Jump to content

ArNie

Weteran
 • Content Count

  512
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

ArNie last won the day on July 2 2019

ArNie had the most liked content!

Community Reputation

823 Przyjacielski

About ArNie

 • Rank
  Stary Wyga

Profile Information

 • Ruble
  1644
 • Frakcja
  Samotnicy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Przysietnica
 • Broń Główna
  SIG 550
 • O mnie
  Żyj i pozwól żyć

Recent Profile Visitors

4,841 profile views
 1. Odsyłam pana do moda Radiophobia dla ShOCa, który posiada owe napisy do kwestii mówionych. Dla chcącego nic trudnego.
 2. Co do Utty-nieUtty, ja tylko liczę na coś a'la Metro, gdzie można wybrać osobno język do napisów i osobno do podkładu głosowego.
 3. Pewnie tyle co każda gra AAA, czyli jakieś 60$. Ja na pewno kupię dopiero jak na GOGu będzie z wszystkimi dodatkami i patchami.
 4. Sczerze powiem, że wieść o tym iż nie wykorzystują fanowskich pomysłów jakoś mnie uspokoiła i przywróciła trochę wiary, że będzie jednak dobrze.
 5. Z mojej strony - obecnie posiadany przeze mnie "sprzęt" nie może być nazwany nawet ziemniakiem, bo była by to obraza dla prawdziwych ziemniaków No i na takiej starej cegłówce grałem ostatnio w OLRa chyba 2 czy 3 miesiące temu - moda przeszedłem i nawet jednego wylotu nie było. Także jak wrzucisz wszystkie najnowsze fixy, to chyba będziesz się musiał celowo starać o to, żeby zaliczyć crash do pulpitu.
 6. Chodzi o wersję zangielszczenia - jeżeli jest to translator, to różnie może z tym być.
 7. Pytanie tylko, jaka to jest wersja. Kiedyś widziałem na YT film z "angielskiej" wersji jakiegoś REBORNa, nie pamiętam jakiego..... to jako osoba w miarę dobrze znająca tenże język miałem ochotę się pociąć tępą łopatą
 8. Zamiast robić takie "kombinacje norweskie", to mogli by parę broni z CSa przenieść w wersji bez skinów, więcej pożytku by było
 9. No ale właśnie - po kiego grzyba się jeszcze bawić z tymi lustrzanymi modelami skoro są dostępne porządne modele wysokiej jakości? Czy to z Gunslingera, czy z STCoP, tak na ilość, jak i jakość modeli już raczej nie można co narzekać. Po kiego oni kombinują z tym modelem, który też notabene nie jest wcale taki nowy (bo już widziałem takowy w jakiejś wersji OGSM sprzed kilku lat).
 10. Pierwsze primo - czo to za model Saigi znowu? Jak widzę parę postów wyżej jest inny screen z Sajgą, tyle że z Gunslingera bodajże? Drugie primo - mam nadzieję, że albo nad tym HUDem popracują albo będzie się go dało zamienić na jakiś inny. Bo ten taki trochę... nie wiem, niezgrabny mi się wydaje?
 11. Wiesz @tom3kb, tak z jednej strony śmiechy chichy prima aprilis.... ale jak tak pamiętam co było z Cieniem, to patrząc na ten tytuł filmu mnie strach bierze
 12. To czy będzie lepszy czy nie zależy od tego jak będą misje fabularne zbudowane, bo to one były największą bolączką LA.
 13. Wolność z "Wałkiem" to nic specjalnego, już w Czystym Niebie GSC porzuciło pomysł aby Svoboda korzystała tylko z broni NATO-wskiej. Panna Edyta: no dobra, to obejrzałem w całości tą prezentację. Ogólnie to jest ok - za dużo nie pokazali, ale w końcu coś ciekawszego niż statyczne screeny (których też dużo nie było). Tylko.... czyżby znowu niektóre modele miały mieć okno wyrzutu łusek ze złej strony? Bo albo tak będzie, albo ten model MP5 który tam pokazali to "placeholder" - bo w sumie wygląda jak żywcem wzięty z oryginału i tylko jakość tekstur podbita.
 14. A chodzi ci o kwestie mówione postaci? Bo do tego trzeba było usunąć niektóre pliki dźwiękowe, ale nie pamiętam dokładnie które.
 15. Jak instalowałeś moda, to wybrałeś oświetlenie statyczne czy dynamiczne? Bo obstawiam, że wybrałeś jedno, a w opcjach w grze masz ustawione drugie, i dlatego się tak dzieje - innego pomysłu szczerze mówiąc nie mam.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity