Jump to content

ArNie

Weteran
 • Content Count

  392
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

ArNie last won the day on July 2 2019

ArNie had the most liked content!

Community Reputation

611 Przyjacielski

2 Followers

About ArNie

 • Rank
  Doświadczony

Profile Information

 • Ruble
  546
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Przysietnica
 • Broń Główna
  SIG 550
 • O mnie
  Żyj i pozwól żyć

Recent Profile Visitors

3437 profile views
 1. Zgaduję, że nie pozwala na bezpośrednie pobranie, tylko mówi, że musisz się zalogować, zapisać na dysk Yandexowy i dopiero stamtąd będziesz mógł pobrać. Generalnie to polecam zrobić konto na Yandexa, jako że wiele modów jest wrzucanych właśnie tam. Sam dla właśnie OGSME założyłem.
 2. No chyba ty Zew Prypeci i nic innego
 3. Co do modów jak i wersji na PC pojawiającej się w tym samym czasie co konsolowa, sprawa jest prosta - muszą. Mody są główną przyczyną tego, że community nadal żyje. Tak samo kwestia platformy - ta gra zawsze była kojarzona przede wszystkim z pecetami, więc jak odwalą kaszanę że "O sorry, na początku to tylko na konsole będzie" - to Ruscy ich zeżrą żywcem.
 4. Co do statyka - czy czasem twórcy COCa nie odradzali grać na takowym ze względu, że na niektórych mapach może wywalać z tego czy tamtego powodu?
 5. "Siergiej złaź, nie wydurniaj się"
 6. Poniższa historia wydarzyła się już jakiś czas temu, ale po dziś dzień o niej pamiętam ze względu na jej czysty absurd. Lost Alpha DC. Wersja 1.4007. Normalnie lecę sobie przez fabułę, wszystko ok. Docieram na Agro. Ratuję grupę Kreta, wszystko ok, pogadanki o tym i tamtym, przytulanie, całuski - no i dobra, lecimy do podziemi. W tunelach klasyka - badanie schowka Strzelcoka i potem ucieczka na powierzchnię. I tutaj zonk. Przy próbie wyjścia z tuneli (wyjście poprzez drabinę na wzgórzu niedaleko bazy wojskowej) - zielony żuczek i wita mnie pulpit. Sobie myślę: dobra, zobaczę co tam w logu, ewentualnie pogrzebię ustawieniach i lecę dalej. I co mi log pokazał? "Nie można utworzyć pliku, który już istnieje" - jak Boga kocham, pierwszy raz w życiu coś takiego widziałem. Ale myślę sobie: sytuacja jednorazowa, pewnie się nie powtórzy. Wczytuję grę i próbuję ponownie. I co? Crash w tym samym miejscu. Patrzę w log - to samo: "Nie można utworzyć pliku, który już istnieje". W tym momencie mózgownica idzie w ruch - co może być przyczyną. Wczytuję jeszcze raz i czekam minutę - to samo. Wczytuję i próbuję wyjść z podziemi szybciej - to samo. Zmieniam ustawienia detali - to samo. I wtedy coś mnie natchnęło. O jaki plik może tu w ogóle chodzić? Pierwsza myśl - a wywalę wszystkie logi jakie mam w folderze. I co? Poszło od razu. Żadnego crasha, nic - gra działała aż miło Tak kochani, Lost Alpha potrafi się crashować z powodu istnienia pliku, który ma pokazywać, dlaczego się crashuje
 7. Kij z wieżą - żądam wytłumaczenia jak on ładuje to RPG
 8. Model na 99% z Spec Ops: The Line, może lekko przerobiony. Ciekawe jak zostanie wykorzystany.
 9. Znowu moje pierwsze skojarzenie z tym szkicem było takie
 10. Jest fabuła poszerzona o nowe misje i postacie po tym gdy przejdziesz wszystko co jest w podstawowym Cieniu.
 11. Wiesz, jak F2000 brzmiało, jak to tom celnie ujął, jak spawarka, to poziom trzeba trzymać w kwestii dźwięków
 12. Nigdzie nie musisz się cofać - trupy naukowców z kodami są w laboratorium i tam musisz ich szukać, pod tym względem nic nie powinno być zmienionego względem podstawki. Ewentualnie możesz podpatrzeć jakiegoś let's playa na Youtubie aby się nim pokierować. Edit: sprawdziłem właśnie na YT i tak jak się spodziewałem, ciała są w laboratorium, dokładnie w tych samych miejscach co w podstawce. Znalezienie ich nie powinno zająć zbyt długo.
 13. Obydwa kody znajdziesz przy trupach naukowców. Jak masz zadanie na znalezienie kodu aktywne to na minimapie powinieneś mieć zaznaczoną lokację trupa.
 14. Kod do pierwszego zamka to 1243, kod do drugiego zamka to 9524, ALE - jeżeli mnie pamięć nie myli, to kod nie zadziała jeśli go najpierw nie zdobędziesz z trupa naukowca znajdującego się na danym poziomie labu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity