Jump to content

zonezi

Stalker
 • Posts

  30
 • Joined

 • Last visited

About zonezi

 • Birthday October 14

Contact Methods

 • ICQ
  0
 • Skype
  jacus4tech
 • GG
  5424532

Profile Information

 • Ruble
  24
 • Procesor
  Intel C2D E8400
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  AC96/2
 • RAM
  Patriot 4 GB ram DDR2 533 mhz
 • Karta graficzna
  Nvidia Gigabyte gtx 460
 • System operacyjny
  Windows XP / Win7 -64

Recent Profile Visitors

1,680 profile views

zonezi's Achievements

Turysta

Turysta (2/21)

0

Reputation

 1. Z Priboy Story Ukryte Zagrożenie chyba nie byłoby już tak kolorowo, a może jednak?
 2. Można używać tego moda z SGM ?
 3. zonezi

  Muzyka

  Czy muzyka w odtwarzaczu jest zapisana w jakimś scalonym pliku lub w dziwnym formacie? I czy można gdzieś ściągnąć wszystkie utwory (wiem, że są podane tytuły, ale paru brakuje :P ) w celu posłuchania poza grą?
 4. Mam taki problem otóż gdy zamawiam np. broń lub kombinezon u handlarza mówi mi żebym przyszedł po odbiór zamówienia za godzinę. Problem w tym, że ani po godzinie ani po kilku, kilkudziesięciu godzinach nadal mam tylko opcję zmiany zamówienia. Występuje to u wszystkich handlowców także tych z monolitu czy też bandytów. Proszę o pomoc.
 5. Otrzymałem misję od osobnika znajdującego się pod wieżą Zulusa. Mam odzyskać skradzioną przez monolitowca broń. W tym celu mam się udać do cementowni. W miejscu gdzie jest pokazany cel misji jest tylko trup monolitowca z odrobiną amunicji jednak broni nie ma ani pod nim ani w nim ani w pobliżu. Kojarzy ktoś tą misję?
 6. U którego mechanika Azota czy Kardana bardziej op?aca si? naprawia? i modyfikowa? bro?? Zauwa?y?em ?e ceny u Azota wynosz? np: 6,500 a u Kardana 5,500 a po wypiciu wódeczek 4,500. Co ma wp?yw na ceny u mechaników?
 7. Witam, prawie na początku gry znalazłem schowek najemnika a w nim "nieznany karabin snajperski". Nic by w tym nie było gdyby nie to że waży prawie 5kg oraz nie można go usunąć z plecaka. Ktoś wie jak się go pozbyć jaki kwest jest z nim związany?
 8. Można spokojnie użyć wszystkich plików Absolute Nature 2 Texture Pack i Absolute Structures Texture Pack v1.0 na SGM 1.7 wersji Technician?
 9. Mam trochę zamieszania otóż zainstalowałem wszystko zgodnie z instrukcją wszystko włącza się i jest ok ale... Ten problem występuje gdy mam dx11 i HBAO: Ten gdy dx11 + HDAO (przypatrzcie się na czarne kratki) Gdy włączam dx10 gra się zawiesza na ładowaniu menu. Możecie coś doradzić? A specyfikacja to: gtx 460, 4gb ram, e8400 i win7 64bit
 10. Niestety nie ma takiego folderu. Wgrałem wcześniejszego save'a (z uwagi, że jest to Sojlanka robię dużo różnych save'ów na wszelki wypadek ) i na początku wszystko ok, ale pograłem jakieś 15 minut i znów. Identycznie miałem w CoP. To tak jakby gra sama wyznaczała dokładną godzinę zniknięcia tekstur
 11. Jest to Gigabyte 1gb czyli wersja z dwoma wiatrakami. Usunąłem shadery i wczytałem save'a jednak wciąż to samo. Poprzednio miałem geforce'a gtx 260 więc nie ati No i system świeżutki czyli nie mam żadnych śmieci po starych ustawieniach.
 12. Cześć, zakładałem już kiedyś temat dotyczący braku tekstur nieba w Zewie Prypeci. Tym razem mam identyczny problem w Soljance. Screen: Jeszcze za czasu problemu w CoP miałem przegrzewającą się kartę graficzną oraz windows xp. Teraz mam nową gtx 460 (temperatura w stresie coś koło 80 stopni)1gb + przewiewną obudowę oraz win7 64bit. Dodam jeszcze, że używam shaderów portals'a. Problem wygląda identycznie jak poprzednio czyli po około 3-4 godzinach gry tracę tekstury Problemu nie rozwiązuje wyjście z gry i ponowne uruchomienie. Proszę was o pomoc.
 13. Dzięki, mam jeszcze jedną sprawę muszę znaleźć jakąś część ciała pijawki by przejść do baru tyle, że zabiłem już 3 i póki co nic a więcej pijawek nie ma :/ więc jak zdobyć tą część?
 14. Mam problem z dostaniem się do schowka strieloka w Agropromie. Wchodzę tak jak w podstawce tyle, że tu mnie teleportuje na schody i dostaję wiadomość od Ducha że przeniósł teleport. Na klatce schodowej z wojskiem znalazłem niebieski teleport, wszedłem w niego i otrzymałem wiadomość bym szukał dalej. Przeszukałem podziemia, ale innego teleportu już nie ma Gdzie powinienem się udać?
 15. Witam, jako, że muzyka w menu od Soljanki jest dla mnie wyjątkowo drażniąca postanowiłem ją zamienić. Problem w tym, że nie wiem które pliki za to odpowiadają. Ściągnąłem paczkę z nową muzyką i podmieniłem pliki "wasteland2_l".ogg i "wasteland2_r.ogg" jednak muzyka nadal była taka sama. Może mi ktoś coś poradzić?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity