Jump to content

Hrothgar

Weteran
 • Posts

  176
 • Joined

 • Last visited

About Hrothgar

 • Birthday 12/31/1991

Profile Information

 • Ruble
  504
 • Frakcja
  Samotnicy
 • Procesor
  Jakiś co robi bz.
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  Tantal.
 • RAM
  Dużo.
 • Karta graficzna
  Jakaś.
 • System operacyjny
  Łindołs.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Hrothgar's Achievements

Weteran

Weteran (6/21)

45

Reputation

 1. Nie jestem 100% pewny, bo zrobiłem sobie przerwę po wyczerpującym etapie na elektrowni, ale nie miałem efektu maski na hudzie...
 2. Jak ktoś chce, mogę dać podpowiedzi o ile mnie pamięć nie będzie zawodzić, aż do CEA.
 3. Da się go zabrać, jeśli uda się znaleźć udźwig, bo można go przesunąć w stronę drzwi granatami. Ciekawy jestem czy da się go sprzedać, jeśli tak- kasy do końca gry już nie zabraknie.
 4. Czyli co, jestem pierwszym , który znalazł Midasa? Bo nie widzę , by ktokolwiek o tym pisał.
 5. Tak grałem na repacku. Tak miałem zegar. Nie chytrzyłem.
 6. Było nie było, skoro na dwóch lokacjach miałem problem z zadaniami już wielokrotnie, nieważne którą drogę obrałem... coś jest po prostu nie tak i nie chce mi się już trzeci raz odinstalować, czyścić i instalować gry, bo próbowałem.
 7. Odpada ten mod, próbowałem kilku wersji , z zostawianiem pilota i bez, i tak i tak mam często wyloty, misję nie łapią, sejwy się psują. Ogólnie zbyt duża kicha, nie wiem jak go przeszedłem bez pilota za pierwszym podejściem, może coś stabilniej działało.
 8. Jestem na samym początku, na Kordonie nie ma plecaka z kluczem Susła. Chyba będę musiał zacząć od nowa.
 9. Sorry za trzy posty z rzędu. Mod ukończony! Oto moje rzeczy , wyjaśniła się też rzecz z Tartakiem z Zatonu i crashami tam- jest to miejsce misji pod koniec gry. Oto moje przemyślenia : -Mod nie sprawił mi zbyt wielu trudności poza Agropromem i Prypecią (crashe, jeden sejw się zniszczył), nie wykonałem jednej misji, bo Kardana mi dziki zjadły i Gaussa nie było jak oddać. Podejrzewam , że mój brak crashy może być jednym podytkowanym, poza jakimiś problemami z silnikiem które ktoś może mieć a ja nie: sprzątałem , tzn po pójściu do Prypeci do Powinności posprzątałem całą mapę. Niewiele rzeczy walało mi się po mapach ogólnie.
 10. Ok. W Limańsku jak podejdzie się wystarczająco blisko w podziemiu z wehikułem z "Gościa z Przyszłości" odkryjecie, że pokój został zamieniony w katarynkę.
 11. Fotka akurat tu nie pomoże, jeśli ktoś znajdzie to zrozumie. Za 2 dni podam jak coś o co chodzi.
 12. Jak coś w Limańsku jest mały sekrecik. Coś podobnego do pociągu widmo z Martwego Miasta: Przełom.
 13. w gruncie rzeczy oprócz może trochę więcej szpeja to mod potrzebuje tylko więcej questów pobocznych.
 14. Jak coś - widzę , że ludzie "czitują" udźwig na 65 kg. Ja przechodziłem wszystko na normalnym udźwigu, egzo wolności daje chyba najlepszy udźwig , wciąż z niezłą ochroną posiadacza. Miałem crasha na podziemiach Agropromu z grą nie wczytującą się po tym- usunięcie ostatniego (ostatnich? mogłem mieć szczęście , że tylko jeden) sejwu rozwiązało sprawę. Gra umarła w momencie odwiedzenia schowka Striełoka i w podziemiach nr 2 (tych co wchodzi się przez teleport pod schodami do korytarza z elektrą), ale za drugim razem przeszedłem podziemia nr 2 , nie wiem czemu gra wtedy odmówiła posłuszeństwa. Ostrzegam też na Zatonie przed okolicami Tartaku i śmigłowca. Tam crashe ale bez niszczenia sejwów. Nie znam powodu.
 15. Jeśli dobrze pamiętam jest w podziemiach pod stacją (jaskinie snorkaczy.).
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity