Jump to content

gawron

Doświadczony tłumacz
 • Posts

  2,661
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  216

gawron last won the day on August 22

gawron had the most liked content!

5 Followers

About gawron

 • Birthday 04/27/1968

Profile Information

 • Ruble
  117205
 • Frakcja
  Renegaci
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

11,621 profile views

gawron's Achievements

Odrodzony

Odrodzony (15/21)

 • Odznaka za przetłumaczenie 21-30 modyfikacji Rare
 • Odznaka za przetłumaczenie 11-20 modyfikacji Rare
 • Odznaka za przetłumaczenie 2-10 modyfikacji Rare
 • Odznaka za przetłumaczenie 1 modyfikacji Rare

Recent Badges

5.3k

Reputation

 1. Wszystkiego Najlepszego. Zdrowia, spokoju i spełnienia marzeń.
 2. Wszystkiego Najlepszego Sto lat...
 3. gawron

  The Journey

  Znam faceta, który tak lubi surowe śledzie (najbardziej z beczki), że gdy je kupi, nie mogąc doczekać się pałaszowania, zjada przynajmniej jednego w samochodzie, wracając do domu. Ja bym się porzygał... A jeśli chodzi o The Journey (i nie tylko) to nie widzę potrzeby nikogo do niczego zachęcać, jednak na pewno bym nie zniechęcał, bo możliwe, że ktoś czekał właśnie na takiego moda.
 4. Mnie też było trudno zdecydować się na odlot z Prypeci, jeszcze dość długo biegałem z detektorem po Zonie, ale wszystko kiedyś się kończy... Major Aleksander Diegtiariow z Kardanem
 5. gawron

  The Journey

  The Journey, niedługa opowieść o dwóch braciach bez happy endu. Fabuła nieskomplikowana, od początku do końca nasz bohater przemierza Zonę w poszukiwaniu brata, który wyruszył na polowanie i gdzieś przepadł. Nie ma handlarzy, nie uświadczysz remontowców, informacja jest nagrodą za pomoc. Tak że naszemu wędrowcowi musi wystarczyć to, co ktoś ukrył przed laty ewentualnie to, co zdobędzie na wrogach, znaczy się szumowinach. Lokacje zmienione, nowe i surowe, zresztą jak atmosfera modyfikacji. Do pełni szczęścia zabrakło mi bardziej współczesnej paczki z broną, wtedy byłby komplet (nie jest to zarzut, tylko moja fanaberia). Cieszę się z tego co mam, bo od rozmycia się hucznie zapowiadanej kolejnej odsłony NPŚ i plajty Projektu Odstępca zaczynam tracić nadzieję, że doczekam porządnej fabuły na nowych lokacjach. Myślę, że zamiast narzekać, powinniśmy dać na tacę w intencji zdrowia tych, którym się jeszcze chce i potrafią. Dla zainteresowanych:
 6. @Szczepan9205. Jeśli Hantel nie otrzyma MG-42 nie pojawi się poniższy dialog i fabuła utknie w miejscu.
 7. @DaarMoo. Też miałem problem z rękami zombi. Brakujące ręce uzbierałem w zakładzie na Jantarze, a konkretnie w hali zaraz na prawo od bramy. Najpierw wybiłem wszystkie zombi i wychodząc z terenu zakładu, zrobiłem zapis. Po ponownym wczytaniu usłyszałem bełkot zombiaka, załatwiłem go i miałem kolejną rękę. Znowu zapis w tym samym miejscu, wczytanie i znowu spawn zombiaka. Nie każdy mutant miał rękę do zabrania, ale powtarzając ten zabieg do skutku, uzbierałem brakujące ręce. Jeśli żadne starania i triki nie pomogą, pozostaje poprosić, któregoś z handlarzy. Po podmianie poniższego pliku Barman wykłada na ladę ręce zombi. trade_barman.ltx
 8. Bez potrzeby najlepiej do niczego nie strzelać. Nie miałbym nic przeciwko temu, żeby na jakiejś lokacji drogę przebiegły mi sarny, a na innej kicały zające. Tylko wszystko z umiarem tak jak lisy w R-2. To by się zgadzało, mnie plecak trafił się na strychu jednego z domów.
 9. Tak sobie myślę, że te miłe dla oka zwierzaki nie są agresywne, ponieważ na co jak na co, ale na brak pożywienia w Zonie to one nie mogą narzekać.
 10. To mój błąd, przepraszam za kłopot. W trakcie testów robiąc poprawkę, postawiłem znak za dużo i nie sprawdziłem tego w grze. Osoby, które są w trakcie gry, powinny po uaktualnieniu podmienić całe spolszczenie lub w config/gameplay plik dialogs_bar.xml.
 11. @DaarMoo. Na późniejszym etapie gry Hantel spaceruje po bazie lub jest w cieciówce koło zawalonego tunelu. @Agraelu, Jesteś pewien, że Błony mają być pierwszego, a nie drugiego lub trzeciego stopnia? Można przed podniesieniem artefaktu zrobić zapis, jeśli po zabraniu arta nie pasuje nam stopień, po wczytaniu zapisu jest duże prawdopodobieństwo, że stopień będzie inny.
 12. Nie mam już tej drugiej wersji, a poza tym, po czasie spędzonym z tym modem jestem już nim trochę zmęczony, ale jeśli widzisz potrzebę wprowadzania wersji alternatywnej, to wiesz co robić. @Agraelu, nie znalazłem tego schowka.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity