Jump to content

gawron

Doświadczony tłumacz
 • Content Count

  2306
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  202

gawron last won the day on October 13

gawron had the most liked content!

Community Reputation

4285 Przyjacielski

3 Followers

About gawron

 • Rank
  Mistrz
 • Birthday 04/27/1968

Profile Information

 • Ruble
  76371
 • Frakcja
  Renegaci
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6093 profile views
 1. Ostatnio zainstalowałem kilka modeli stalkerów, z ciekawości, dla sprawdzenia jak prezentują się w grze. Wybrałem kilka moim zdaniem najciekawszych, może komuś się przydadzą. Chen: Domofon: Nowicjusz: Źródło i linki na stronie: https://vk.com/aazizwerg
 2. Przebieranka na zdjęciu to mniej więcej moje wyobrażenie stalkera.
 3. Od chwili przebudzenia się na Kordonie mój Naznaczony przebył szmat drogi w poszukiwaniu prawdy o sobie. Nie przemierza Strefy PKS-em, więc nie jest ani szybko, ani łatwo. Striełoka jeszcze nie znalazł, w końcu Zona niechętnie odkrywa swoje tajemnice, jednak czuję w kościach, że jest już blisko coraz bliżej... Ostatnio w trakcie wędrówki Naznaczony poczuł smażącą stopy wyładowaniami elektrycznymi Teslę, w Iwankowskim Centrum Regionalnym poznał, co znaczy prawdziwy głód, a Prypeć okradała go z sił. Choć to nie koniec i na podsumowania jeszcze za wcześnie, jednak już teraz mogę stwierdzić, że historia, jaką znamy z Cienia Czarnobyla, w wielu aspektach została postawiona na głowie. Nie będę o tym pisał, bo mógłbym tym popsuć komuś zabawę. Może to i głupie, ale z jednej strony bardzo chcę już poznać finał wędrówki Naznaczonego, a z drugiej chciałbym, żeby ta przygoda trwała jak najdłużej. - Troszczysz się o niego jak o brata... Podobno, jeśli ocalisz człowieka, staje się on jakby częścią ciebie...
 4. Różnic między 6.22 a 6.23 jest dużo, więc potrzebne będzie spolszczenie ostatniego patcha. Zresztą na razie nie wiadomo, czy spolszczenie ukaże się jako oddzielna paczka, czy będzie to zintegrowana całość z edycją polską.
 5. Nie wiem, czy Tobie pomoże, ale pomogło gościowi na ap-pro, który miał problem w tym samym momencie gry i wylot z identycznym logiem. Po wzięciu zadania od Chraszcza musisz wybiec z Pralni i nie oglądając się na mutanty śmigać prosto na miejsce. Ja dobiegam tam w ciągu minuty. Mam w zapasie 3 minuty, żeby spokojnie wszystkich załatwić. Przeważnie zajmowało mi to 2 minuty. Spokojnie zabieram materiały wybuchowe i ustawiam je na BTR.
 6. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
 7. @bacenty. Obejrzałem 3 filmik Cinemana z przechodzenia PD, jest tam pokazana cała akcja z artefaktem i rozmowa z najemnikiem. Zakładając, że instalacja jest prawidłowa, wygląda na to, że w grze coś Ci nie zaskoczyło. Jedyne co mogę doradzić to wczytanie ostatniego zapisu sprzed przejścia do Doliny Mroku i ponowne wejście na lokację. Czasem w takich przypadkach trzeba cofnąć się w zapisach do stanu sprzed wzięcia zadania, w tym przypadku na artefakt. Powodzenia. PS. Przyszło mi do głowy, że można spróbować z Kotletem, który powinien leżeć w pobliżu przejścia z Wysypiska. Jeśli go znalazłeś, powieś na pasie, daje 1200% zdrowia.
 8. Myślę, że nikt nie piśnie słowa, jeśli złapiesz różnicę między negatywną opinią a wylewaniem pomyj. To drugie nie wnosi niczego, pokazuje jedynie poziom opiniotwórcy.
 9. NLC 7 - Bądź ostrożny, to może się jeszcze spotkamy...
 10. Wszystkiego dobrego z okazji urodzin Anatolu
 11. Jest to podgląd pasa na artefakty, ilość kieszeni zależy od posiadanego kombinezonu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.