Jump to content

Gerdhard

Stalker
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Gerdhard

 1. Wybaczcie że piszę post pod postem ale mam ważne pytanie : Jak wyłączyć noktowizje w lornetce w dzień do niczego nie jest mi potrzebna ?
 2. Dzięki Bracia Stalkerzy zrobiłem jak mówiłeś @Monolithalian..Jednak im dalej w las tym lepsze akcję wczoraj byłem uczestnikiem strzelaniny z Monolitem , nic w tym dziwnego w ZONIE , jednak strzelanina miała miejsce na Farmie w Kordonie , ktoś coś jakieś logiczne wytłumaczenie co Monolit robi tak daleko an południe od Prypeci ?:D
 3. Bracia Stalkerzy poratujcie radą jak w Anomaly walczyć z Kontrolerami? Próbuje skończyć podziemia Agropromu miejsce ze kadziami a tam nie dość że 2 panowie B łażą to jeszcze Kontroler ..jedno uderzenie i po mnie ..znacie jakieś rady ?
 4. @disagree_ Bracie Stalkerze a na jakich modach grasz ?
 5. @tom3kb Bracie Stalkerze nie udało się znaleźć szkoda bo tekstury miodne
 6. Bracia Stalekrzy czy ta pczka ubiorów jest kompatybilna z Anomaly ?
 7. @originals barcie Stalkerze.. Doktor odpowie Tobie jak będziesz miał zadanie do niego..jeśli nie uda zasada szybkiego zapisania i szybkiego wczytania.. Powinno pomóc.
 8. @tom3kb bracie Stalkerze jak mogę podpowiedzieć ..zainwestuj w scyzoryk szwajcarski i dodatkowy plecak do skrytki..polecam rozkładać co się da po pierwsze materiały zawsze się przydadzą , po drugie te części możesz sprzedawać u mechanika. I na koniec gra się mega wolno ale to jest piękno i zalety tego moda. Ja dopiero nie dawno zacząłem ogarniać rozgrywkę w kwestii craftu ale teraz powoli dochodzę co z czym się je
 9. Witajcie Braci Stalkerzy jak myślicie jest szansa na wersję Angielską nie wspominając o naszej rodzimej ?
 10. @Anatolij Bracie Stalkerze daj znać co i jak bogaty nie jestem , ale druha w potrzebie poratuje
 11. Skończyłem mod ..naprawdę dobry z potencjałem jak szkoda że nie przeniesiono lokacji do Anomaly ...podziemia super..kuję w oczy jedynie brak większej ilość zadań , ale fakt faktem znów miło było pograć pewnym majorem
 12. @Voldi czy jak gram mam też robić screeny i wysyłać Tobie ? ( jest na przykład rurka gazowa, a w nomenklaturze to rura gazowa itp itd w broniach rodziny AK...dalej mam kilka brakujących opisów w amunicji ) daj znać to będę łapać co i jak ?
 13. @Gh0sTp rozumiem że te dwa addoy są ze sobą połączone ?
 14. @Gh0sTp zainteresowałeś mnie podasz link do niego ... a i masz może Addona na PDA?
 15. @Voldi Bracie Stalkerze dziękuje już teraz wiem co i jak @Gh0sTp ja mam cały zestaw i bez problemu działa nic mi nie wyrzuca
 16. Ave Kamraci ..powiedzcie mi jak zwolnić towarzyszy. bo miałem zadanie ich zaprowadzić na zwiedzanie , i tak zrobiłem ale teraz łażą ze mną a chciałbym sobie samu zwiedzać Dodam jeszcze 2 pytanie czy Hełmy można rozkładać , jeśli tak to jak ?
 17. @kanon1022 druhu że dołączę się do dyskusji , ostatnio zainstalowałem Anomaly i mi działa bez żadnych problemów pamiętaj żeby spolszczenie wrzucić na sam koniec nawet jeśli dodasz jakieś addony.
 18. Dziękuje Bracia Stalkerzy już mi w głowie rozjaśniliście wracam więc do Zony dalej ją zwiedzać i mentalnie szykując się na Anomaly
 19. Hej Bracia Stalkerzy tak sobie myślę przemierzając Martwe Miasto że tak powiem biednie z questami , zadania głownie opierają się na bieganiu za dwunastoma częściami raportu i nic poza tym, no przepraszam mam dodatkowy quest na dwa legendarne artefakty Jaka jest Wasza opinia na ten temat ?
 20. Bracia Stalkerzy poratujcie w którym miejscu znajdują się dokumenty w podziemiach Agrompromu ,błądzę po podziemiach jakieś 2h :(
 21. Panowie dokładnie tak jest ..ściągnąłem ANOMALY bo an nią czekałem ..ale póki nie skończę tego moda to Anomalka poczeka grzecznie na swoją kolej:)
 22. @vidkunsen Dziękuje bracie Stalkerze, póki co gram i bez wywaleń
 23. @Anton Gorodecki rozumiem że nie trzeba nowej gry do tego ?
 24. I za to Ciebie po STALKERsku Kocham I oczywiście Kozak dla całej Stalkerskiej Braci która pomogła przy tłumaczeniu!
 25. @Voldi pięknie dziękuje bracie Stalkerze!!! I szybkie pytanie rozumiem że kosmetyka to na 1.0 ale na obecnej można już w pełnym wymiarze zapuścić się w historię moda ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity