Jump to content

kanon1022

Weteran
 • Posts

  796
 • Joined

 • Last visited

About kanon1022

Profile Information

 • Ruble
  152
 • Frakcja
  Samotnicy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  svd
 • RAM
  16
 • Karta graficzna
  nvidia gtx 960m
 • System operacyjny
  windows 8.1

Recent Profile Visitors

2,086 profile views

kanon1022's Achievements

 Łowca Mutantów

Łowca Mutantów (10/21)

20

Reputation

 1. Dzięki dałem radę z tym hasłem 

  1. tom3kb

   tom3kb

   No i gitara ;) w razie problemów uderzać do czerwonych ;)

 2. Witam czy ten dodatek jest do wszystkich wersji Anomaly ,też do tej najnowszej. Długo nie grałem bo jestem po COVID-19 ,sorry przeczytałem , że na najnowszej nie będzie działać.
 3. Witam , są jakieś cheaty na podniesienie pojemności magazynka. Zrobiłem reinstal moda i na razie jest ok , zdarzają się puste wyloty.
 4. @tom3kb Obniżyłem grafikę i przy próbie zabicia snajpera wylot chyba zrobię reinstal moda.
 5. @wariat i @tom3kb Dzięki , jak mam robić zapisy gry bo w menu nie mogę tylko przez konsolę i wpisuję litery i cyfry jak leci , może to jakiś błąd.
 6. @tom3kbWitam , wczytałem zapis po rozmowie z górnikiem jeszcze w jaskini , wziąłem zadanie na uwolnienie Żwawego , uratowałem Tolika . Zabrałem z trupa żołnierza notatki pojawił się snajper i jak go załatwię od razu to wylot , a jak najpierw uwolnię Żwawego t Pietruchę zabija ten snajper. Czy tylko reinstal moda to jedyny ratunek. A jak prawidłowo robić zapisy robiłem przez konsolę i wpisywałem jak mi się nacisneło ,liczby i cyłry.
 7. Dzięki , czekam na jakieś inne propozycje.
 8. Witam przeszedłem jaskinię , ale mam taki wylot o co chodzi.
 9. Witam ma ktoś , może zapis po przejściu pieczary z pierwszego zadania Doktora na Kordonie , proszę o wysłanie. Gram na patchu 8.2 . Łażę już po tej pieczarze drugi dzień i nie mogę wypełnić tego zadania.
 10. @bobermTak chyba zrobiłem gra odpalała , ale spawner nie działał . Stawiam po raz kolejny moda zobaczymy to co podałeś to pod patch 8.2 , co trzeba zrobić , żeby robić zapisy w menu , usunąć ten napis w grze i spawner. Wrzucić wszystkie pliki które podałeś w folderach. W plikach spawnera w pierwszym poście są pliki w folderze ui z różnym kodowaniem 1251 i 1250 coś trzeba chyba zmienić.
 11. @bobermDzięki , ale i przed odpaleniem updatera nie odpalała. Wrzucać wszystkie pliki które pobrałem z postu pierwszego z linki do pobrania oprócz tego d.la chętnych patcha. Zainstalowałem ponownie i odpaliło , ale spawner nie działa , nie dodawałem katalogu bin ze spawnera mam patcha 8.2 podobno jest antyczit pod tego patcha. Możesz pomuc.
 12. Witam postanowiłem jeszcze raz zagrać w moda , ale jest problem. Dodam iż zainstalowałem wszystko z postu pierwszego z linki do pobrania oprócz tego dla chętnych patcha. Wgrałem patch 8.2 , uruchomiłem OPUpdater i są pliki na czerwono może jeszcze być zły fsgame wgrałem go z plikami spawnera i gra się w ogóle nie uruchamia. Te pliki na dole są na czerwono wOPUpdater. xrCore.dll BugTrap.dll
 13. @Szczepan9205 Twoim nie dałem rady , ale wypakowałem tym https://www.moddb.com/mods/old-good-stalker-evolution/downloads/stalker-game-archives-unpacker
 14. @Gatzek Wszystko ok , ale nie mam wypakowanego moda i nie mam tych plików . Próbowałem wypakować moda różnymi programami i nie udało mi się wypakować (podaj program do wypakowania).
 15. @kondotierPisałeś , że @smox wstawił fixa na zmianę udźwigu przez artefakty i on działał prawidłowo. Nigdzie nie mogę go znaleźć , możesz jakoś pomóc.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity