Pure

Stalker
 • Zawartość

  184
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Reputacja

31 Dobry

1 obserwujący

O Pure

 • Tytuł
  Wędrowiec

Dane kontaktowe

 • GG
  0

Informacje

 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. @gawron tak jak mówiłem, nie pamiętam za które zadanie daję receptę ale na pewno Saharow, także wykonuj zadania dla niego jeśli tak usilnie jej potrzebujesz : d
 2. No tak, przecież napisałem że Woronin mówi nam o najemnikach, a kabel ustawia nas z Gawrem. Nawet w dzienniku pisze, że początek poszukiwań zaczyna się od Saharowa więc nie wiem co ja namieszałem.
 3. Trup w zbiorniku nie jest powiązany z poszukiwaniem Gawra. O trupie dowiadujemy się z notesu naukowca w X-18 chyba w którym pisze o swoim przyjacielu na wysypisku, a tego z kolei odnajdujemy w silosie który ma notes z informacjami o częściach kodów w X-10 i na ATP. Quest zabójców Kła to raczej oddzielna ścieżka, i dowiadujemy się o tym od Saharowa, który kieruje nas do Woronina a ten z kolei mówi nam o układach Kła z najemnikami i wtedy dochodzimy do Gawra.
 4. Po zabraniu aktówki z posterunku nie będzie żadnej akcji, także spokojnie bez ciężkiego sprzętu, no po za stojącymi już tam btr'ami. Co do trupa w silosie to prawidłowo idą zadania. W dokumentach zebranych przez niego jest wspomniany kod do laba, który jest rozdzielony na kilka części na fleszkach które trzeba znaleźć.
 5. Nie próbowałem tak tworzyć artów, zresztą ja prawie wcale ich nie tworze. Wszystko znajduje sam i plecak w barze mam nafaszerowany różnymi artami. @kondotier tak jak mówiłem wcześniej.. spróbuj z zadaniem u informatora w barze na zabicie Tyrana. Mi on za PDA Tyrana dał właśnie duszę, tylko nie wiem czy art jest generowany losowo, jeśli tak to spróbuj loadować grę przed oddaniem mu PDA. Teraz byłem w barze i u gościa Gieogr czy jakoś tak (stoi obok informatora) wziąłem "handel" i miał do sprzedania duszę. Tylko też nie wiem czy sam mu ją sprzedałem. Ogólnie miał kilka artów na sprzedasz więc i tam sprawdzić nie zaszkodzi.
 6. @kondotierMi się wydaję, że nie można stworzyć artu nie posiadając recepty. Ale tak btw. głupio zapytam ale masz transmutator? bo z tego co wiem to ostatnie zadanie dla Kuźniecowa jest na transmutator artów, a ty masz mu przynieść duszę, czyli nie masz przyrządu do transmutacji. A wrzucanie składników na "ziemie" raczej nie da sukcesu.
 7. Saharow daję receptę, ale za jakie zadanie to nie pamiętam.
 8. Po tylu pobytach w pieczarze w OP i soli to mapka zostaje w głowie i zna się na pamięć hehe
 9. Pierwszy raz się wybierasz? Szczerze mówiąc nie było tam za wiele. Parę pijawek i karaluchów na krzyż. Na pewno nie ma ich tylu co w op.
 10. 3 kolejne? U mnie tylko jeden był jak szedłem po walizkę dla Sida. Zakradłem się od tyłu z zawalonym drzewem. Może tyle przyleciało bo zrobiłeś bezpośrednie natarcie z drogi na btr'y. Pamiętam że w OP-2 też tak raz zrobiłem i przyleciały 2 helikoptery. Więc radzę zrobić to w miarę dyskretnie.
 11. Czerwone golce? To moze ich jeszcze nie spotkałem jeśli chodzi o te inne co są najczęściej w pieczarze. A z pijawkami granatem też ciężko bo weź to dziadostwo traf jak to biega ciągle na otwartym terenie. Podobna wytrzymałość mają połamańce tyle że są mniej agresywne.
 12. Z najbliższej odległości nie ma sensu bo nie można trafić. Ja nie mam żadnego problemu z zombiakami. Dwa strzały w głowę z pistoletu i leży, podbiegam z nożem i po jednym hicie w głowę od razu pada. Nie lubie stosować zadnych udogodnień. Lepiej grać tak jak przygotowali nas twórcy. Jedyne na kogo mogę narzekać to pijawki. Cały magazynek z wintoreza to czasem za mało. Nie wspomnę tu już o elektrycznych pijawkach..
 13. Monet jest nadmiar. Po 2 sztuki zostają dwóch rodzajów i po jednej sztuce innych rodzajów. Chyba można je sprzedać za niezłą sumke nie próbowałem, bo chomikuje xD
 14. Niby takie słowo w słowniku jest ale nie powinno być kość?
 15. @kondotier duszę można też zdobyć za wykonanie zadania od informatora na zabicie Tyrana, albo znaleźć w schowkach. Ja dusz mam aż 6 : D @daniu Tam są chyba dwa włazy. Prawidłowy to ten bliżej stalowych elementów.