Jump to content

Stieczkin

Stalker
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Stieczkin last won the day on October 22 2015

Stieczkin had the most liked content!

Community Reputation

18 Neutralny

About Stieczkin

 • Rank
  Turysta

Profile Information

 • Ruble
  32

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To ja odświeżę problem. Który skaner anomalii jest najlepszy? Robię to zadanie i też mam problem z uruchomieniem "prototypu". Ani "K", ani "/" u mnie nie działają. edyta: Już wszystko wiem. Skaner, ten najlepszy, nazywa się "Szperacz" (Weles) i są dwa sposoby na jego pozyskanie. Pierwszy to kupno u Sacharowa. Musiałem uzbroić się w cierpliwość, dopiero za piątym razem miał go w swojej ofercie dla mnie. Drugim sposobem jest znalezienie go w skrytce na terenie bunkra naukowców. Nie wiem tylko od kogo jest informacja o tym schowku bo ja niestety takiej nie otrzymałem i musiałem kupić. Oczywiście teraz wszystko działa jak trzeba.
 2. @gawron Niech Ci Zona w znajdźkach wynagrodzi. Miałem wszystko tak jak Ty zainstalowane oprócz spolszczenia. Zdążyłem już trochę pograć po rosyjsku. Pobrałem tylko spolszczenie z linków podanych przez Ciebie. Odpaliłem grę, wybrałem nowa i trzymałem mocno kciuki. DZIAŁA! Super. Bardzo dziękuję za pomoc.
 3. @tom3kb Zacząłem od początku po rosyjsku. Reszta w/w języków jest mi obca. Chciałbym spolszczyć, łatwiejsza rozgrywka no ale jak się nie da. Po rosyjsku powoli będzie szło do przodu. Dawno nie używałem więc też będę musiał sobie poprzypominać. Może komuś się uda kiedyś rozkminić to nasze spolszczenie tak żeby wchodziło bez crasha.
 4. @tom3kb Niestety po nowej instalacji i wgraniu Twojej paczki znowu locik. W tym wypadku nawet sposób Bubera nie pomógł. Najgorsze jest to że zapomniałem skopiować zapisy gry i jeśli uda mi się odpalić grę tak jak za pierwszym razem to idę od początku. edyta: No i zaczynają się schody, teraz to już nic nie pomaga. Nawet usunięcie pliku i folderu. Nie wiem czy pomogło by poprawienie wpisu który zaproponował Buber ponieważ nie ma w nim wiersza " inv_ruck = 5, 1,".
 5. @tom3kb Jesteś wielki. Super. Bardzo dziękuję.
 6. @tom3kb Było by super. Jak uda się Tobie wrzucić bez problemów daj znać. Pośpiechu nie ma. Ciągnę w różnych miejscach dwa inne mody.
 7. @tom3kb To co pobrałem z moddb czyli 2.10R + fix waży 476 MB (bajtów: 499 646 432). Trochę mnie zmartwiłeś tymi zmianami. Na razie polecę tak jak jest, a jak się wysypie to po rosyjsku zacznę grać.
 8. @tom3kb Tak, mam tego 2.10 Revised i na to jeszcze fix. Ale tak jak napisałem wyżej pomogło usunięcie pliku i folderu. Puki co, tfu tfu, idzie do przodu.
 9. Witam kolegów. Odświeżę trochę temat. Po wrzuceniu spolszczenia przy uruchomieniu nowej rozgrywki mam locik. Szukałem informacji i pomocy tu i tam. Wydaje mi się że wszystko robię jak należy, czyli instaluję moda, instaluję patch 2.10. Po każdym kroku sprawdzam czy gra działa poprawnie i jest do tej pory ok. Kolejnym krokiem jest dodanie spolszczenia. No i niby wszystko ładnie, piękni. Konfigurator się odpala, przechodzę do gry. Na stronie startowej spolszczenie elegancko działa. No i tutaj wszystko się kończy. Wybieram nowa gra i wylatuję. To samo mam gdy próbowałem uruchomić grę bezpośrednio przy pomocy XR_3DA. Dodam swój log, jak by któryś z was to rozkminił i wyjaśnił co w tym wszystkim nie trybi będę wdzięczny. Ja niestety na tym się nie znam. Post proszę wrzucić do kosza. Pogrzebałem jeszcze po forum i porównałem logi. Zrobiłem jak napisał Buber. Usunąłem trade_trader.ltx i folder weapons gra ruszyła.
 10. @tom3kb Dzięki, faktycznie nie było informacji o restarcie. Takie proste rozwiązanie, a ile radości daje.
 11. Odświeżę temat. Też mam takiego kolegę w ciemniejszych miejscach. Napisze ktoś jak to poprawić?
 12. @Junx Przepraszam że dopiero teraz odpowiadam, wczoraj wróciłem z poligonu, a tam mój net klęczy. Co do rozgrywki. Puki co wszystko idzie płynnie, lekkie przycinki przy wgrywaniu kolejnej części lokacji, ale nie wpływa to na samą grę. Twoja Paczka fajnie współgra ze sobą. Co dla mnie jest najważniejsze nie znalazłem jeszcze niczego co chciał bym zmienić ewentualnie usunąć. No poza teksturami, ale to takie moje małe skrzywienie w podejściu do Zony. Całość zrobiła na mnie na prawdę bardzo dobre wrażenie. Pozdrawiam.
 13. Dzięki za Twój wysiłek. Świetnie to wyszło. Od siebie zmieniłem tylko w Twojej podstawce tekstury. Jesienny klimat jak dla mnie nie pasuje do zony. W/g mnie ona żyje pełną gębą, a roślinność opanowała całą przestrzeń dla tego używam ANR, SR i SWTC. Jak na razie wszystko śmiga jak trzeba. Miałem jeden locik z powodu przekombinowanej grafiki, ale to poprawiłem i już jest OK.
 14. Dzięki. Spróbuję. Może sobie poradę.
 15. @Junx Możesz napisać mi co znaczy samemu łączyć, jak to robić? Najlepiej PW żeby tematu nie zaśmiecać.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.