Jump to content

Grzegorz728

Turysta
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

1 Follower

About Grzegorz728

Profile Information

 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • System operacyjny
  Windows 10

Recent Profile Visitors

65 profile views
 1. @wariatpatrzyłem na nie ale nie byłem pewien czy to o to chodzi, a tam też można chyba zwiększyć odporność na różne obrażenia jak się nie mylę. Ok sprawdzę to i zobaczę czy się uda, dam znać jak coś. Dzięki. 😀
 2. Witam. Gram właśnie w tego moda i mam pytanie co do udźwigu postaci. Skorzystałem z porady użytkownika DaarMoo i zmieniłem wartości w pliku outfit. Ltx, oczywiście udźwig się zwiększył ale nie egzoszkieltu. Czy jest na to rada? Czy egzo jest tak zrobione że nie da się go zmodyfikować? I czy jest sposób żeby zmienić wytrzymałość postaci? Bo przy większym udźwigu nie idzie dalej biec. Pozdrawiam.
 3. @tom3kbtak sprawdzałem, dziękuję. Jak coś jeszcze znajdziesz, to pisz śmiało.
 4. @tom3kbdziękuję za info w sprawie modów, w lost alpha v1. 4007 już grałem, ale dziękuję Ci za wzmiankę. Jak coś sobie przypomnisz wal śmiało będę ogromnie wdzięczny. @kondotieraż taki zdolny nie jestem, żeby podstawki sobie samemu składać😀, ale dziękuję za pomysł. Ogólnie mam problem ze znalezieniem podstawek, co bym nie znalazł to zawsze jakieś haczyki mi się trafiają. Chyba że wiesz gdzie szukać bez haczyków.
 5. Cześć wszystkim. Ja już moda ukończyłem wczoraj i chciałbym wam wszystkim serdecznie podziękować za pomoc i wsparcie z waszej strony. I takie pytanko, czy mamy na forum jakieś jeszcze inne mody, najlepiej też bez podstawki? Pytam gdyż nie posiadam podstawek.
 6. @kondotiermos miał trochę racji, faktycznie nie potrzeba miotacza, u mnie sprawdza się viepr i minigun. Tak jestem w podziemiach, dotarłem do zerowego, największy ból jest na wieży na którą wchodzę z podziemi, co człowiek chce pogadać to wyskakuje komunikat o przejściu, tak samo w trakcie walki że śmigłowcem, albo jak śmigłowiec mnie strąci. A do pomieszczenia z teleportem dotarłem, tylko głupi ja nie zrobiłem twardego zapisu, jak byłem już po walce że śmigłowcem, i teraz się męczę od nowa. 😀
 7. @kondotierwcale nie przynudzasz, starasz się uświadomić nie doświadczonych graczy, ja docieniam twoje porady i staram się w miarę możliwości stosować się do nich, tylko nie zawsze wychodzi. 😀 Po zlikwidowaniu bazy czystego nieba dostałem SMS od monolitu, i udałem się w drogę powrotną przez agroprom, wysypisko, magazyny wojskowe gdzie dostałem zadania od monolitu, aby oczyścić miejscówki, wróciłem z magazynów drogą na szpital, i dalej do bazy monolitu, a miotacza nie zdobyłem, bo nie doszło między nami do walki, oni wszyscy byli neutralni po tym jak zdałem zadania u ozona. Czyli mam udać się do podziemi, pogadać z pierwszym i zasuwać do końca podziemi jak najszybciej? Do podziemi to którędy iść? Wskoczyć na płytę która zwisa na dźwigu, czy jest inna drogą?
 8. @kondotieruzyskałem w końcu zadanie od ozona, i dziwna akcja nastąpiła, mianowicie dał mi zadanie na karabin strażnika czasu, po oddaniu karabinu dał mi PDA szramy i resztę nagród, pytając o kolejne dał mi zadanie na PDA szramy, ja mu te PDA oddałem, on mi je spowrotem oddał, do tego jeszcze dodał premiowe PDA i egzo szkielet, a będąc na bagnach znalazłem PDA szramy, i teraz mam 2,u monolitu w limańsku też dziwna akcja, wszyscy stali się neutralni (do monolitu poszedłem po wykonaniu zadań dla ozona), załatwiłem tylko niby olbrzyma, wstąpiłem do monolitu i poleciałem na bagna. A propo bagien, tam trzeba wszystkich zabić łącznie z czysto niebowcami któży są rozsiani po całych bagnach, czy tylko tych którzy są w bazie? I czy trzeba wykonywać zadania dla Monolitu na innych mapach? I co trzeba dalej zrobić po powrocie do monolitu?
 9. @MOSteleport powrorny do limańska masz w magazynach wojskowych, on jest aktywny po wyjściu z elektrowni, ja z niego skorzystałem po odprowadzeniu chaleckiego i anieli do kopalni w rudym lesie, w tunelu w limańsku ominołem teleport do lasu i poszedłem do limańska, znalazłem chaleckiego i przeszliśmy razem teleportem.
 10. @kondotiertak zabrałem że schowka pierwszy artefakt śmierci, i mam go cały czas przy sobie, do pilota jeszcze nie doszedłem (pracuje nad tym), ale dobrze postaram się go doprowadzić, może się uda uzyskać zadania.
 11. @wariata tego zadania na przyżąd w kopalni nie kojarzę, ale ok sprawdzę to, sprawdzę też ten myk z monolitem, może coś mu się odwidzi, ale zastanawia mnie to, że gość z filmu zabija przeźroczystego ozona bez rozmowy z nim, i idzie gadać z niebieskim, dziwne to, ale może miał w tym cel jakiś. Dobra sprawdzę wszystkie warianty, na razie dziękuję Ci za link i podpowiedzi.
 12. @wariatdzięki serdeczne za linka, już białej gorączki zaczynałem dostawać, a byłem u ozonów na budowie i ten w niebieskim kitlu nie chciał dać zadania, oczywiście pogadałem najpierw z przeźroczystym ozonem i nic to nie dało, czasem pomaga kilkukrotne klikanie w dialog, ale nie w tym wypadku. Co radzisz?
 13. Cześć ludzie, czy ktoś się orientuje czy są jakieś filmiki jak dostać się do pilota, i po ten egzo szkielet monolitu? Bo skacze jak małpa po płocie i nie mogę się dostać ani do pilota, ani po egzo. Czy mógłbym prosić o jakieś linki, ewentualnie o poradę gdzie i na co najpierw wskoczyć.
 14. @kondotiera to nie wiedziałem, ale dobrze zmienię adres odbiorcy. 😀
 15. @kondotierbardzo dziękuję za przydatne info, bez waszej pomocy męczył bym śię albo wysłał bym tego moda Putinowi.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity