Jump to content

kanon1022

Weteran
 • Content Count

  796
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Neutralny

About kanon1022

 • Rank
  Stary Wyga

Profile Information

 • Ruble
  132
 • Frakcja
  Samotnicy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  svd
 • RAM
  16
 • Karta graficzna
  nvidia gtx 960m
 • System operacyjny
  windows 8.1

Recent Profile Visitors

2,000 profile views
 1. Witam czy ten dodatek jest do wszystkich wersji Anomaly ,też do tej najnowszej. Długo nie grałem bo jestem po COVID-19 ,sorry przeczytałem , że na najnowszej nie będzie działać.
 2. Witam , są jakieś cheaty na podniesienie pojemności magazynka. Zrobiłem reinstal moda i na razie jest ok , zdarzają się puste wyloty.
 3. @tom3kb Obniżyłem grafikę i przy próbie zabicia snajpera wylot chyba zrobię reinstal moda.
 4. @wariat i @tom3kb Dzięki , jak mam robić zapisy gry bo w menu nie mogę tylko przez konsolę i wpisuję litery i cyfry jak leci , może to jakiś błąd.
 5. @tom3kbWitam , wczytałem zapis po rozmowie z górnikiem jeszcze w jaskini , wziąłem zadanie na uwolnienie Żwawego , uratowałem Tolika . Zabrałem z trupa żołnierza notatki pojawił się snajper i jak go załatwię od razu to wylot , a jak najpierw uwolnię Żwawego t Pietruchę zabija ten snajper. Czy tylko reinstal moda to jedyny ratunek. A jak prawidłowo robić zapisy robiłem przez konsolę i wpisywałem jak mi się nacisneło ,liczby i cyłry.
 6. Dzięki , czekam na jakieś inne propozycje.
 7. Witam przeszedłem jaskinię , ale mam taki wylot o co chodzi.
 8. Witam ma ktoś , może zapis po przejściu pieczary z pierwszego zadania Doktora na Kordonie , proszę o wysłanie. Gram na patchu 8.2 . Łażę już po tej pieczarze drugi dzień i nie mogę wypełnić tego zadania.
 9. @bobermTak chyba zrobiłem gra odpalała , ale spawner nie działał . Stawiam po raz kolejny moda zobaczymy to co podałeś to pod patch 8.2 , co trzeba zrobić , żeby robić zapisy w menu , usunąć ten napis w grze i spawner. Wrzucić wszystkie pliki które podałeś w folderach. W plikach spawnera w pierwszym poście są pliki w folderze ui z różnym kodowaniem 1251 i 1250 coś trzeba chyba zmienić.
 10. @bobermDzięki , ale i przed odpaleniem updatera nie odpalała. Wrzucać wszystkie pliki które pobrałem z postu pierwszego z linki do pobrania oprócz tego d.la chętnych patcha. Zainstalowałem ponownie i odpaliło , ale spawner nie działa , nie dodawałem katalogu bin ze spawnera mam patcha 8.2 podobno jest antyczit pod tego patcha. Możesz pomuc.
 11. Witam postanowiłem jeszcze raz zagrać w moda , ale jest problem. Dodam iż zainstalowałem wszystko z postu pierwszego z linki do pobrania oprócz tego dla chętnych patcha. Wgrałem patch 8.2 , uruchomiłem OPUpdater i są pliki na czerwono może jeszcze być zły fsgame wgrałem go z plikami spawnera i gra się w ogóle nie uruchamia. Te pliki na dole są na czerwono wOPUpdater. xrCore.dll BugTrap.dll
 12. @Szczepan9205 Twoim nie dałem rady , ale wypakowałem tym https://www.moddb.com/mods/old-good-stalker-evolution/downloads/stalker-game-archives-unpacker
 13. @Gatzek Wszystko ok , ale nie mam wypakowanego moda i nie mam tych plików . Próbowałem wypakować moda różnymi programami i nie udało mi się wypakować (podaj program do wypakowania).
 14. @kondotierPisałeś , że @smox wstawił fixa na zmianę udźwigu przez artefakty i on działał prawidłowo. Nigdzie nie mogę go znaleźć , możesz jakoś pomóc.
 15. @Szczepan9205 @smox wstawił fixa na zmianę udźwigu przez artefakty i on działał prawidłowo. Gdzie go znajdę i jak opuścić Kordon.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity