Skocz do zawartości

gawron

Doświadczony tłumacz
 • Zawartość

  2 031
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  169

Ostatnia wygrana gawron w dniu 15 Sierpień

Użytkownicy przyznają gawron punkty reputacji!

Reputacja

3 498 Przyjacielski

2 obserwujących

O gawron

 • Tytuł
  Mistrz
 • Urodziny 1968.04.27

Informacje

 • Ruble
  76285
 • Frakcja
  Renegaci
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

3 410 wyświetleń profilu
 1. gawron

  Ulubiona frakcja

  @Chlebczarow. Myślę, że ten o kulach zasługuje na szczególne uznanie. Widać, że nie szerzył wiary, tylko słowem - to prawdziwy fanatyk.
 2. gawron

  Ulubiona frakcja

  Na wielu stronach, można zobaczyć sporo przebieranek, chociaż nie jest to moje ulubione ugrupowanie, to muszę przyznać, że ekipa ze zdjęcia naprawdę się postarała - Żywy Monolit.
 3. gawron

  Mody w trakcie tłumaczenia

  Dead Air. Na tyle już zabrnąłem ze spolszczeniem, że postanowiłem dojechać do końca. Screen poniżej to z radości. Od ubiegłego piątku szukałem "adresu" wyrazu "Śpij", który się wyświetla po rozłożeniu śpiwora.
 4. gawron

  Камень Преткновения. Пролог.

  Jak dla mnie, to może być mistycznie, upiornie i tragicznie, oby w ogóle projekt doczekał premiery. Bo na końcu filmiku lektor informuje (mniej więcej), że choć modyfikacja powstaje z entuzjazmem, to tworzy ją niewielka grupa ludzi, a każdy ma własne życie, problemy, każdy musi jeść, spać itd. Dlatego nie wiadomo kiedy zakończą się prace nad tym globalnym projektem. Miejmy nadzieję, że ekipie RBSS nie zabraknie entuzjazmu i stanie się to jak najszybciej, bo prolog narobił apetytu.
 5. gawron

  NA PRZEKÓR ŚMIERCI 3. STRZĘP CIEMNOŚCI.

  Po dość długiej ciszy twórcy postanowił przedstawić kolejną lokację, która otrzymała roboczą nazwę "Militaria". Lokacja nie ma nic wspólnego z Magazynami Wojskowymi, które gracze znają z Cienia Czarnobyla i Czystego Nieba, ale jak autorzy napisali, ma podobną koncepcję. Mam nadzieję, że doczekam finału.
 6. Z całym szacunkiem, ale w tym konkretnym przypadku nie masz racji. Nazwa zespołu Гражданская Оборона została użyta z przekorą i ironią, a Dezerter to nasza kapela punk rockowa, obie ekipy wywodzą się z tego samego nurtu muzycznego.
 7. Кто здесь самый главный анархист? Кто здесь самый хитрый шпиён? Кто здесь самый лютый судья? Кто здесь самый удалой господь? Tak oto (2 pierwsze wersy) autorzy powstającego moda podpisali ostatniego screena. Trochę pogrzebałem i doszukałem się, że jest to fragment tekstu kawałka - Бери шинель kapeli Гражданская Оборона, coś jak nasz Dezerter tylko bardziej schizowa. Od siebie do kompletu dodałem ostatnie dwa wersy. Coraz bardziej lubię tę ekipę tworzącą.
 8. gawron

  Stalker "na wesoło" :)

 9. gawron

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  W trybie Ostatni ocalały miałem się tylko rozejrzeć i zapoznać z modem, a doszedłem do Generatorów. W trakcie pielgrzymki nie mogłem nie odwiedzić Spełniacza życzeń. Jestem chyba zbyt dużym grzesznikiem, bo Monolit nie chciał spełnić mojego życzenia, tylko zmienił kolor poświaty z zielonkawej na bardziej niebieską. W Wojskowym laboratorium po przeprawie z Istotą trzymającą drzwi do najniższego poziomu obejrzałem scenkę ze Striełokiem na trawie, zaraz potem zobaczyłem napisy końcowe. Dead Air pomimo pewnych niedociągnięć na tyle urzekł mnie swoim klimatem, że zamierzam tam wrócić, tylko tym razem poobcować z ludźmi.
 10. Zależy czego, ceny broni znajdziesz w każdym pliku konfiguracyjnym danego modelu: configs/weapons/... Kombinezony, jedzenie, różne przedmioty np. detektory w configs/misc/... (szukaj linii cost). Natomiast ilość towaru, szansa na spotkanie na ladzie i relacje cenowe są zapisane w plikach handlarzy: configs/misc/trade/...
 11. gawron

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Gram jako Ostatni Ocalały, przeszedłem szmat drogi i do dzisiaj myślałem, że mój GG to jedyna żywa dusza w całej Zonie. Jakież było moje zdziwienie, gdy na Zatonie przeczytałem SMS-a, którego wysłał Noe. Pomogłem mu odeprzeć atak pijawek, mimo to Noe nie był za bardzo rozmowny, ale dobrze wiedzieć, że jeszcze ktoś oddycha na tym opuszczonym przez Boga zakątku, niestety pijawka zabiła Lassie.
 12. gawron

  Anomalia przestrzenna

  Klucz powinien leżeć na wyższej półce regału z desek.
 13. Wczoraj w trakcie mojej wędrówki przez Dead Air odwiedziłem Okolice Jupitera, po południu się przejaśniło i wyjrzało słońce, noc też była jasna, więc cyknąłem parę fotek.
 14. gawron

  Stalker "na wesoło" :)

  "Realna zona".
 15. gawron

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Jeśli wciąż jesteś zainteresowany, po wrzuceniu plików z paczki będziesz miał polskie znaki (robione pod 0.98a). DA.7z
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord