Jump to content

Charciarz

Turysta
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Charciarz

 • Rank
  Gość w Zonie

Profile Information

 • Frakcja
  Czyste Niebo
 • Procesor
  I7 2600k
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  Il 86
 • RAM
  8
 • Karta graficzna
  Gtx 950
 • System operacyjny
  Win 7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie gram czystym niebiem i dostałem po misji zabicia Strieloka, kolejne żeby znaleźć zaginiony oddział w rudym lesie. Chyba cały zbiegałem i radar też i nie mogę ich znaleźć. Gdzie oni się schowali. Jak narazie nie miałem żadnych błędów w misjach i myślę, że tutaj też nie ma. Ogólnie po misji zabicia Strieloka barman ani Sidorowicz za bardzo kolejnych głównych stanowiących krzyż fabuły misji nie dają? Pozostaje wykonywać misje doktora o tajemnicach zony?
 2. Dzięki za uspokojenie Panowie ale i tak dość dobrze kompa przeskanowałem w razie czego.
 3. Witam serdecznie, Panowie mam dziwne spostrzeżenie patrząc na listę saveów. Ściągnąłem wczoraj legend returns i wszystko hula choć czasami są wyloty do pulpitu ale to może wynikać z ustawień grafiki i ramu niedoboru. Zawsze od kiedy pamiętam przy saveach w stalkerze jakimkolwiek była nazwa moja jako użytkownika komputera czyli arturo. Przeglądając savey na początkowych zapisach jest nazwa nikolay plus dodatkowe krzaczki takie jak przy instalacji. Z czego to może wynikać? To jakieś savey niby z 2018 roku. Też tak mieliście? Po którymś tam wyłączeniu gry tak mi kompa zmuliło, że nie dało się nic z nim zrobić i tylko awaryjne wyłączenie pomogło. Bałem się, że może z tych torrentów jakiegoś dziadostwa ściągnęło, programy nic nie wykryły i nastąpiła jakaś ingerencja w system. Możecie się wypowiedzieć co o tym sądzicie?
 4. Dzięki za odpowiedź. O dziwo za 20 razem próbując jednak zrobić zadania w sarkofagu oddało mi broń i poszedłem na generatory normalnie. Teraz tam muszę zbiornik z paliwem wsadzić do maszyny i znowu filmik i znowu stoję w miejscu na amen. Podumam z demo record i klawiszem enter, a potem jak mówisz, moze to pozwoli ominąć filmik. Zobaczymy co będzie dalej.
 5. Witam serdecznie. To mój pierwszy post. Panowie, lost alpha jest niesamowita na tyle, że zostawiłem Wieśka 3 dla niej. Klimat jakiego nie czułem chyba w żadnej części, ale coś się popsuło i nie dało się grać. Wersja 1.4006 ze spolszczeniem. Miałem problemy, że po cutscenkach postać nie odzyskiwała władzy nad sobą, jakoś sobie z ttm radziłem. Ale teraz jestem w sarkofagu, cutscenka, gdzie pijawka z sufitu schodzi i po tym już nie mogę nic zrobić, chyba, że zacznie pić moją juchę, wtedy oddaje mi sprawność, lecz dalej nie mogę wyjąć broni mimo, że pda i plecak działają. Nie mogę się bronić w ogóle. Mogę pójść pod monolit ale nie mam władzy nad postacią w pełni. Niemalże całą grę przeszedłem wzdłuż i wszerz, wszystkie questy a tu taki finał, że kasztani się na amen po filmikach. Miał ktoś z tym problem, jak go rozwiązać?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity