Jump to content

Pure

Weteran
 • Content Count

  339
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Pure last won the day on July 27 2017

Pure had the most liked content!

Community Reputation

131 Przyjacielski

1 Follower

About Pure

 • Rank
  Doświadczony

Profile Information

 • Ruble
  208
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pure

  OP-2.1

  Można jakąś komendą się przeteleportować w dane miejsce na lokacji? Mam problem na MW gdy podchodzę do bazy, za każdym razem respią się chimery przy sir barmaley i go zabijają. Wyswietla się komunikat że ów stalker zginął, więc jest istotnym NPC. Nic nie mogę zrobić z tym żałosnym faktem.. Edit. Już nie ważne, poradziłem sobie teleportem niestety. Mam nadzieje że to jednorazowy spawn..
 2. Pure

  OP-2.1

  Kuźniecow, za zabicie pijawki
 3. Pure

  OP-2.1

  Ten problem był wałkowany w tym temacie z milion razy, cofnij się o parę stron i poszukaj..
 4. Pure

  OP-2.1

  Nie pamiętam szczerze mówiąc. Wiem tylko, że raz czy dwa coś dla niego wykonaliśmy i potem do końca gry nic nie robił.
 5. Pure

  OP-2.1

  Jeśli zginie bardzo istotna postać, to będzie głośny i wyraźny komunikat, że dany npc zginął. Jeśli tak się stało to radzę wczytać save'a.
 6. Pure

  OP-2.1

  Na DM w bazie bandytów jest piwnica, ale zamknięta, tam jest dużo jeszcze sam tam nie wszedłem. U handlarza "szarego" tego co helikopterem lata jest 20 sztuk ale jedna za 2k. I przy którymś zadaniu w zapomnianym lesie leży też trochę.
 7. Pure

  OP-2.1

  Ktoś pamięta za co barman dawał ryż i marchew? Btw. fajną ciekawostke odkryłem. Czasem jest tak, że ginie jakaś randomowa postać i jej zwłoki leżą tak do końca gry. Teraz jeśli taki trup leży i się zbliżymy to latają nad nim muchy, kaszlemy itd. Myślałem no ok fajne w sumie, ale tuż przed chwilą właśnie jedno ciało zmieniło się w zombiaka : D bardzo fajny feature.
 8. Pure

  OP-2.1

  Może i tak nie wiem, ale najważniejsze że Kuźniecow do mnie nie strzela więc chyba oleje temat i będe po prostu omijał tych co strzelają. @Czujny spróbuj zmienić ustawienia z poziomu sterowników karty graficznej do aplikacji stalker. Mi np w ogóle nie działał suwak antialiasingu w opcjach gry, musiałem w karcie poprzestawiać. I oczywiście upewnij się czy masz wyłączony vert sync.
 9. Pure

  OP-2.1

  Właśnie pamiętam to zadanie, ale ono było raczej dość późno. Sprawdziłem też w kontaktach pda, mając nadzieje że są tam najemnicy. Niestety wszyscy tam to wojskowi.
 10. Pure

  OP-2.1

  Wódka nie ma nic do rzeczy bo nawet podejść do nich nie mogę, chociaż ten wojak który pyta o wódke aby przejść nie strzela... tylko randomowi wojacy. Nie wiem o co tam chodzi. Pora dnia też bez znaczenia bo próbowałem.
 11. Pure

  OP-2.1

  Standardowo u mnie problem ze stosunkami z kretyńskimi wojakami pod mostem na kordonie. Kompletnie nic nie zrobiłem im a część do mnie strzela, część nie. Cofnąłem zapis żeby sprawdzić czy wszystko gra, ale na wcześniejszym też część strzela. I co teraz zrobić?
 12. Pure

  OP-2.1

  @Raven a ten drrr możesz podrzucić, czy samo to co wysłałaś wystarczy? @Czujny ja sposób zapisu mam taki że usuwam sobie część tekstu z autosavu (bo backspace odziwo działa) i zapisuje. Zawsze grałem w OP na zaledwie kilku sejwach ciągle nadpisując te same xD więc moje sejwy wyglądają "1" "2" "3"
 13. Pure

  OP-2.1

  Dziękuje @boberm aż miło walczyć teraz. Jeszcze tylko udźwig by się przydał i nic więcej do szczęścia nie trzeba.
 14. Pure

  OP-2.1

  @Czujny Ok, ty masz swoje zdanie ja swoje. Mnie męcząca mechanika wyciągania broni z delayem nie bawi, więc zaproponowałem taki fix. A jeśli już takowy ktoś zrobi to już chyba indywidualna decyzja kto skorzysta z tego.
 15. Pure

  OP-2.1

  To nie jest symulator rannego żołnierza że trzeba czekać parę sekund na wyciągniecie broni zanim sobie załatamy rany tylko OP, gdzie szybko chcesz się rozprawić z watahą mutantów. Przyjdzie moment, że cie dziabnie, uleczysz się i co? i nic nie możesz zrobić bo nie chce się wyciągnąć broń, a wataha cie atakuje non stop. Takich sytuacji będzie mnóstwo, pograsz trochę to zobaczysz jakie to męczące będzie. Nie wiem jak to może zabić klimat gry, nazwałbym to dręczącą mechaniką. np bieganie po wodzie w późniejszej części gry będzie tak, że będziesz biegał milion kilometrów zwłaszcza na bagnach gdzie wody jest mnóstwo i będzie oczywiste szukanie drogi na skróty. Ale nie będziesz mógł bo chodzenie po wodzie wydłuży ci mozolne doczłapanie się do celu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord