Jump to content

gawron

Doświadczony tłumacz
 • Content Count

  2518
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  212

gawron last won the day on September 3

gawron had the most liked content!

Community Reputation

4850 Przyjacielski

5 Followers

About gawron

 • Rank
  Pogromca
 • Birthday 04/27/1968

Profile Information

 • Ruble
  99429
 • Frakcja
  Renegaci
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

8282 profile views
 1. Tekstury z paczki wrzuć do gamedata\textures\prop
 2. Na stronie projektu obok screena pojawił się krótki wpis: Ocalali, czy ktoś jeszcze czeka na nasze dziecię? "Odbiór". Ja czekam i trzymam kciuki.
 3. Mod na jeden wieczór. Sporo biegania, głównie w poszukiwaniu przejść z lokacji na lokację. Poza miotaczem ognia w podziemiach broń praktycznie niepotrzebna, nawet w końcówce można ominąć wrogów. Fabuła jak dla mnie nie do końca jasna, pozostawia wiele pytań, ale że jest to epizod (bardzo trafne określenie) pierwszy więc możliwe, że to zabieg celowy autora. Pożyjemy, zobaczymy.
 4. Wszystkiego najlepszego, Anatolu! Zdrówka i marzeń spełnienia.
 5. Na poniższym filmiku jest pokazane, gdzie usadowił się Jenot.
 6. Wszystkiego Najlepszego. Życzę zdrówka i prawdziwej radości.
 7. Na stronie: klik pojawił się moim zdaniem ciekawy model MP 40 z równie ciekawą animacją. Spodobał mi się, więc postanowiłem zrobić mały dodatek do STALKER F.M. właśnie z tą bronią. Po zainstalowaniu MP 40 jest do kupienia u Sidorowicza. MP-40 dla STALKER F.M.
 8. W trakcie mojej gry Stiepanycz również siedział w domu przy piecu. Zastanawia mnie, czy konieczny jest do tego Orzech w Jelicie ze swoimi prośbami.
 9. Tak się niestety może zdarzyć, że Orzech przyspawa się do przystanku autobusowego, może nawet tam zginąć. Nie wiem jak w takim przypadku przedstawia się sprawa ze Stiepanyczem w NLC 7 3.0. W "Ja Naznaczony" Stiepanycz wędrował pomiędzy Zapomnianą Wsią a Bagnami. Na Bagnach lokował się za lokomotywą z wagonami na małej przystani koło jeziorka. Jeśli Orzech się nie ruszy, zawsze można sprawdzić na Bagnach, a jeśli u Ignacego pojawił się dialog ze skórami, to najpierw zacząłbym od pomocy właśnie jemu.
 10. Nigdy nie czytałem, co było tam napisane. Wchodziła jak stuprocentowo polski produkt.
 11. Chyba o to chodzi - https://cloud.mail.ru/public/ViFY/4r2yCS9Hr
 12. Poniżej link do paczki zmieniającej modele broni plus kilka pomniejszych zmian graficznych. Paczka powstała na bazie modyfikacji Weapons Replacer autorstwa Gaz1k. Weapons Replacer for NPŚ Nowicjusz
 13. W tym modzie nóż to raczej przedmiot handlu. Jeśli ktoś chce używać noża, to podmiana pliku: w_knife.ltx umożliwia wrzucenie go do slotu pistoletowego. Ścieżka: gamedata/config/weapons. Od razu widać, że modyfikacja ma coś wspólnego z krajem nad Wisłą. Absolwent swego czasu był dość popularnym trunkiem.
 14. Przydałby się log, jeśli grę wywala bez loga, na początek sprawdź, czy na pewno postawiłeś moda na Cień Czarnobyla v 1.0004.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity