Jump to content

bolo

Weteran
 • Content Count

  580
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

bolo last won the day on July 7 2015

bolo had the most liked content!

Community Reputation

55 Przyjacielski

About bolo

 • Rank
  Stary Wyga

Profile Information

 • Ruble
  1393
 • Płeć
  Nie podana

Recent Profile Visitors

1117 profile views
 1. Dziękuję, o te ale znalazłem w innym miejscu, wewnątrz fabryki, pozdrawiam.
 2. Potrzebuję podpowiedzi, mam dostarczyć Nowikowi narzędzia do modernizacji detektora Swarog, niby zaznaczył ich położenie na mapie, nie mam tego znacznika, w zadaniach też nie ma tego zadania, gdzie są te narzędzia.
 3. Tak, grałem na statycznym oświetleniu, zmieniłem na dynamiczne i teraz jest ok, ślicznie dziękuję za pomoc.
 4. Ja nie umiem wyciąć obrazu z gry, u mnie obraz na detektorze jest o wiele mniej widoczny, anomalie i artefakty pokazuje ale jakieś takie słabe, u Ciebie to jest wyraźne, jakoś dam radę, dziękuję za grzeczność.
 5. Witam, otrzymałem detektor Swarog i niby dział, niby dlatego, że anomalie i artefakty są jakieś takie anemiczne. W innych modach to było bardziej wyraziste, chyba, że w tym modzie tak ma być. a18.scop a18.sgm
 6. Miałem poinformować co niniejszym czynię czy detektory w mojej grze działają, niestety nie, kombinowałem na wszystkie sposoby, wykorzystałem wszystkie podpowiedzi jakie uzyskałem. Będę grał bez używania detektorów, może dam radę.
 7. Dziękuję, tak zrobię i poinformuję czy działa.
 8. Panowie w dalszym ciągu nie mogę ogarnąć dlaczego mi nie działają detektory, kombinowałem na wszystkie sposoby i dalej nie działają, proszę o pomoc.
 9. Gdzie dokładnie w opcjach trzeba odhaczyć aby detektor nie potrzebował akumulatorów, kombinowałem z i bez i nie pokazuje artefaktów.
 10. Bardzo dziękuję, działa, jednocześnie wynikł następny problem, mam detektor znaleziony razem z częścią do wykrywacza min i polazłem po artefakt dla zwiadowcy, to nawet się nie " zająknął ", nic nie pokazuje. Czy to nie jest tak, że muszę znaleźć poradnik jak się posługiwać detektorem Weles?.
 11. A jam mam może głupie pytanie ale w żaden sposób nie mogę użyć detektora, pod jaki przycisk jest przypisany, w opcjach nie znalazłem.
 12. Bardzo dziękuję, chodziło mi o ten folder gdyż mod go nie posiada, tradycyjni w modach zwiększam skok oraz udźwig, jeszcze raz dziękuję za grzeczność.
 13. Witam, link do pliku z podwyższonym skokiem nie działa, poratuje ktoś?. Jeszcze jedno, Przed instalacją patcha: - w menedżerze modów wyłączyć obowiązkowo Minimalism hud. Gdzie jest ten menedźer?. Proszę osoby obeznane w temacie zwiększenia udźwigu o pomoc, brak pliku w, którym to można zrobić, będę wdzięczny za pomoc.
 14. Chciałem dopisać i lipa, komunikat, że coś nieprawidłowa ścieżka, już mi ręce opadają.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity