Jump to content

Revter

Redaktor
 • Content Count

  183
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

131 Przyjacielski

3 Followers

About Revter

 • Rank
  Wędrowiec
 • Birthday 06/03/2000

Contact Methods

 • Steam id
  revter
 • GG
  1114792299

Profile Information

 • Ruble
  762
 • Frakcja
  Czyste Niebo
 • Procesor
  AMD FX-6300 Six-Core Processor
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Augustów
 • Broń Główna
  Vepr-12
 • RAM
  Kingston DDR3 12GB (8GB + 4GB)
 • Karta graficzna
  NVIDIA GeForce GT 730
 • System operacyjny
  Windows 7 Home Premium 64-bit SP1
 • O mnie
  Nie ma co się rozwodzić - trochę siedzę na forum, dużo na Rubieży, coś tam robię przy komputerach i czasem pogram na gitarze czy klawiszach

Recent Profile Visitors

1061 profile views
 1. Życzę w nadchodzącym roku przede wszystkim zdrowia i uśmiechu - niech następny rok będzie lepszy od obecnego.
 2. Człowiek z Rubieży powiedzieć przychodzi: By wam te święta minęły w dobroci. By ciepło w zimowe wieczory było, By spędzić ten czas wyjątkowo miło. By najeść się przy wigilijnym stole, By świątecznych skarpet nie zeżarły mole. Tego właśnie wam wszystkim życzę, Drodzy Stalker Teamu forumowicze.
 3. Ukończyłem grę z tym modem (bo sam mod nie ma fabuły, a jest nakładką na CoP'a). Pozwala on doświadczać Zew na nowo, bo trzeba być rozważnym w tym co ma się przy sobie i na sobie (Świt pozwala nosić więcej rzeczy niż Bułat przykładowo), jak również trzeba uważać w walkach, bo mając słaby pancerz często się kończą natychmiastową śmiercią z powodu strzału w głowę. Nie frustrowałem się przy rozgrywce, doświadczenia z tego mam pozytywne (w przeciwieństwie do Misery). Grałem na Mistrzu, a tam obrażenia otrzymywane przez naszą postać w stosunku do innych ludzi wynosi 1:1. Więc jeśli ktoś chce sobie odświeżyć wrażenia z Zewu to polecam. PS. Tylko się zastanówcie czy chcecie sprawić sobie egzoszkielet, bo ja za kupienie i maksymalne jego ulepszenia zapłaciłem dwa miliony rubli.
 4. Najlepszego życzę, szczególnie w przyszłym roku, który może będzie lepszy niż ten.
 5. Najlepszego solenizantom, oby było ciepło w zimowe wieczory.
 6. @Ronnie1910 Tak z ciekawości - będziesz jeszcze coś robić z tą paczką czy to jest już jej finalna wersja?
 7. Najlepszego, drodzy państwo - szczególnie w tych nieciekawych czasach.
 8. Jeżeli pisze, że ta wersja działa tylko na RC18, to działa tylko na RC18. Musiałbyś znaleźć wcześniejszą wersję tego addona, więc poszukaj na stronie albo popytaj ludzi czy posiadają wcześniejszą wersję.
 9. @DaarMoo Sprawdź czy na różnych wersjach DirectX jest tak samo - może na innym zadziała.
 10. Widzę, że Revter wspiął się po drabinie tam gdzie go jego umiejętności poprowadziły. Cieszę się i życzę powodzenia w byciu sobą.
  Best regards, AbiNeKhorn, the old friend.

 11. Życzę, żeby jakieś choróbsko ciebie nie złapało, bo teraz trzeba szczególnie uważać
 12. Anomaly jest rozbudowanym modem, fakt, ale to i tak jest Misery, więc pewne "rozwiązania" w Anomalii też można znaleźć. A addony swoją drogą - przecież nie robią ich twórcy moda. To tak jakby powiedzieć, że Skyrim to dobra gra, bo też sporo modów jest. A piąty TES sam w sobie... nie jest wybitny. Z Anomaly jest podobnie. Poza tym, Powrót Legendy w miejscu nie stoi - przecież w przyszłym roku (mam nadzieję) ma wyjść wersja 1.0 tegóż moda. Naprawdę smutno mi z powodu, że nie ma dużej ilości modów fabularnych na CoCk'a. Wolą ludzie iść w stronę Misery (czyli - według mnie - w stronę ekskrementów) i grafiki. Sam praktycznie wszystkie "cocowe" warte ogrania przeszedłem. Sam mam pomysł na fabularnego moda na CoC'a, który nie bazuje na gów... znaczy Misery, ale pstryknięciem palca nie da się go zrobić.
 13. Ja nie, bo dla mnie sam pomysł Ironmana mi się nie podoba (choć raz mi się przejść CoC'a na tym trybie udało). I zgodzę się - Powrót Legendy w ogólnym rozrachunku lepsze jest do Anomalii, ale co kto lubi.
 14. Tak czy inaczej - różnice w budowach obu modów są, co nie znaczy, że nie ma szans na zrobienie kompatybilności obu tych trybów ze sobą w Anomaly. Jak napisałem wcześniej - najlepiej wejść na Discord Anomaly i tam sprawdzić czy ktoś podjął/podejmuje się rozwiązania tego problemu.
 15. Tylko, że w podstawowym CoC'u nie ma Warfare'a. Jest tryb fabularny, Ironman, Survival i Azazel. Warfare jest, jak wrzucisz do CoC'a addona. W Anomaly jest domyślnie Warfare, ale Anomaly to nie jest zwykły CoC, tylko zmodyfikowana wersja moda Last Day.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity