Jump to content

DaimeneX

Weteran
 • Content Count

  283
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

DaimeneX last won the day on July 13 2014

DaimeneX had the most liked content!

Community Reputation

62 Przyjacielski

About DaimeneX

 • Rank
  Twardziel
 • Birthday 12/31/1997

Contact Methods

 • Steam id
  DaimeneX
 • GG
  0

Profile Information

 • Ruble
  1427
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Procesor
  Intel® Core™ i7 CPU 920 @ 3.20GHz (OC)
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  Automat Nikonowa (AN-94)
 • RAM
  12GB
 • Karta graficzna
  NVidia GTX 1050 TI 4GB
 • System operacyjny
  Windows 10

Recent Profile Visitors

1358 profile views
 1. @kondotier Dobra! Udało mi się wyłączyć emiter. Dzięki!
 2. Mam problem na Jantarze. Mianowicie, zdobyłem Pis-Blocker (po oddaniu śrubówki, Arta i 2 prototypów oraz zrobieniu pomiarów) Doktorek mi karze iść do głównego kompleksu i wyłączyć psi-emiter, a tu zonk, nie wiem dlaczego, ale nawet podążając za poradnikiem ginę jak mucha z powodu psi-promieniowania. Wie ktoś co jest grane?
 3. Mnie te paskudy zabiły kilkanaście razy, a nawet 3 granaty F1 nie załatwiły ich. Zresztą. 3 kontrolery bijące pasywnym atakiem który zjada 1/4 paska zdrowia mentalnego i zabijają cię w niecałą minutę to nic fajnego. Tak... Zdecydowanie brakowało mi ochrony przed atakami telepatycznymi..
 4. Po kilku dniach grania w 1.4007 mogę powiedzieć kilka rzeczy. Bugi są, ale nie liczne. Gra stabilna, nie wywala, a jak wywala to rzadko. Jakość się zdecydowanie poprawiła, FPSy zdecydowanie stabilniejsze niż w poprzednich wydaniach. Prowadzenie pierwszego auta zdobytego w Dolinie Mroku jest bardzo dobre. Pojazd ten stał się moim jedynym środkiem transportu. Udało mi się przejechać z Kordonu, przez Wysypisko do Baru, a po tym z Baru do okolic Prypeci (nowy Bar) Oczywiście, wady też i się znajdą. Respawn mutantów jest zbyt szybki. Już 3 kontrolery w dziczy zabiłem, a raczej, mutanty zabiły dla mnie. Widzenie Snorków i Chomików kopiących i obgryzających kostki Kontrolera jest śmieszne. Inny moment był w lokacji Yantar. Miałem pobrać pomiary z emitera psionicznego. Nie wiem kto wymyślił, że spawn 3 kontrolerów za plecami gracza to dobry pomysł. Dostałem takiego wkur- że wyłączyłem grę, odpaliłem tryb deweloperski i na god mode zabiłem drani. Podsumowując, 1.4007 mnie pozytywnie zaskoczył.
 5. No właśnie plan był taki że się wkradnę tam bo mi detektor nakierowuje za najemników. A najemnicy jak to najemnicy strzelają do czego popadnie jeśli zbliżyć się za blisko.
 6. W Dolinie Mroku mnie wkurzyło niemiłosiernie to że nie dało się wspiąć na murek przy użyciu drzewka. Ale za to do okna da się wskoczyć z drzewka XD
 7. Postanowiłem pograć w tego moda i użyłem konfiguracji dołączonej do gry. Muszę przyznać że wygląda miodnie
 8. Call of Misery zostało usunięte z strony Call of Chernobyl na rzecz nowej strony S.T.A.L.K.E.R. CoM (Call of Misery) Jest to osobna strona z podstawowym downloadem i dodatkami do CoM (W tym STCoM Weapon Pack)
 9. To jest Kordon? XD Bardziej też myślałem że Wysypisko po budynku, ale tak patrząc na ten budynek to widać że trochę nie ten tego ustawione rury.
 10. Wyszły fix 17 i 17.2 na moddb.com Nie wiem co dodają ale sama 17 waży 4 giga więc sporo się chyba zmienia. http://www.moddb.com/games/stalker/downloads/stalker-oblivion-lost-remake-25-part-1 http://www.moddb.com/games/stalker/downloads/stalker-oblivion-lost-remake-2517-part-2 http://www.moddb.com/games/stalker/downloads/stalker-olr-25-fixx172 [EDIT1] Dobra warto sam obczaiłem spolszczenie z 17.2 i działa na razie W Kordonie nie było żadnych wylotów czy nieprzetłumaczonych tekstów. Teraz tylko dojść do powodu wylotów przy wejściu w "Opcje"... [EDIT2] Doszedłem do winowajcy. Coś w pliku system.ltx powoduje że gra szuka pliku ui_menu_options_dlg2.dds i mamy ładny wylot przy wejściu do opcji gry. Teraz tylko to naprawić. [EDIT3] Okej. Naprawione, teraz mogę w końcu zmienić opcje
 11. Gra wywala do pulpitu bez loga po jakimś czasie. Ale teraz działa.
 12. Czy jakiś posiadacz moda Tajna Droga mógłby się podzielić folderem BIN? Tajna Droga nie lubi Repack'a Komy.
 13. Spóźnione podziękowania za życzenia urodzinowe. Nie miałem dostępu do internetu zbytnio i dopiero teraz to zobaczyłem. Jeszcze raz dziękuję
 14. Ja powiem że Windows 10 zaskoczyło mnie faktem że stary installer mojej gry z dzieciństwa (Rayman 2) nie działał na 8 i 7 64 bity bo nie było obsługi a na Windows 10 64 bitowym mi odpaliło bez problemu. W końcu mogłem pograć i powspominać stare lata :).
 15. DaimeneX

  STALKER TUM

  Najwyraźniej niestety mod został anulowany Zapowiadało się nieźle, szkoda nawet.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord