Jump to content

ZapomnialemLoginu

Weteran
 • Posts

  396
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

ZapomnialemLoginu last won the day on August 28

ZapomnialemLoginu had the most liked content!

About ZapomnialemLoginu

 • Birthday 12/08/1988

Profile Information

 • Ruble
  7511
 • Frakcja
  Monolit
 • Procesor
  Intel i7 4790 3.6GHz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  OTs-33 Pernach
 • RAM
  12 GB
 • Karta graficzna
  GeForce 650 GTX
 • System operacyjny
  Windows 7 64bit

Recent Profile Visitors

2,533 profile views

ZapomnialemLoginu's Achievements

Przewodnik

Przewodnik (8/21)

 • Odznaka za przetłumaczenie 1 modyfikacji Rare

Recent Badges

488

Reputation

 1. No i jest nowy epizod. https://www.mediafire.com/file/quhh5n2a1ajqfhv/AshesAfterglow1_00.zip/file Sam autor ostrzega że mogą być bugi więc jak ktoś chce poczekać jeszcze to może pograć w zaktualizowanego poprzednika. https://www.mediafire.com/file/46uccia5ghxnhpo/Ashes2063Enriched.pk3/file Jest to połączenie pierwszego epizodu i dodatku Dead Man Walking. Nowe sekrety, nowa pukawka (w dodatku) i parę mniejszych zmian.
 2. Fallout 2 z Restoration Project updated, zawsze chciałem przejść ostatnią lokację w widowiskowym stylu ale musiałem najpierw podpakować postać i dobrze ją rozwinąć by to było możliwe. Sporo kosztowały mnie implanty, koszt operacji i pancerzy nawet na 30 poziomie i powtarzaniu starć wokół San Francisco bije mocno po kieszeni. Piękna noc pod wieżą zegarową w Lądku Zdroju Vampire Masquerede Redemption Grałem wiele lat temu w demo tej gry, gdy było w CD Action (gdzie próbowaliśmy się wydostać z krzyżackich lochów), dopiero później zabrałem się do niej na poważnie. Przebudzenie kilka wieków później w czasach współczesnych niedługo przed rozpoczęciem 2000 roku, gdzie powstrzymujemy jeden z kataklizmów jaki miałby się pojawić u progu nowego milenium. Niestety broń palna jest do kitu w większości przypadków a amunicja kosztuje.
 3. Ekipa testująca została zebrana i rozpoczęła szukanie luk i błędów. Premiera została wyznaczona na 22 października
 4. Niestety będziesz musiał grzebać w tym sam bo TAZ 2.0 wyszedł w czasie, gdy CoM ustąpił miejsca nowszym projektom. To albo instalacja Drogi na Północ, który jest na bazie CoM i posiada paczkę TAZ.
 5. Bo tłumaczenie dopiero się robi i zajmuje się tym tylko jedna osoba - Yury Kozlovsky, a przynajmniej tak twierdzi w komentarzach osobnik oznaczony jako Twórca... Także trochę to zajmie bo dołożono całkiem sporo i nawet kopiowanie z maszynowego tłumaczenia przez jedną osobę zajmie trochę czasu. Tylko dziwi mnie że tworzą tłumaczenie mimo, że projekt jest oparty o stare bazy (np. RC22 wyszedł jakiś czas temu).
 6. Pamiętam jak kupiłem w (trochę) tańszym wydaniu kiedy jeszcze nie przypisywało się gier do Steama, które dla mnie zaczęło się od Fallout - New Vegas. Dziwiło mnie jak słabo ta gra chodziła, dopiero w połowie gry znalazłem łatkę 1.6.0.2 i wtedy chodziła jak złoto. Niestety po paru instalacjach pudło do wywalenia przez limit instalacji... tak się wtedy nagradzało za kupowanie legalnych gier kiedyś. Klimat jakby złagodniał, bronie bujały się jakby bardziej? Spotkało się parę ciekawych postaci a i zadania nieco lepsze były w swej strukturze.
 7. Drugi znajdziesz w kabinie koparki na Kopaczi a trzeci za uporanie się z gniazdem pijawek. Tak jest chyba z każdą postacią i w innych projektach na bazie Misery, w mniejszym lub większym stopniu.
 8. Pojawiła się pełna wersja dodatku do drugiej części Abysm https://www.moddb.com/mods/abysm-2-infernal-contract/downloads/pharaohs-judgement-expansion-pack-v1 Chodziła za mną chęć zagrania w niego ale czas pochłania Ascension, które jest przeogromne. Tak bardzo mnie to zajęło, że przegapiłem dodatek. Co do Ashes - Afterglow to niedługo mają się zacząć testy więc premiera raczej w październiku. Zapowiedziano Hell-Forged 2.0 co mnie trochę dziwi zważywszy na to jak długo zajęła im pierwsza część. https://forum.zdoom.org/viewtopic.php?f=19&t=73013
 9. Gier inspirowanych starymi Falloutami trochę już wyszło ale tych robionych na modłę Tacticsa - już nie. Do czasu bo pojawił się Duswind, który po dłuższym czasie doczekał się polskiego tłumaczenia. https://store.steampowered.com/news/app/600460/view/4745095000834490560 To co mi doskwierało w oryginalnym FT to niewiele okazji do używania pułapek, szczególnie w misji gdzie bronimy ghuli przed szturmem technokultystów którzy atakują bez dawania czasu na przygotowanie. W Dustwind będziemy mieli tych okazji znacznie więcej bo nie zawsze wjazd na pałę jest dobrym pomysłem... Do gry dołączono rozbudowany edytor map w którym możemy tworzyć własne rozgrywki. Przypominało mi to zabawy w edytorze Warcrafta 3 prawie dwie dekady temu. Jest też kampania jeśli ktoś jest zainteresowany.
 10. Ascension jest (nieoficjalnie) kolejną częścią serii rosyjskich modów Inquisitor. Jako Doom Marine jesteśmy wrzucani do świata fantasy, z dużymi mapami i masą zakamarków do przeczesywania. Możemy być postacią walczącą w bliskim kontakcie, magiem albo na dystans (kusze, armaty i strzelba). Każda broń wymaga odpowiedniej siły, zręczności albo inteligencji. W grze są elementy RPG, handel oraz rozmowy z napotkanymi postaciami w miastach, wioskach a nawet w kanale. Projekt pożycza z wielu gier różne rzeczy w tym muzykę, ucieszyła mnie szczególne nuta głównego motywu z Drakana, kto pamięta tego niegdyś konkurenta klasycznych Tomb Raiderów? https://www.doomworld.com/forum/topic/113775-ascension-release-v-13-by-big-memka-and-shadowman/ Zwiedzimy miasta, lochy i dalekie krainy, na zróżnicowanie miejscówek nie można narzekać. Poniżej odsyłacze do oryginalnej trylogii. Miejcie tylko na uwadze to, że pierwsza i druga część to bardziej prototypy i koncepty które są bardzo krótkie. Dopiero trzecia część (oraz Ascendancy) są kolosalnych rozmiarów i wypchane zawartością po brzegi. https://www.doomworld.com/files/file/16951-the-inquisitor/ https://www.doomworld.com/idgames/levels/doom2/Ports/g-i/inqstr2 https://www.doomworld.com/idgames/levels/doom2/Ports/g-i/inqstr3e Total Chaos Dacie wiarę że to nadal silnik klasycznego Dooma? Widziałem różne projekty z różnymi zmianami w silniku ale to? Czapki z głów! https://www.moddb.com/mods/total-chaos To horror nastawiony na eksplorację, atmosferę, zarządzanie zasobami a walka jest ostatecznością. Obecnie jest dostępne wydanie Director's Cut w dwóch wersjach, druga z nich (Retro edition) ma niższej jakości tekstury i mniej wielokątów na obiektach dla lepszej wydajności. Szkoda że Blade of Agony nie ma takiego wyboru bo tam też potrafi chrupać. Trench Foot (wczesna wersja) https://www.moddb.com/mods/trench-foot-wip/downloads Tak wyglądałaby noc gwardzisty z Warhammera 40k - ciemno, ponuro i strasznie, ciągła czujność i niebezpieczeństwo za każdym zakamarkiem. Udźwiękowienie robi świetną robotę. The Dark Mod Dla mnie lepsze od czwartego Thiefa wydanego gdzieś w 2014 roku. Niby to tylko zbiór misji robionych przez fanów ale ilość pracy włożonej w projekt robi niemałe wrażenie. HellForged Projekt zaczął swój żywot w 2007 roku ale dopiero po dekadzie doczekał się pełnej wersji dzięki staraniom zaintrygowanych fanów. https://forum.zdoom.org/viewtopic.php?f=19&t=13397&sid=55f418ff42a85d7d44f5da07c2d91174 Niby wydaje się, że to Doom z innymi broniami ale jako całość prezentuje się unikatowo. Walka przebiega trochę inaczej - znajdziek w grze jest mało nawet wliczając w to sekretne. Musimy nauczyć się sprawnej obsługi nowych narzędzi by dotrzeć do końca.
 11. Co za czas że w krótkim czasie wychodzą trzy (i to dobre, kiedyś nie były takie dobre) rosyjskie RPGi z Wczesnego Dostępu. Gra zapowiada się nieźle ale w minimalnych wymaganiach jest moja karta graficzna. Także może kiedyś indziej...
 12. Pojawił się zwiastun zapowiadający premierę. Brak konkretnego dnia ale planuje wydać ją pod koniec września albo na początku października. Trzymam kciuki!
 13. https://www.moddb.com/mods/stalker-legacy-of-times/news/end-of-the-line-the-project-is-dead Szybko poszło - prace nad projektem zostały wstrzymane definitywnie. Brak organizacji - główny twórca zniknął, ktoś wypuścił większość zasobów bez pytania reszty o zdanie... Pozostały ostatnie ujęcia z projektu
 14. Wygląda na to, że mogę pożegnać Drogę na Północ z dysku. Skoro zbrojownia TAZ jest dostępna na platformie z największą liczbą dostępnych dodatków to pozostaje próbować. Choć sam nie jestem fanem nowoczesnego uzbrojenia z tego pakietu i jeden celownik z granatnikiem oraz tłumikiem to dla mnie wystarcza...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity