Jump to content

Pure

Weteran
 • Content Count

  457
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by Pure

 1. Lul? Ja teleportów nie dostałem żadnych. Spawnowałem je sobie jak ukończyłem grę. No ale nie zmienia to faktu, że nic tam nie ma. A potencjał ogromny.
 2. Dekoratora? Detektor chyba jest tez na wymiane w ofertach handlarzy, sprawdź w pda. Na nowe lokacje można iść raz. Potem już nie ma czego tam szukać. Zresztą tych lokacji jest może ze 4. No ale myślę że już na nich byłeś, bo troche już grasz w tego moda.
 3. Jedynie na lokacji czarnobyl 1 sie dzieje dość sporo. Ale jak już wiele razy mówiłem, nowe lokacje są istnym strzałem w twarz dla graczy. Serce poltergeista odda nam z biegiem wydarzeń, po prostu wykonuj zadania i sam się odezwie. Detektor artefaktów nie ma saharow? Ale to są elitarne. Najlepszy detektor da nam siemiecki, kiedy uporamy się już z izomorfami.
 4. Pure

  OP-2.1

  Serce poltergeista będzie trzeba oddać dla Klonowa w warlabie.
 5. Pure

  OP-2.1

  Te drzwi otworzy sam volazar ale jak go znajdziesz i to będzie jego miejsce przebywania. Doktor o którym mówisz, zapewne Klonow jest na samej górze jak się idzie windą, i jest tam portal, który trzeba wyłączyć
 6. Pure

  OP-2.1

  Jesteś w starej wsi a nie byłeś w warlabie? Nie taka chyba kolejność ma być. Kod do drzwi jest tylko do samego pomieszczenia na radarze, droga do warlabu będzie właśnie w tym pomieszczeniu i powinieneś mieć znacznik z przejściem. Przejście do warlabu da nam Kieł przy pierwszym spotkaniu z nim. Kod do drzwi to osobna rzecz. Sprawdź w pda czy masz kod dostępu do drzwi na radarze. Dawał nam on chyba Siak za jakieś zadanie, a jeśli nie masz to kod brzmi 1287975. Ale na własne ryzyko tam wbijasz jeśli nie masz dostępu. @Ignachinio Powinieneś pogadać z pielgrzymem, który strzeże wejścia do pieczary.
 7. Pure

  OP-2.1

  @Zwinny Nie wiem o co ci w końcu chodzi. Mówisz o drzwiach z apteczkami, potem o drzwiach obok zwęglacza i ci tłumaczę kiedy się otworzą a potem znów o drzwiach z apteczkami i granatami. Określ się w końcu.
 8. Pure

  OP-2.1

  Nie ma do nich kodu. Te drzwi otworzy npc (zapomniałem jego nazwy) z biegiem rozwoju solianki. Trzeba będzie się zakraść i uwolnić go przed oddziałem ostatniego dnia, który chce go wykorzystać do produkcji bomb.
 9. Pure

  OP-2.1

  Na CEA-2. Stoi pod elektrownią naprzeciw teleportu pierwszego, który jest od wejścia do bunkra sterowania monolitem.
 10. Pure

  OP-2.1

  Cienia monolitu zabijemy bardzo późno, tak jakby zabijemy także bez zmartwień. Ciekawe czy ktoś wpadnie na to jakim sposobem
 11. Tak ukończyłem je bez problemu. Wywołałem chyba dwa pseudogigatny i ślepe psy. Z jednego embriony ślepego psa wyskakują aż 3. Także spokojnie okrążą ofiarę i tyle powinno wystarczyć. Ale nie zaszkodzi wziąć na zapas.
 12. Tak ja mówię nie jestem pewien co to był za mutant, może faktycznie wilkołak. Wiem na pewno że embrionami mutantów. Weź ich trochę bo może nie wystarczyć jak weźmiesz jeden.
 13. Jeśli się nie mylę chodzi o pseudogiganta. Trzeba go zabić embrionami mutantów. I chyba jest przymus embriona pseudogiganta, ale nie jestem pewien tego.
 14. Pure

  OP-2.1

  @wariatNiestety nie pamiętam jak szło to zadanie. Wiem, że u mnie też trochę wisiał quest na prototyp i nawet nie pamiętam czy coś musiałem samemu zrobić, czy samoistnie z przechodzeniem gry się popchnęło coś do przodu.
 15. Pure

  OP-2.1

  W pniakach drzew. Mogą też być porozrzucane obok.
 16. Pure

  OP-2.1

  Na cea2 przejścia od razu nie ma, powinieneś za to mieć teleporty monolitu, które przenoszą właśnie na cea2.
 17. Pure

  OP-2.1

  Naprawdę ludzie mają problem z rozpoznaniem anomalii? Po co wydawać gruby hajs na kapsułę. Prawie na każdej lokacji jest śnieżna. Po za tym za każdym wejściem na lokacje, układ i rodzaje anomalii się zmieniają. Śneżną chyba tak samo rozpoznać łatwo jak galaretę. Jak sama nazwa mówi anomalia wygląda jak opadający śnieg. Mnóstwo białych kropeczek i charakterystyczny dźwięk świątecznych dzwoneczków z szumem wiatru.
 18. Pure

  OP-2.1

  Na jakim patchu grasz, może to też istotne. Ja niestety tych wczesnych saveow nie mam. Ale i tak grałem dość ciasno bo wykonywałem zadania na tych lokacjach które miałem dostępne, czyli zakład metalurgiczny, a np na radar poszedłem bardzo późno.
 19. Pure

  OP-2.1

  Każdy tzn jaki? Zwykłe pancerze dla mnie były do bani i od razu zacząłem je olewać. Są o wiele lepsze egzy niż te które mają we frakcjach. Moim zdaniem najlepsze egzy to kewlarowy ns i czarnego doktora, ponieważ bardzo szybko regenerują zdrowie a i statystyki mają bardzo dobre.
 20. Pure

  OP-2.1

  A ja powiem tak... Jak się ciągle majstruje przy czitach i spawnach to nie dziwota że jakieś wyloty są w sytuacjach w których ich nie powinno być. Ja przez całą grę nie miałem żadnego wylotu po za przeciążeniem pamięci. @kondotier bez urazy naprawdę nie gniewaj się, ale albo nie graj albo nie narzekaj na każdą trudność w rozgrywce jaką napotkasz. Dobrze wiesz czym jest OP i nie powinno cie ani trochę dziwić, że jest tak ciężko. To nie jest realizm że przykładowo jak ktoś strzela izomorfem to trup ma mieć ammo izomorfa z niego. Jak sam mówisz jest to nie na miejscu, ale czy w OP cokolwiek jest na miejscu? Trochę mnie bawi, że ciągle piszesz już nie gram już nie gram, ale dalej grasz i narzekasz. W późniejszej fazie gry to najemnicy będą cie przeklinać czemu tyle strzałów wytrzymujesz a oni giną na hita i będziesz mieć satysfakcje, że role się odwróciły. Po prostu zdecyduj albo rzucasz to, albo zaciskasz zęby i do przodu.
 21. Pure

  OP-2.1

  Pisałem już o wylotach z tym komunikatem. Zmniejszenie jakości tekstur o 2 paski powinno pomóc. Odciąża to z 1gb wykorzystywanej pamięci.
 22. Pure

  OP-2.1

  Jeśli zginął to się nie zrespi z pewnością. Powinien być komunikat, że ważny npc zginął. Nie wiem jak jest w przypadku jeśli np położyłeś się do snu i wtedy zginął. Nie wiem czy wtedy jest ten komunikat. Ale podczas godzin grozy nie można spać.
 23. Pure

  OP-2.1

  Każda część mutantów będzie potrzebna w ilościach hurtowych, w zadaniach zbierackich jak zamówienia od Sida, za które będziemy dostawać chipy.
 24. Pure

  OP-2.1

  Od razu gdy się pojawi na placu budowy. Mi on się pojawił za drugim pobytem tam, na południowym wschodzie mapy.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.