Jump to content

hadam

Stalker
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About hadam

 • Rank
  Turysta

Profile Information

 • Ruble
  29
 • Frakcja
  Czyste Niebo
 • Procesor
  Intel Core I7 - 4790 GPU
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  AK - 74
 • RAM
  12
 • Karta graficzna
  Ge Force GTX 970
 • System operacyjny
  Windows 7

Recent Profile Visitors

235 profile views
 1. @bloodrise Gtx 970 (słyszałem, że ludzie na 960 odpalali ME) I7 - 4770 12 Ramu Sterownikami się nawet w systemie bawiłem.
 2. Cześć tym razem problem nie związany ze Stalkerem! Wiecie może jak rozwiązać błąd ME opisze go w następujący sposób po instalacji gry, uruchamiam ją na Epic Games Launcher i po kilku sekundach dostaje małe okienko czy chce uruchomić grę w trybie bezpiecznym klikam TAK otwiera mi się okienko 4A Engine i momentalnie mnie wywala do puplitu z tym błędem. Moje próby naprawienia gry: - Reinstalacja wszystkich sterowników - Reinstalacja/Weryfikacja gry z 10 razy - Bawienie się w odinstalowywanie Microsoft Visual - Bawienie się w plikach Nvidii I nic nie zadziałało, do supportu pisałem to mi wysyłali linki do niektórych stronek i też nic.
 3. Witam! Problem mam z przechodzeniem na inne lokacje za każdym razem jak przechodzę z zatonu na janów dostaje wylot z takim logiem: FATAL ERROR [error]Expression : error handler is invoked! [error]Function : invalid_parameter_handler [error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\xrDebugNew.cpp [error]Line : 815 [error]Description :
 4. Dzięki za pomoc panowie, ale w końcu sobie poradziłem skacząc na cheatach po mapach.
 5. @Mnieciu problem jest w tym, że odliczanie zaczyna się od mojego momentu wejścia na radar(4min30sek) z łepkami z monolitu gadać nie mogę, bo jak mnie zobaczą od razu pełną serię we mnie wpuszczają, opuszczanie lokacji nic nie daje tak naprawdę, ponieważ jak wychodzę z radaru mając np. 3min30sek to wchodząc ponownie znowu mam 3min30sek, a nie 4min30sek. @kondotier Jak dochodzę do budki zostaje mi + - minuta tracę przytomność po jakichś 20 sekundach od pobytu w chatce. I umieram z następujących powodów głód/psychiczne wycieńczenie od kontrolera/timer nie zniknął. Najlepszy to tak naprawdę był by Save ma ktoś z was użyczć?
 6. Wybaczcie za ten liścik, ale już zmęczony jestem tą sytuacją. Wchodząc na radar mam się udać do nomada problem leży w tym, że mam 5 minutowe odliczanie do zakończenia ochrony psionicznej(na youtubie wszyscy mają bez tego odliczania, i zółtego filtra na ekranie) udaje się do kontrolera biorę rzeczy nomada, black out i umieranie albo z powodu głodu/kontrolera/końca odliczania(zastanawiam się czy to nie jest jakiś błąd w skrypcie).
 7. Witam mam problem dostaje questa na spotkanie z nomadem i za każdym razem jak wchodzę na radar to mam 5 minutowe odliczanie dochodzę do nomada biorę questa i lecę po jego rzeczy zostaje mi jakieś 60 sekund wchodzę do tej jego kańciapy biorę jego rzeczy i ubywa mi 20 sekund i nagle dostaje blackouta budzę się albo martwy z głodu(najedzony do pełna,artefakty zdjęte) , albo z powodu super umieszczone kontrolera, albo z powodu tego, że timer mi nie zniknął i mi się ochrona wyłącza. Powtarzałem wejście na lokacje 4 razy, blackouta z 20 i już dostaje kociokwiku i się zastanawiam nad wyrzuceniem i zachowaniem sobie trochę miejsca na dysku. Może ktoś pomóc?
 8. @kondotier Muszę Cię znowu o pomoc poprosić >_< Wyskakuje mi taki sam log i nie masz może save w x18, kiedy idziemy po te figurki dla żwawego, bo ostatni bezpieczny save mam jakieś 3h do tyłu myślałem, że już obejdzie się bez większych problemów.
 9. @kondotier Możesz jeszcze powiedzieć, gdzie znajdują się savy? E: Dobra znalazłem Aktualnie gra hula bez żadnego problemu.
 10. Ma ktoś może save z Początku Czerwonego Lasu zaraz po wzięciu questa od Leo? Mam ciągle wyloty z tym logiem i żadna podmiana plików czy dodawanie nie pomaga. Zastanawiam się po prostu czy reinstall nie pomoże. FATAL ERROR [error]Expression : I != levels().end() [error]Function : GameGraph::CHeader::level [error]File : e:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrgame\game_graph_inline.h [error]Line : 171 [error]Description : there is no specified level in the game graph : 220
 11. Właśnie w poradniku nie ma Edit: Ogarnąłem już poradnik cinemana
 12. W takim razie wiesz może, gdzie znajdę szabrowników w Martwym mieście, bo żadnego znacznika nie ma a w każdym domku szukałem
 13. Pobrałem początkowo z google drive to pliki miałem uszkodzone, ale potem pobrałem z megi i wszystko git dzięki za wytłumaczenie
 14. Witam mam problem a mianowicie jak pobieram pliki Adaptacja Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2 to wszystko jest okej, ale w folderze nie mam ani gamedaty ani binu więc pytanie jest takie czy mam dopiero te pliki wstawić do gry jeżeli pobrałem TŚ2FU, bo jeśli tak to problem z pobraniem plików w pobieralnii.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord