Jump to content

bolo

Weteran
 • Content Count

  524
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

bolo last won the day on July 7 2015

bolo had the most liked content!

Community Reputation

36 Dobry

About bolo

 • Rank
  Stary Wyga

Profile Information

 • Ruble
  1369
 • Płeć
  Nie podana

Recent Profile Visitors

971 profile views
 1. Witam, mam problem w Podziemiach Prypeci ciągle mam wyloty z takim logiem, stawiam go w załączniku, proszę o pomoc jak z tego wybrnąć. xray_bolo_10-29-19_11-37-19.mdmp.log
 2. Bardzo dziękuję, pomogło, rozwaliłem drani.
 3. Jestem w Barze i mam strącić 2 śmigłowce z tym, że ich nie widać tylko słychać. Nie iem jak taki błąd usunąć, kombinuję jak koń pod górę i nic, czy ktoś miał taki problem lub wie jak go rozwiązać?.
 4. Właśnie, nigdzie nie ma tego pliku od skoku, standardowy jak dla mnie to ciut za słaby, w każdym modzie zwiększam te parametry, jak się da oczywiście a w tym nie wiem jak to zrobić. Teraz odpaliłem grę i wylot z takim logiem: ATAL ERROR [error]Expression : assertion failed [error]Function : CSafeFixedRotationState::create [error]File : c:\users\mihai\documents\la_engine_release\engine_repo\xray-svn-trunk\xr_3da\xrgame\phvalidevalues.h [error]Line : 81 [error]Description : dBodyStateValide(b) Co to oznacza?.
 5. Znowu potrzebuję pomocy, nie mogę znaleźć pliku jump_speed aby zwiększyć skok, proszę o radę.
 6. Problem rozwiązałem, dziękuję za grzeczność.
 7. Mam problem, w Lost Alpha DC 1.4007 chciałem zwiększyć udźwig i niestety nie ma pliku actor, zmieniłem wartości pliku system i lost_alpha. W menu gry mi pokazuje wartość jaką ustawiłem przez wartość domyślną, proszę o pomoc, jakoś nie widzi mi się grać z udźwigiem 55 kg.
 8. Koledzy nie wiem czy tu mogę prosić o pomoc, jeśli nie to przepraszam ale nie mogę znaleźć odpowiedniego forum, chodzi mi o klucz, który zgubił Wilk, który powinien być w podziemiach w pomieszczeniu naprzeciwko toalety, nie ma, gdzie go znajdę, dziękuję za ewentualne skazania.
 9. Szanowni koledzy i koleżanki z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Wam spełnienia najskrytszych marzeń, dużo zdrowia,przyjaźni i miłości oraz wile ciekawych modów na deser.
 10. Witam, pobrałem i zacząłem rozgrywkę w Kordonie bez broni oraz minimapy, tak ma być?.
 11. Mam cały komplet czyli 11 odcinków po; polskiemu;.
 12. Ślicznie dziękuję, zaraz się za to zabieram, dam znać jak mi poszło. Udało się, teraz mam 1600 MHz z groszem, bardzo dziękuję za grzeczność.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.