Skocz do zawartości

kanon1022

Weteran
 • Zawartość

  369
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralny

O kanon1022

 • Tytuł
  Doświadczony

Informacje

 • Ruble
  94
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  svd
 • RAM
  16
 • Karta graficzna
  nvidia gtx 960m
 • System operacyjny
  windows 8.1

Ostatnie wizyty

962 wyświetleń profilu
 1. kanon1022

  OSTATNI STALKER

  @kondotier Odszukałem twój wpis o tych kodach, ale i tak nie mogę otworzyć tych drzwi,ani 1331,ani 1332 nic nie dają. Przy pierwszym podejściu liczbę bestii 666 podwajamy = 1332 i robimy "krok wstecz" czyli odejmujemy 1 i mamy 1331. Przy drugim podejściu "czytamy 2 razy" czyli 666666 i krok wstecz. Mamy 666665. Cała filozofia.
 2. kanon1022

  OSTATNI STALKER

  @kondotier Szukam tych skrzynek jestem na Agropromie , wziąłem zadanie od Leo na dostarczenie fleszki z rozkazem tam wszyscy nie żyją , chciałem od razu poszukać tego kontenera ,ale droga jest zablokowana co trzeba zrobić,żeby wejść do tych podziemi.
 3. kanon1022

  OSTATNI STALKER

  @kondotier Ok dzięki.
 4. kanon1022

  OSTATNI STALKER

  @kondotier Komu jest lepiej oddać ikony ,czy sprzedać ,która wersja będzie ciekawsza do gry.
 5. kanon1022

  OSTATNI STALKER

  @kondotier Oddałem ikony ojcom ,kto daje zadanie z Grabarzem i gdzie , a książki ze schowka Grabarza nie mam w ekwipunku. Coś znowu poszło nie tak.
 6. kanon1022

  OSTATNI STALKER

  @kondotier W śmigłowcu nie ma artów przy bazie wolności, mam pytanie ikony mam sprzedać ,czy oddać ojcom. Jak sprzedam to jak wyjdę z Bagien. Zapisy robiłem normalnie menu i zapisz grę ,teraz robię menu i f6.
 7. kanon1022

  OSTATNI STALKER

  @kobal Dzięki całe bagna popsute wczytałem sejwa przed wejściem na bagna .
 8. kanon1022

  OSTATNI STALKER

  @kondotier Witam jestem na bagnach,pozbyłem się grupy Grabarza i koło stacji pomp po rozmowie chciałem podnieść jakiś akumulator czy coś takiego ,zginąłem i nie mogę wczytać ostatniego seva,i kilku wstecz .Wywala z takim błędem FATAL ERROR [error]Expression : assertion failed [error]Function : CALifeSimulator__release [error]File : deep deep in space [error]Line : 666 [error]Description : Object to release is a zero pointer
 9. kanon1022

  OSTATNI STALKER

  @kondotier Jak używać tych noży do rzucania od Uzbeka ,jaki klawisz jest przypisany do nich. Nie ma dekodera do poszukiwania artefaktów
 10. kanon1022

  OSTATNI STALKER

  @kondotier Na razie wczytałem twojego seva z ATP Na razie tam w jaskini gdzie był schowek ugrupowania i były wyloty, przeszedłem jestem na sortowni i gram dalej na razie bez wylotów. Gdzie szukać artów,i artów specjalnych.
 11. kanon1022

  OSTATNI STALKER

  @kondotier Jeszcze nie przeszedłem bariery dlatego pytałem ,czy mogę wgrać zapis u Sidora.
 12. kanon1022

  OSTATNI STALKER

  @kondotier Przeinstalowałem , wgrałem plik alife od OldMana jest dla mnie chyba, twój plik creatures mam wgrać ,czy mogę go nie wgrywać. Moda pobrałem z innego źródła ,mod się uruchamia , ostatnio miałem problemy dopiero za barierą. Można wgrać twoje sevy od razu ,czy lepiej nie ,może to spawner powoduje problemy. Na jakim poziomie grać ja wybrałem weteran.
 13. kanon1022

  OSTATNI STALKER

  @kondotier Usunąłem moda pobieram z innego źródła ,zainstaluję jeszcze raz i od razu wgram twój zapis. Jakieś porady przed pierwszym uruchomieniem, napisz dokładnie jak wyczyścić rejestr z tego moda kiedyś czyściłem ale to było bardzo dawno,żebym coś innego nie usuną.
 14. kanon1022

  OSTATNI STALKER

  @kondotier Przeinstalowałem moda i dalej wywala z tym samym błędem, jest napisane,że po obejrzeniu intra na początku gry trzeba wyjść z gry , ja chyba tego nie zrobiłem, po zakupach u Sidora udźwig przekroczony i wylot.
 15. kanon1022

  OSTATNI STALKER

  @kondotierCzy wgrywać trzeba fixa LS_fix_01
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord