Jump to content

Samotnik67

Stalker
 • Content Count

  193
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

152 Przyjacielski

About Samotnik67

 • Rank
  Wędrowiec

Profile Information

 • Ruble
  304
 • Frakcja
  Samotnicy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  RPK
 • O mnie
  Pierwszy raz wkroczyłem do Zony w 2010 r.
  Przeszedłem :
  OP 2-1 ( Soliankowiec + Realista + Nie czituje )
  Sgm 2.2 / Yenot
  Sgm 2.0 / Geonezis
  Lost Alpha
  Call Of Chernobyl
  STALKERSOUP
  Total Faction War 3.8
  MISERY
  Priboy Story 3.2.5
  Tajne Ścieżki 2 / Autumn Aurora -- ( MOD BARDZO ZABUGOWANY ! )

Recent Profile Visitors

665 profile views
 1. S.T.A.L.K.E.R w "kosmosie" OP 2-1
 2. Niestety ale stety, jesli chcesz kiedykolwiek zakończyc te zadanie to musisz sie cofnąć, ponieważ jak weżmiesz rzeczy z plecaka to plecak fizycznie znika, a co za tym stoi ze na tym sejwie już tego questa nigdy nie ukończysz, chyba ze jak mówiłem sie cofniesz. Powiem tak ja też musiałem przechodzić przez Cofanie, no ale cóz niewiedziałem też o tych restryktorach pózniej sie dopiero dowiedziało po 1 lub 2 schowku striełoka. te questy na schowki striełoka nie są obowiązkowe (Bo to są poboczne) do ukonczenia głownej fabuły solianki, czyli dojscia do laboratorium D-6 i do Prypeci jako ostatni punkt wędrówki. Próbowałeś może uzywać Gaussa Potwora? karabin ma bardzo duże zbliżenie i jak pamiętam miał namierzanie termiczne. Gauss z magazynkiem o pojemnosci 10. Misja wymaga Bardzo dużej precyzji strzelania. Chybisz raz i misja zawiedzie, jak bedą maszerować w twą strone z swymi pukawkami przystawionymi perfekcyjnie do ciebie to też misja zawiedzie. jak pamiętam tutaj wszystkich trza zabić jednym strzałem Nie chybiąć. Tak jak mówiłem, To są zadania poboczne jeśli nie chcesz ich robić i chcesz tylko ukończyć główną Fabułe i dostać Osiągniecie "Soliankowiec" to nie musisz. Robisz je jak chcesz. bo Mod ma wiele pobocznych wątków które też fajnie jest zrobić i doświadczyć, Naprzykład te wyspy. Oczywiście jest dodatek który pokazuje niewidzialne teleporty. Albo np. Parada monolitowców i jak zostajesz ich "przyjacielem" do czasu jak nie rozpoczniesz ponownie wojenki zabijająć jednego z monolitowców Mod powstał w intencji dla najbardziej masochistycznych i hardkorowych graczy STALKERA, Mod specjalnie ma utrudnienia albo rzeczy które przeszkadzają żeby jeszcze tam podwyższyć poziom trudności nie wspominająć o padaniu natychmiastowym od kuli na początku gry. Narodnaya Solianka 2016 to praktycznie to samo, tylko że jest najłatwiejszą wersją Solianki, mogłeś se wybrać to jeśli chcesz se pograć bardziej komfortowniej ponieważ tam questy są uproszczone, i ogólnie rozgrywka jest uproszczona i przynajmniej tam juz troche kulek można wziąść zanim sie padnie.
 3. te schowki striełoka mają Restryktory jak nie przejdziesz daną drogą to ci zadanie poprostu nie zaliczy, jak ja to zadanie robiłem to wlazłem na drzewo obok tego ogrodzenia i wskoczyłem na dach dzieki temu drzewu i zadanie zaliczyło, Jedynie co chyba teraz możesz zrobić zeby to zadanie zaliczyć to cofnąć sie i pójść taką drogą żeby zadanie zaliczyło od razu jak podniesiesz schowek A co do schowka striełoka który jest "Na niebie" Jedyny schowek który sobie przypominam który był w niebie to był na wiszącym kablu na instalacji anten koło X-10 Plecak leży na wiszącej platformie posródku instalacji anten, I tutaj też jest restryktor, jak pojdziesz złą drogą to ci zadanie nie zaliczy. A powiedz mi jak robisz to zadanie, to zabijasz ich natychmiastowo z kazdym trafieniem celnym w głowe? bo jak zaczną maszerować w twoją strone i trzymając swoje pukawki w twoją strone to znaczy że misja nie popchnie dalej, męczyłem sie z tą misją, Misja dopiero mi popchneła jak trafiłem ich wszystkich celnie w głowie nigdy nie chybiąc strzału, Ta misja wymaga broni z Termicznym namierzaniem i nawet powiem że jest obowiązkowa.
 4. Witam, znalazłem powód dlaczego tobie nie chce się transmutować artefakt, a otóz że na twoim sejwie "Niewidzialnej Anomalii" nie ma. Zerknij tutaj na screeny : 1 screen jest twój, a 2 screen pochodzi z mojego sejwa Czy widzisz różnice na minimapce? Na minimapce powinno pokazywać 2 ikonki i transmutacja wtedy wyjdzie, a bez tego nie ruszysz, musiałbyś wczytać Autosejwa bo jesli wczytujesz z zapisanego Sejwa w tej lokacji to ta anomalia zniknie, A żeby jeszcze bardziej ci pokazać że tak ma to być Wstawiam tutaj sejwa z mojej gry, Jak bedziesz chciał sprawdzić ze tak faktycznie jest. dzien 120. autozapis limansk - szpital.sav
 5. Tak jak w temacie, Używając Detektora "Velesa" Artefakty które jedynie można znależć Velesem są kompletnie niewidzialne i nie da sie ich podnieść, Sposób kamila z Pause i Demo Record 1 nie zadziałał, sprawdzałem czy arty są pod teksturą i nie ma, są niewidzialne nawet jak jestem blisko i słysze dzwiek ze artefakt sie "pojawił", Wiekszość artefaktów wpada też pod ziemie Uniemożliwia mi to zrobienie zadania Fanata na 2 złote kotlety i zadanie z teczką salomona do Barmena. Czy jest na to jakiś Fix?
 6. Nie pamiętam czy był on "niesmiertelny", Te przezroczyste zombiaki Czarne nazywają sie Topielcami, one umierają ale bardzo dużo trafien potrzeba zeby ich zabić. najlepiej ich omijać z daleka i ich nie tykać
 7. A to nie jest przypadkiem Biomasa? To jest Roślina która jest dobrze ukryta koło krzaczków i zabiera zdrowie psychiczne jesli jestes zbyt blisko tej rosliny, i własnie ta roslina daje ten efekt czerwonego tła
 8. Kiedy ja robiłem to zadanie, przejechałem Buggy przejsciem koło posterunku wojskowego kiedy BTR juz miałem zniszczone, Buggy musi stać koło wiatraka i zadanie powinno zaliczyc.
 9. Tajne Ścieżki 2 - Przeróżne Ujęcia z lokacji w grze
 10. Próbowałeś może tego sławnego "Tricku z Gaussem"? wiesz, trzymasz bron wciskasz G pod specyficznym kątem i po którymś razie sie otworza, działa to praktycznie z każdą długą bronią. Co do samych drzwi to niepamiętam, moze jakiś sposób na otworzenie ich tam był ale już bardzo dawno w to grałem i gdzies w 2015 Jedynie co pamiętam to ten sekretny pokój w Sarkofagu, i Sekretne zakończenie "OSU" Gdzie wymaga Kombinezonu Naukowca i te cholerne zakończenie z "Najlepszymi animacjami" jakie wogóle widziałem Edit : Czy te itemy to czasem nie modele?
 11. Nie zauwazyłem ze to Narodnaya Solianka 2016, a ja mam OP 2-1 więc ci niestety nie sprawdze, ale ktoś inny napewno sprawdzi
 12. Jak zdobędziesz Sygnet idziesz od razu do War labu, czekasz az najemnicy z monolitem sie pobiją albo pomagasz, potem idziesz do pantery i wykonujesz jej zadanie Sciezka dialogowa u łukasza dopiero sie pojawi jak wszystko usortujesz z zadaniami u pantery.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity