Jump to content

MrocznyStalker

Turysta
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Neutralny

About MrocznyStalker

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Frakcja
  Bandyci
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  Nóż

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Coś dla barmanów I małe conieco dla miłośników Hybrida (Generatory jak coś kto grał będzie wiedział)
 2. Dead air Tego jak coś tam nie ma ale sam położyłem dla większego klimatu
 3. A to jest na dowolną wersję stalkera?
 4. To co mam zrobić aby uruchomić X-Ray-a
 5. Witam chciałbym się zapytać co to jest: Clear.bat PS: Z góry mówię, że pierwszy raz się z czymś takim spotykam.
 6. Does anyone know where RPG is located in Pripyat
 7. Takie szybkie ptyanie jak przechodzicie z magazynów wojskowych na radar to też tak macie? (To ten momęt jak wchodzisz na radar i ci się zaczynają dziwne rzeczy dziać.) Dobra nie ważne już naprawiłem to po prostu musiałem kilka razy wcztyać zapis.
 8. no dobrze postaram się aby to się wiencej nie powtóżyło ale ja to widze tak: I tak wszystko jest podkreślone nawet jak piszę dobrze.
 9. vidkunsen o jezus ja nie chce wiedzieć ile ty przesiedziałeś nad tym i tak wiem że czasami pisze chieroglifami w sęsie że nie łatwo zrozumieć o co mi tak dokładnie chodzi PS: Dzięki
 10. Misja polega na tym że musze przejść przez zakład aby dojść do sarkofagu ale abdul łapie nieznaną chorobe przenoszoną przez zombie i musze znaleść lekarstwo na nią ale jest gościół któremu mogę zapłacić i nie musze noi hehe kto by nie poszeł na darmowe usunięcie groźnej choroby z całego zakładu a tak wogule to ciekawe rzeczy się dziejo po zapłaceniu mu oczywiście leci helikopterem i "rozsiewa" szczepionkę ale po odleceniu razem z abdulem idę dalej ale po drodze zachaczam o zombi które mnie przyciąga do siebie a potem robi mi potęrzne kuku ale po zabiciu go dostaje z niego klucz który dofiera drzwi do tego miejsca gdzie mam sie dostać ale to troche upośledzone jest bo dopiero po zapłaceniu mu się ten zombi spawni tak więc jestem w kropce. PS: Jeżeli są dwie wiadomości to ta jest tak jakby kontynułacją tamtej.
 11. hejjj wie ktoś jak tam wejść bo bronie mi się powoli kończą małem też maszymówkę ale mi gdzieś wcieło ją
 12. vidkunsen wiesz nigdy nie pisałem do kogoś aby zrobił specjalne tłumaczenie do moda który prawdopodobnie jeszcze nie wyszedł. Albo wyszedł i moje źródła informacyjne są tak małe. No ale ok Mod się nazywa GKD (Grupa krwawej drogi) jak coś.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity