Jump to content

jurki

Turysta
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

jurki's Achievements

Gość w Zonie

Gość w Zonie (1/21)

0

Reputation

 1. Ostatecznie po ogromnych problemach pobrałem moda z ap-pro i o dziwo zadziałał bez problemu. Po zmianach w gamedacie i nałożeniu spolszczenia da się grać jedynie w kilku miejscach się spolszczenie wykrzaczyło jednak nie przeszkadza mi to w ogóle. Ważne że zadziałało. I dzięki za pomoc i zaangażowanie @kondotier! Pozdrawiam!
 2. Źle się wyraziłem w takim wypadku. Próbowałem nałożyć folder bin moda na podstawkę usuwając z folderu bin moda xrEngine jednak w takim wypadku po obrazku uruchomienia się Stalkera nie wyświetlało mi się nic, gra jakby gasła a obrazek znikał. Po usunięciu oryginalnego xrEngine i nałożeniu tego z moda wyskakuje właśnie taki błąd. Wiem że instrukcja instalacji mówi żeby postępować zgodnie z pierwszym wymienionym przeze mnie wariantem ale gra wtedy się nie uruchamia. Mam tylko pulpit i nic więcej. Dodam że podobny problem miałem z modem AZM. Chciałbym dowiedzieć się co może być potencjalną przyczyną takiego problemu bo już brakuje mi pomysłów. Byłbym wdzięczny za każdy pomysł. I dziękuję z góry za zainteresowanie.
 3. Witam! Piszę, ponieważ mam problem z uruchomieniem gry... Mianowicie po pobraniu i wstawieniu do folderu z główną grą folderów bin i gamedata wyskakuje mi ciągle błąd z silnikiem gry. Po uruchomieniu z administratorem bądź bez wyskakuje tylko obrazek jak zawsze przy uruchamianiu Stalkerów i dalej wyskakuje błąd, który postaram się umieścić poniżej. Logów niestety zamieścić nie mogę bo gra się nawet nie uruchamia. Próbowałem odpalać moda z obydwu binów- z podstawki i z moda, a nawet pobrałem z centrumzony repack z tą grą jednak dalej wyskakuje ten sam błąd. Nie mam pojęcia dlaczego. Dziwi mnie to bo jak do tej pory większość modów jakie miałem działała a miałem już ich sporo. Może problem leży gdzieś w specyfikacji kompa jednak wątpię bo jest dość mocny albo po prostu ja coś źle robię. Tego jednak moda nie mogę odpalić, a nie ukrywam, że bardzo bym chciał bo ostatnio z modami po polsku posucha...
 4. @Protean Już nieważne. Musiałem wczytać wcześniejszą zapisaną grę i zacząć od wcześniejszego zapisu. Może czegoś za pierwszym razem zapomniałem... Nie wiem. Ale dzięki za pomoc!
 5. @Protean Właśnie problem w tym, że znalazłem wszystkie 6 notatek już wcześniej.
 6. Witam! Mam problem z pewnym zadaniem. Wykonałem już wiele zadań i teraz mam się spotkać z Niewiadomym. Tylko nie mam zaznaczone na mapie gdzie go znaleźć ani co zrobić. Nie wiem czy muszę jeszcze wykonać jakieś inne zadania albo gdzie się udać. Proszę o pomoc!
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity