Jump to content

FilmisterPL

Weteran
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Neutralny

3 Followers

About FilmisterPL

 • Rank
  Wędrowiec

Profile Information

 • Ruble
  30

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Samym ogółem to ja temu modowi pokłony składam,jest przekozacki,jest coś jeszcze w tym stylu???
 2. Lol,toś nawysyłał,widzę że opcji do moda jest mnóstwo kolego,poprzegladać muszę bo dziś kończę trzecią fabułę a chcą bym grał Frakcją USING,,,tragedia ;(
 3. No dobra ok ale mi zależy na płynności FPS czyli klatek na sekundę,nie sztuka nawalić mi addonów 1500 a potem wyloty i zawiechy czy jeszcze gorzej. Mam już 2 adony od Agraela ,animacje palecia fajek użycia leków,ogniska, oraz poprawione anomalie czyli ich wygląd.
 4. Czy to akyualna wersja jaką posiadam,bedą śmigać???
 5. Ostatnimi dniami siedzę i składam pokłony w modzie Stalker Anomaly,mod tak mi się spodobał że na ołtaż go wywiesze,ale nie o tym mowa,widzowie się mnie pytają o addony do tego moda więc ja się pytam bo sam nie wiem czy instalować do moda by nie stracić na płynności fps na sekundę i tak by nie było wylotów w pulpit bo mod jest stabilny,dziś kończę trzecią fabułę na lajwie i chciałbym coś dodać z addonów do moda,bedę grał jeszcze raz tylko proszą mnie by grać frakcją USING choć ja bym wziął Najemników o ile jest do nich fabuła. Pomożcie staremu Stalkerowi Panowie.Pozdrawiam serdecznie.
 6. Z tego co mi już wiadomo chłopaki nie planują pełnoprawnej gry,skupili się na fabule ma być to coś w rodzaju Machinimy--- Machinima – technika animacji polegająca na wykorzystaniu obrazu generowanego przez silniki graficzne, najczęściej te wykorzystywane przez gry komputerowe. W najprostszej wersji machinima polega po prostu na wykorzystaniu animacji z gier (poprzez tzw. renderowanie i np. dodanie podkładu muzycznego), w nieco ambitniejszej formie – na sterowaniu postaciami w grze w taki sposób, żeby uzyskać pożądaną sekwencję. W wersji najtrudniejszej machinima polega na modyfikowaniu kodu gr
 7. Staram się ich zmobilizować i myślę że podolają ale i pomoc też by się przydała by co nie co podszkolić.
 8. Panowie,wczoraj przeprowadziłem wywiad z chlopakami z kanału Ciapaty Czokobons. tworzą oni Stalkera Złotą Kulę 2 w Minecrafcie,z tego co już wiem i widziałem wygląda to obiecująco,wiem że panowie mają potencjał jeśli chodzi o tworzenie lokacji,dodawania dialogów itd. Tutaj macie pełen wywiad z nimi. Co sądzicie o nich???
 9. Już,jest w porządku,moda wlaśnie przechodzę i proponują mi moda Gra dusz,muszę zobaczyć co to za mod,nigdy nie ogrywałem.
 10. Rozumiem bardzo dziękuję za radę,a tak przy okazji czy ma on jakiegoś anti czita na wagę ???
 11. Pomogła za 4 razem mod odpalił,jedyne panowie co mnie zastanawia to to że szybko spada pasek życia u naszego Stalkera,z tego co wyczytałem u nas na stronie trzeba go często karmić poić jak i po wypiciu wódki popijać ją wodą lub energetykiem,szybko się męczy co jest to wszystko trochę niepotrzebne,ale to tylko moje zdanie na ten temat.
 12. Pobrałem moda w wersji repack po Polsku i na samym starcie jak klikamy uruchom grę mam takie cyrki x ray przestał działać xray_admin.log
 13. Fakt ladny jest ale chcę ukończyć poprzedniego moda, a pozostało zdobyć ladunki wybuchowe i karte z martwego Monolitowca, Chodzi o martwe Miasto
 14. Dzięki,bo zlatałem całą Gorską Dolinę,notkę mam brak ostatniej mi już, nachapałem się artefaktów i sam już nie wiem co z nimi robić, zostało tylko mi zadanie od Bagiennego doktora ale to nie problem, mam zamiar też ogrćać moda Pogrążony w niebycie, wydaje się ciekawy.
 15. Mam małe pytanie nic nie mogę odszukać w poradniku do najnowszej wersji Martwego Miasta,jestem na terenie Górskiej Doliny trafiłem tam na drzwi z zamkiem który wymaga karty jest to na terenie oczyszczalni ścieków gdzie balowali Najemnicy, teraz już ich nie ma bo wystrzelałem wszystkich,mam już 11 teczek, brak tylko jednej ale ciekawi mnie ten lab ale nie wiem jak tam wejść.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity