieł_ zerknij tutaj, może Ci się przyda.
 11. NLC 7: HBM 0.9.6. PLUS VER 1.5.1 (build 6760).

  Widzisz, mnie cały czas w głowie siedzi gra bez żadnych ułatwień, więc chyba stąd to moje przewrażliwienie. Oczywiście masz rację, droga nie jest daleka, jednak pokonanie tej trasy przy niesprzyjających okolicznościach może zająć trochę czasu. Napisałem, to co jeszcze pamiętałem z NLC 7, na pewno były tam tuszkany i burer z artefaktem w brzuchu, nie pamiętam tylko czy wtedy, gdy byłem tam turystycznie, czy wykonując zadanie. Jeśli w tej wersji moda nie będzie tam mutantów to tylko się cieszyć. A to mój artefakt, który niełatwo było zdobyć, za to radocha była duża... ale wystarczy wspominania.
 12. @Sierioża.Najpierw musisz się cofnąć, (kolejność jest ważna) a późnej: otworzyć mały sejf, wyjąć notatkę i klucz Badera, następnie podnieść skrzynkę i zanim dopadną Cię chłopaki szybko kluczem otworzyć skrzynkę. Skrzynka zniknie, a w inwentarzu pojawi się DAN-15, używając go deaktywujesz anomalię na dziedzińcu.
×

Ważny komunikat

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność