Jump to content

gawron

Doświadczony tłumacz
 • Content Count

  2257
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  200

gawron last won the day on May 7

gawron had the most liked content!

Community Reputation

4169 Przyjacielski

2 Followers

About gawron

 • Rank
  Mistrz
 • Birthday 04/27/1968

Profile Information

 • Ruble
  76371
 • Frakcja
  Renegaci
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5283 profile views
 1. Zdrowia, radości, spełnienia marzeń, pomyślności. Wszystkiego Najlepszego
 2. Może to był Jurij Siemiecki - wieczny tułacz. PS Nawiasem mówiąc, fajnie, że piszesz o takich przygodach.
 3. @smox, to Oksana, uratowałem ją i jej męża w poszukiwaniu, którego trafiła do Zony. Smutna jest ich historia. Jeśli chce się ją uratować, najlepiej po dotarciu na Bagna, nie ociągając się ruszyć do Ruin wioski. Trzeba być przygotowanym na ciężką przeprawę i eskortę dziewczyny przez prawie całą lokację aż do przejścia na Kordon.
 4. NLC. Dwa zupełnie różne obrazy Zony, dla mnie oba w takim samym stopniu oddają jej charakter.
 5. @A6AKAH, dzięki, jeśli będę miał problemy rebusowej natury, na pewno się odezwę. Może nie będzie tak źle, warto spróbować nie tyle dla grafiki ile dla samej rozgrywki.
 6. Nie spotkałem tego stalkera, ale chyba niewiele straciłem.
 7. Widzisz, prosty ze mnie człowiek i mnie nie poszłoby tak łatwo bez skojarzenia z szyfrem Cezara, ale dobrze wiedzieć do kogo zwracać się z podobnymi sprawami, bo coś mi się wydaje, że to dopiero początek.
 8. Wszystko jest łatwe, gdy ma się określoną wiedzę, jednak nie wszyscy musieli słyszeć o szyfrze Cezara, z resztą sam dowiedziałem się o nim kilka lat temu, więc stosunkowo niedawno. Gdybym wcześniej trafił na coś takiego, to patrzyłbym się jak szpak w gnat i pewnie poprosił o pomoc tych, co wiedzą.
 9. Fabularny mod bez dialogów, nawet ciekawa koncepcja. Mam wrażenie, że autor szuka, daj mu Boże, żeby w końcu znalazł.
 10. Bies i Sieryj biwakujący razem - nieczęsty widok w Zonie. Jeśli chodzi o mnie, to gra wciąga jak bagno i ruchome piaski razem i ani na chwilę nie zwalnia z myślenia oraz planowania swoich działań, żaden z dotychczasowych modów nie wymagał tego ode mnie aż w takim stopniu. Nie ma nic za darmo, uważaj z kim tańczysz i nic na siłę, to zasady, o których staram się nie zapomnieć w trakcie wędrówki przez Zonę według NLC. Przy trupie kumpla Dzika znalazłem harmonijkę, w której ukryto poniższą wiadomość. Wiadomość zawiera lokalizację schowka i kod do zamka. Do napisania notatki użyto szyfru Cezara, aby ją odczytać, trzeba posłużyć się alfabetem polskim i łacińskim. Nie podaję rozszyfrowanej treści, bo co to za gra, kiedy wcześniej znamy rozwiązania.
 11. @kondotier, w #1 są dwa linki, tam pytaj.
 12. Środki ochrony indywidualnej chroniące głowę bandyty-menela.
 13. Kolejność instalacji powinna być odwrotna, spolszczenie zawsze instalujemy na końcu. Zainstaluj raz jeszcze patcha następnie polonizację i zacznij nową grę, powinno być w porządku.
 14. Trochę okoliczności przyrody, trochę prozy życia...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord