Jump to content

PolskaStalkerka

Turysta
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About PolskaStalkerka

 • Rank
  Gość w Zonie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Więc w Agropromie(Czyste Niebo) w budce w której zaczyna się mini grę ze strzelnicą, znajdują się dwa pudełka tej dziwnej amunicji(po 30 sztuk) niepasującej do mojego pk i dragunova. Wie ktoś może w jakim pliku configów jest ona zapisana i pod jaką nazwą? Chciałabym przerobić ją na super specjalną amunicję, która pasuje do każdej spluwy i zabija każdego jednym strzałem(każdy shitmod musi mieć coś takiego), w zamian za fakt że w Zonie jest tylko 60 takich pestek.
 2. Dziwnym trafem po dodaniu twojego pliku mój quest co do alphy "continue to search for bombs" został zastąpiony przez "check out the arranged meeting place". Ten quest już dawno zrobiłam, jak przychodzę na miejsce to nikogo nie ma, a osoba która oryginalnie dawała tego questa zniknęła ze skadowska już dawno temu. Naprawa tego nie jest moim priorytetem, Cień Czarnobyla przyzwyczaił mnie do tego że ceną za freeplay może być jeden, ciągle aktywny quest, więc mi to nie przeszkadza. Jednak po wykonaniu tego questline z podziemi agropromu nie mam już więcej questów fabularnych. Gra stoi w miejscu, zombie jest od groma mimo że zadanie "surge of psi-emission" zostało wykonane, i nie wiem co mam robić. Wie ktoś czy na waniliowym 2.2 jest coś jeszcze potem? Zrobiłam tu już w sumie wszystko co było do zrobienia, i nie interesuje mnie sandbox w którym jedyne co jest do roboty to bogacenie się
 3. Nic nie dodawałam, tylko czysty SGM 2.2 Jedyne modyfikacje jakie robię to jakieś proste rzeczy w notatniku, ostatnio dodałam sobie tonę udźwigu do egzo Czystego Nieba bo musiałam przenieść złom z bagien i kordonu do cywilizacji. Zaraz spróbuję ten plik od Ranger801, jak nie zadziała to się wkurrr.. i zrobię speedrun przy użyciu tego spawnera o którym była tu mowa wcześniej Jak to działa? Jak ten spełniacz życzeń co zawsze był w complete? Jeśli tak to super, bo nie chce mi się co chwilę patrzeć na kartkę z komendami Jeszcze jedno. Obiło mi się o uszy coś o szpitalu i że trzeba tam przez chwilę być monolitianinem To konieczne czy tylko ułatwi sprawę? Bo w prypeci pokusiłam się na ten super karabin i zabiłam przywódcę monolitu. Głupio z mojej strony, bo równie dobrze mogłam wziąć go później od jakiegoś najemnika/dawna Ranger801 twój plik mi pomógł Jesteś wielki uwu
 4. Mam mały problem Jak kończyłam agroprom(po oddaniu dokumentów z podziemi), coś się stało. Gra się zawiesiła, z nią cały system. Resetowałam kompa, od tamtej pory gra nie chciała się wczytać. Próbowałam usunąć user.ltx(który był pusty, myślałam że gra napisze sobie nowy), oraz usunąć gamedatę i wstawić świeżo pobraną(na wypadek gdyby była samoświadoma i się zmieniła, bo tak też bywało z ruskimi modami). Jedyne co mi to dało to możliwość zaczęcia nowej gry, stare save nadal nie chcą się wczytać. Najnowsze(autosave na zatonie, quicksave na zatonie i travel from agroprom to zaton) "nie zgadzają się z wersją", a przy wczytywaniu poprzednich gra po prostu wywala. Log z wywałki: FATAL ERROR [error]Expression : !m_error_code [error]Function : raii_guard::~raii_guard [error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp [error]Line : 748 [error]Description : ...e.r. - zew prypeci\gamedata\scripts\sgm_utils.script:108: attempt to compare number with nil stack trace: Wie ktoś jak to naprawić? Poza tym, wiadomo coś nt. 3.0?
 5. Wiem że złoty odkop, ale gdzie właściwie można znaleźć Korkociąg? To randomowy drop z anomalii czy jakiś one-of-a-kind jak kompas?
 6. Sprawdziłam fsgame i ta wiedza mi za bardzo nie pomogła. Ale ogarnęłam że muszę odpalać program jako admin, co w sumie nie jest problemem. Zanim ten mod będzie się "nadawał" do grania, chciałabym jeszcze naprawić bronie. Wszystkie mają dmg ustawiony na 50. Nie chce mi się latać po configach, jest jakiś gotowy fix na warsztacie?
 7. Mam pewien problem, otóż nie mogę zapisać gry. Gdy robię quicksave/wykonuję akcję prowadzącą do autozapisu/zapisuję ręcznie, dostaję komunikat że zapisano grę. Ale gdy chcę ją wczytać, plik zapisu nie pojawia się w okienku wczytywania. W którymś wątku było napisane że gra tworzy własny katalog z zapisami w katalogu gry, ale takowego nie mogę znaleźć. Wie ktoś jak to naprawić?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord