Jump to content

FilmisterPL

Stalker
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralny

2 Followers

About FilmisterPL

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Ruble
  10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zapowiada się ciekawie choć wiadomo że przed nimi jeszcze mnóstwo roboty,osobiście wygląda nawet nawet zwłaszcza że mnóstwo jak na Kordon,zostało zmienionych rzeczy,jak dla mnie starego wyjadacza nie omieszkam pominąć i ograć moda na kanał.
 2. Panowie jestem w Parowie i trafilem do Stacji benzynowej tam zobaczylem że wdepnolem w pułapkę,z nią sobie poradzilem ale mam teraz za zadnie trafić do Bractwa i ich poinformować że tamten gostek co dal mi cynk tego nie zrobił,nie mam pojęcia jak tam trafić oblatałem z każdej strony i nic,zielony znacznik jest ale wejścia nie ma.Może jakiś screen lub jakiej info jak tam się dostać. Z dziadkiem gadałem już,questa na bandytów by dali spokój poszukiwaczom mam wykonanego nawet na trzy sposoby,będą z tego filmy dziś,tak by inni grający mogli wybrać tą najlepszą.
 3. Cześć,mam problem z karabinem Kopacza bo u Siniaka trzeba go kilka razy naprawiać a potem jak Siniak gada by Kopacza w balona zrobić jak wracam na Kordon do Kopacza on zostaje zabity przez Bantytę,mam jego PDA czyli Kopacza ściągam dane ale tam nic nie ma,i teraz się zastanawiam czy nie iść z tym zadaniem na Bazę Wolności by tam go naprawić tak mówił Kopacz.

  1. Show previous comments  1 more
  2. FilmisterPL

   FilmisterPL

   Ten mod jest bardzo dobrze przemyślany i napisany,robotę już rozkminiłem,aktualnie jestem w Parowie u dziadka w domku,teraz zmontowałem film i się renderuje,potem jak nie usnę zmontuję drugi by były oba gotowe na jutro,ale dziś już wystarczy nagrywania,bo gardło zedrę  :)  pOZDRAWIAM I NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 10 lECIA NASZEGO FORUM  ---- 100LAT  :)

  3. Agrael

   Agrael

   Cieszę się, że ci przypadł do gustu :) 

   Także pozdrawiam. Mam nadzieję, że przetrwamy kolejne 10 lat :) 

  4. FilmisterPL

   FilmisterPL

   Na pewno, tutaj najwięcej ludzi zaglada jeśli o tematykę Stalkera i modów chodzi.

 4. Cześć Panowie, bardzo dzięki za pomoc ale dziś z rana postanowiłem cofnąć się zapisami na dysku twardym i zrobić to po swojemu i powiem Wam że wyszło ok mam na myśli domek na bagnach,bandyta został zalatwiony przez moją ekipę z granatnika więc mi tylko dziś przyszło zabrać Pda i odnieść Wędrowcowi,udalo się gra nie stawala w miejscu Wędrowiec przekazal informacje więc teraz trzeba śmigać do Wiwsektora na Powinność.
 5. Po wczytaniu jak zadanie brałem od Wedrowca błąd był,ale już w podziemiach się nie pojawiał,wielka zmiana w plecaku się pojawiła a co do bandyty wypatrywałem z kilkanaście razy i z jednej skarpy i z drugiej,ubiłem nawet pijawkę,potem cofnąłem się kilka zapisów wstecz wywaliłem z siebie wszystko ale jak bandzior się pojawił mi przy schodkach poszła plomba z mojej giwery i chłopak zamilkł na amen,miał same PDA,zabrałem i w nogi do Wędrowca by robotę zdać tam jak przyszło do gadki znowu pauza na amen i koniec grania a w srodku rozebrałem się ze wszystkiego co mialem zostawiłem tylko to co potrzebne do zdania roboty,dopiero po pojawieniu się w podziemiach mod działa. Do Tajnych Ścieżek jeszcze wrocę ale tego chcemy ukończyć bardzo z Grześkiem,ja już w wiele grałem a to jest jego pierwszy mod więc nie dziwcie się że tak pyta czy mnie czy Was. Bardzo dziekuję za pomoc,krytykę i otrząśnięcie mi lba ze strony Kontodiera,zły nie jestem.A teraz pozwolcie że już się położę tabletki zaczynają działać.Dobrej nocy i dziekuję za pomoc z tymi podziemiami.
 6. Wielkie dzięki,zaraz zapodam na moda w folder i szybko zerknę jak chodzi,bo na dziś mam dosyć uwierz mi :(
 7. Piekło to ja już niejednokrotnie w nim przeszedlem jak chcesz podeślij,ja nawet przeinstalowałem moda na nowo i dalem zapis z wykonaną robotą dla Wędrowca i to nie pomaga,wyszedłem nawet na 10 minut a gra jak stoi tak stoi w miejscu,zszedłem z ustawień graficznych na minimum wywalilem z siebie wszystko rozebrałem sie z zapisów i sprzętu do rosołu i nic,więc jak możesz podeślij bo mało włosów z lba sobie nie powyrywam,tyle czasu od praktycznie 12 południe do wieczora dzień w dzień z przerwami na jakąś tam robotę.Będę wdzięczny i jutro nagram niusa na ten temat. Podziemia obowiązkowo zaliczyć muszę,to jedna z ulubionych moich miejsc,więc tam muszę być
 8. Wybacz ale trzeci raz do moda podchodzić już nie będę,moja cierpliwość i nerwy mi na to już nie pozwolą,trudno zamknę projekt jutro ostatnim materiałem,zrobilem tak jak pisaleś skopiowałem sobie zapisy wywaliłem niepotrzebne oraz pozbyłem się sprzętu i to nic mi nie pomogło a szkoda.
 9. To mam sobie stworzyć oosobny folder z zapisami,więc tak zrobię,jutro pozbędę się tego co mi tam nie trzeba i zobaczę czy coś pomoże bo wkręciłem się z Grzechem w tego moda jak cholera i jakoś trudno go zostawić,a jak pomoże to ze szczęścia Cię wycałuję. A co do egzo monolitu domyśliłem się tylko nie ująlem w materiale.
 10. Zadanie od Wedrowca zabrałem ale nie wykonałem bo bandziora nie ma,a nawet jak cofnąlem się zapisami by Wiwsektora odprowadzić i ubić Bandytę Dla Wędrowca PDA było ale znowu gra wiesza się na amen,to denerwuje mnie już,mod ma w ciul byków jeśli chodzi o wykonanie stabilności,dlatego nie mogę wejść do podziemii bo Wiwsektor cynku nie da przez zatrzymywanie się całkowicie gry w jednym miejscu czyli u Wędrowcy.
 11. Wiwsektor cośchce o Luce nie mam pojęcia co załączyłem zapis z zadania o które prosiłeś,przejście w głąb podziemii dalej zablokowane a tak nawiasem co mam zrobić z karabinem czołgowym wyskoczył mi na fabryce w Jantarze podczas bitki. zadanie od wedrowca na domek.dds zadanie od wedrowca na domek.sav
 12. Ale jak ja podejmuję się zadania od Wędrowca i jestem przy domku nikogo kompletnie nie ma,sprawdzałem byłem tam,materiał w drodze do sieci,malo tego gra dostaje pauzy znowu ale tym razem w podziemiu gdzie Wedrowiec sobie siedzi,wziałem od niego namiar na schowek 4000 kostowało,Powinnościowiec jest odprowadzony,taki gostek z wąsami wiem gdzie jest,chala z trofeami mutantów tam sobie siedzi.
 13. Poczekam,jest robota,film zmontować muszę i wypuścić do sieci,u mnie zawsze coś się do roboty znajdzie mimo że gospodarki nie prowadzę już.
 14. Zawsze się w tym gubię,nigdy tutaj nie byłem dobry w pisaniu nowych tematów ale miło się z Wami współpracuje,wielu ludzi zaraziłem Stalkerem i sposobem jaki jest prze ze mnie nagrywany.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity