Jump to content

ArNie

Weteran
 • Content Count

  352
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

ArNie last won the day on July 2 2019

ArNie had the most liked content!

Community Reputation

528 Przyjacielski

2 Followers

About ArNie

 • Rank
  Doświadczony

Profile Information

 • Ruble
  546
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Przysietnica
 • Broń Główna
  SIG 550
 • O mnie
  Żyj i pozwól żyć

Recent Profile Visitors

3073 profile views
 1. Dużo to nie mówi, ale zgaduję, że najpewniej brakuje któregoś pliku z tych folderów. Dla pewności daj loga błędu, tutaj jak to zrobić
 2. To jest nie tyle klon innych modów co złączenie wszystkiego co DoctorX zrobił poprzednio (Questlines, dynamiczna zmiana stosunków frakcji i tym podobne), ulepszenie tego w mniejszym lub większym stopniu i dodanie pomniejszych nowych ficzerów tu i ówdzie, wszystko oparte na COC 1.5 @Agrael jak już sprawdziłeś - nie wiesz czy można wyłączyć te dynamiczne zmiany stosunków między frakcjami i zmianę położenia anomalii przy każdej emisji, czy jest to zakodowane na stałe?
 3. Było Nie wiem, można albo połączyć, albo jeden wywalić (raczej to drugie)
 4. Co do pierwszego - tak, co do drugiego - możliwe, ale jest też szansa, że trafi ci się jeszcze gorsza pogoda.
 5. Co do pierwszego to nie wiem, co do drugiego - wejdź w gamedata/sounds/characters_voice i wywal z niego foldery 'dialogs' i 'scenario'. Powinno działać A co do chodzenia w dzień z latarką - najpewniej po prostu trafił ci się kijowy cykl pogodowy i tyle. W Autumn Aurora 2.1 jest takowych 7 i każdy jest zgoła inny.
 6. Biorąc pod uwagę to, co się działo przynajmniej jeszcze 2 dni temu z serwerami Epic Store - to na ciszę mi to nie wygląda
 7. Spokojnie, wrzuci się Absoluty i AtmosFear i będzie piknie
 8. Pierwszy screen tak trochę pachnie mieszaniną STALKERa i Half-Life 2, a drugi to mam wrażenie przerobiona baza Wolności z Magazynów.
 9. Which is what I've said - in order for anything to appear in there, he needs to first unpack the gamedata.db files that are in the games main directory or in one of the sub-folders (don't remember exactly which one right now since I don't have currently COP installed) And as people above stated, right now all 3 games are on a discount on GOG, around 16-17 euro combined I think - so there is no reason not to buy them. Or they can be bought even cheaper as keys in some places.
 10. A czy nora Sida nie leży czasem może POZA granicami wioski kotów? Bo coś mi się tak zdaje, że tak było chyba
 11. Also, the reason why your friend cannot find localization.ltx in the gamedata folder is because it needs to be unpacked from the .db files first. And as tom3kb said - the GOG releases of S.T.A.L.K.E.R. have the Settings.exe in their directory where you can freely change the game's language.
 12. Była, i właśnie nie wiem po jaką cholerę Bo o ile jak się ma jeszcze celownik/optykę zamontowaną, to idzie normalnie celować z takowej. Ale jak tej optyki brak, to co - klikniesz PPM i przy pomocy czego będzie człowiek celował? Linii krzaków? Drzew?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity