Jump to content

Kumpel.

Stalker
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralny

About Kumpel.

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Ruble
  423
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Procesor
  AMD E-300 APU with Radeon(tm) HD Graphics 1.30 GHz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  Refleks
 • RAM
  4GB (dostępne: 3,60GB)
 • Karta graficzna
  AMD Radeon HD 6310M
 • System operacyjny
  Windows 7 Home Premium 64 bit

Recent Profile Visitors

771 profile views
 1. "nie wyrażam zgody na kopiowanie poradnika" ohh maj gatet, jak ja siem napracofałeeem...jepać sztalker.pl bo tam od mjutikont objaziają Poradnik średni. Moduję od niedawna, a już to znam. Ale dla nowych się przyda.
 2. jeżeli ktoś ma mały transfer to takie pobieranie nikomu nic nie da. Mod o którym mówisz (całkowita wojna frakcji) nie wywala przy zmienieniu Autosave z 180 na 30 oraz wklejeniu poprawki do prac. Mam może dwie wywałki na cztery godziny. I kompletnie nie zgadzam się z tym co piszesz. CS - Random Mod, OGSM Mod, TFW mod, Spowiednik Zony mod, SGM mod... CoP - Misery mod, P.R.T. Mod, SGM mod ;)
 3. U mnie też był ten napis i mogłem spokojnie pisać na SB. :)
 4. Widzę, że jednak nikt mnie tu nie słucha. Lepiej posłuchać kazika który "Ohh jak zarąbiście panie kolego, bo mi i mojemu friendsowi działa a reszcie świata nie, to wiemy lepiej"
 5. Mi na moim sprzęcie po zainstalowaniu Complete uciąga dynamiczne oświetlenie i jest świetnie. To wielki wyczyn i mam ponad 20FPS przy strzelaninach. Ten mod ma jakieś shadery które powiększają ilość FPS dzięki czemu słabsze kompy mogą uciągnąć opcję o jeden wyższą Statyka. @kazik A czy to, że mam S.T.A.L.K.E.R.y z CD-A, a inni mają z nim problemy a ja nie, upoważnia ich do hejtowania CDA? A no tak, mają prawo. W tym kraju jest wolność słowa. To, że komuś może działać, nie znaczy, że każdemu ma działać. Pozdrawiam, jak ma ktoś zamiar grać w Complete do CoP'a to polecam kupić: Aspirynę Maść na ból dupy Stoperana Gripexa Ketonala
 6. Zobacz sobie na tym forum temat o Complete, oraz na konkurencyjnym forum też zobacz sobie temat o tym modzie.
 7. Complete do CoP mu dajesz? Kompletnie zgłupiałeś? Nie radzę go pobierać. Do CoPa dodaje tylko bugtrapy. Do wywalenia z dysku.
 8. AA2 jest do ShoC. Complete współpracuje. Nie zmienia nic w rozrywce, do CoP radzę nie instalować, bo jest do dupy i nie dodaje nic oprócz bugtrapów. Co innego do CS i ShoC gdzie jest świetny.
 9. Witam w moim tutorialu do gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo. Działa on we wszystkich częściach. W CS nikt nie zwraca się do Ciebie per Szrama, więc łatwo zmienić tam cokolwiek. Imię zmieniasz w pliku st_characters.xml (gamedata/configs/text) <string id="st_actor_name"> <text>Najemnik Szrama</text> Przynależność możesz zmienić w pliku ui_st_pda.xml (gamedata/configs/text) <string id="actor"> <text>Najemnik</text> Avatar zmieniasz w ui_iconstotal.dds (gamedata/textures/ui) ----------------------------------------------------------------------------------------------- Jak zmienić avatar? Wchodzisz w ten plik, włączasz go najlepiej programem Paint.NET. Gdy masz otwarty plik, klikasz "otwórz" i wybierasz zdjęcie. Może być wielkie. Zmieniasz jego rozmiar na taki, jakie ma zdjęcie Szramy. Przekładasz swoje zdjęcie na Szramę, po czym łączysz warstwy. Voila! POZWALAM UMIESZCZAĆ MÓJ TUTORIAL NA STRONACH, BLOGACH I INNYCH STRONACH ZEWNĘTRZNYCH.
 10. Może się mylę, ale chyba trzeba zaczynać od nowa. Zmiany w LTX, Texturach i innych. Mogę się mylić...
 11. maestro SoC - Są ludzie ale bardzo mało, a Zona wygląda jak powinna CS - Klimatyczny Czerwony Las. Zainstaluj do CS MYSTERY (Nie mylić z Misery), zmienia on grafikę na mroczną i zwiększa klimat CoP - Klimat do dupy. Ludzi jak w supermarkecie. Bez Misery (nie mylić z MYSTERY) się nie obędzie. Mody do CS i CoP'a ważą sporo. Do SoC'a polecam Oblivion Lost
 12. Przeginasz paukę, koleżko. Nie masz prawa wtrącać się do nie swoich spraw. I jarasz się plusem? Jaraj się dalej. Mi też dał, więc nie wiem o co chodzi z twoim bólem dupy. Dałeś mu namiary - spoko. Ale on NIGDY NIE SPRAWDZAŁ TAM rozumiesz?
 13. VRANOVS twoim zdaniem 7 jest niestabilna i obca? śpij dalej...
 14. Ale ja przecież powiedziałem o tym dwa posty wyżej :/ Czytaj uważnie
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity